Кажете ми нещо повече за пентаграма

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Wizard » 24 Мар 2005, 18:22

За Пентаграма може да се пише и говори много, но основното му предназначение е да предпазва, т.е. да ви предпазва от "черни" магии насочени срещу вас. Понякога се използва и по време на ритуали, например за да се даде по-голяма сила на ритуала, а оттам и на това, което искаме да се случи. Това важи единствено и само, ако Пентаграма е с лъча си нагоре!
Когато е с обърнат лъч надолу, тогава може да се работи за неща, които имат негативно въздействие, да зобмирате или да предизвиквате смърт дори... Някой хора казват, че в тази си позиция, Пентаграма прилича, като самия Дявол с козя глава.
Най-глямата заблуда е да си мислим, че когато носим обърнатата Пентаграма на врата си, ще се чувстваме добре и всичко ще ни е на 6..., това си е чисто самонаказание.
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Марио » 24 Мар 2005, 18:39

Poison написа:И аз не съм кой знае колко наясно ама ще е някой чалнат тип. Според мен мортимус и това Er6m е един и същ образ.
А за пентаграма btw да попитам задължителен ли е в ритуал или не?


Скъпа не мислиш ли,че е неетично от твоя страна да говориш така зад гърба на хората,а още повече зад гърба на хора,които въобще непознаваш.Poison личи си,че не си наясно...

А въпроса ти отново невиждам причина да го коментирам,ще използвам една поговорка:"През едното ухо влязло,през другото излязло."Сама си направи извода(ако можеш де или пак съм те надценил).
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта