Модератор: EliKarim
Wizard написа:А относно левитацията, какво бихте казали? Означава ли неременно, че щом като едно нещо не го познавате, то не съществува?
Марио написа:
По темата, не виждам причина някой да лъже, че е постигнал левитация, тъй че няма съмнение за автентичността на снимките.
научих, че първата стъпка към левитацията е събуждането на Кундалини потока.
Очаква ме работа, когато успея ще напиша.
Марио написа:Без елементи на разсъждения - "НЕ". Уча се от грешките си"Без излишно философстване, точно и конкретно." ;)
Пък и за вас Немисленето е по-интересно от Мисленето. Мисленето направо сте го зарязали. Пък това си е, как да го кажа, двете страни на една и съща монетка. Докато не ги опознаеш и двете- не може да притежаваш изцяло Знанието за монетката, а Знание на половина си е Знание на половина... Wink
И така - ето ти магичска дъвка за Ума, ако искаш (ако не искаш - не дей). МИСЛИ по темата "До къде стигна...". Има какво ново да се разкрие пред теб чрез МИСЛЕНЕ. Обещавам го.