още една магия

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот xtrimen » 29 Авг 2007, 11:49

Ритуалът не е лош, но доколкото ми е известно едно от условията да се "получи" магията е да не се споделя с никой - т.е това е Ваша ТАЙНА.... Как смеете да правите ритуал без да знаете как точно да се изпълни, без да знаете за последствията от него за вас... Това не е готвене, бе хора
Аватар
xtrimen
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 29 Авг 2007, 09:14

Мнениеот Enforcer » 04 Сеп 2007, 21:43

ABPOPA написа:взимате свещ червена,естествено,намазвате я с зехтин и я палите средоточавате се в пламъка и извиквате оброза на любимият си после взимате една игла и я забивате във филтъра й казвайки думите три пъти:
"игла в пламъка огнена игла впий се в мислите му накарай го да се гърчи от болка докато сърцето му не се върне при мен."
Оставете да гори около 10 минути, като вие не се отделяте от нея и не спирате да мислите за любимия. След това поставете дланта си зад пламъка и я изгасете.
Е може и да я оставите да изгори, но за жалост иглата ще падне просто я оставете така и не повтаряйте магията, защото е доста силна и повече от веднъж приложена на даден човек не е на хубаво!!!

Звучи ми подходящо за моя проблем. Как обаче да го извърша с неин косъм по точно ? Може ли да дадете целия ритуал ?
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Kristina » 30 Сеп 2008, 12:19

А да попитам,може ли да не се изхвърлят свеща и иглата,понеже няма на близо нито река нито море? Не може ли да си останат в кащи?
Аватар
Kristina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 12:55

Мнениеот sin angel » 30 Сеп 2008, 19:59

А да попитам,може ли да не се изхвърлят свеща и иглата,понеже няма на близо нито река нито море? Не може ли да си останат в кащи?



Райн е отворил специално нова тема точно за такива въпроси,ако обичаш прочети я и след това се замисли дали да питаш!!!
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Kristina » 30 Сеп 2008, 20:35

Къде е тази тема не я намирам?
Аватар
Kristina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 12:55

Мнениеот Kristina » 30 Сеп 2008, 20:40

А да намерих темата ,но тя не ми дава отговор на моят въпрос , аз все пак зададох конкретен въпрос за конкретна магия, и искам конкретен отговор!
Аватар
Kristina
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 15
Регистриран на: 28 Сеп 2008, 12:55

Мнениеот rain » 30 Сеп 2008, 22:12

Че и с претенции...
За къв чемер си играя да ви пиша теми с обяснения?!
Смятам, че е отговорено достатъчно добре на въпроса ти.

Искаш ефект - правиш всичко както трябва!
Допускаш грешка - прецакваш се!

Ако пак не си разбрала, не се занимавай с магия.

Надявам се, че този път съм бил достатъчно конкретен
и изчерпателен :)
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот ekaya » 01 Окт 2008, 08:19

Kristina написа:А да намерих темата ,но тя не ми дава отговор на моят въпрос , аз все пак зададох конкретен въпрос за конкретна магия, и искам конкретен отговор!


Ето и конкретният отговор на конкретният Ви въпрос, Кристина– не, не може.
Темата и предходният пост на Rain носят абсолютно същият отговор недвусмислено.

Успех :roll:
Lasto beth nin. Tolo dan nan galad.
Аватар
ekaya
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 10 Авг 2005, 13:53

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта