Кой беше първия ви ритуал?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Air » 06 Сеп 2006, 19:18

Идва времето, в което ще направя първия си осъзнат ритуал.Малко се притеснявам да не объркам нещо, та просто за успокоение искам да видя как са стояли нещата при вас.
Аватар
Air
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 120
Регистриран на: 28 Фев 2006, 20:21

Мнениеот Der_Tod » 07 Сеп 2006, 18:50

Първия ми беше евокация. Нищо не стана. :roll:
The Death will come to us all...
Аватар
Der_Tod
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 01 Ное 2005, 15:12

Мнениеот ari7gio » 08 Сеп 2006, 16:54

дори и да не се получи,имай търпение :) аз имах учители.първите ми опити бяха съвместно с тях.но те ми дадоха предимно насока,"обща теория",а после продължих сама и на свой риск.началото?евокация.
Аватар
ari7gio
 
Мнения: 3
Регистриран на: 30 Авг 2006, 14:46
Местоположение: стара загора

Мнениеот AryanSun » 08 Сеп 2006, 18:01

Бях студент,първа година,предстоеше първия изпит.Тогава беше
и първия ми ритуал.Е,мина и с това съм запомнил това важно
събитие:)).
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот treskea » 27 Сеп 2006, 11:11

първият ми ритуал беше Вечерятя на Хеката мисля че се справих много добре,но като се има в предвид че не е никак сложен не е било голямо постижение следващите малко ги пообърквах в началото,но моя учител винаги ми казва че е важно да го правиш от сърце а с другото идва с практиката icon_flowerface
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Мнениеот DragonFire » 27 Сеп 2006, 11:20

Rouzing Leviathan, ама беше доста отдавна. Когато започнах отново да се занимавам, първия ми ритуал, като изключим прогонванията и упражненията беше "Създаване на сервитор- дракон". после се зарибих по ОДР, защото ритуала за сервитора си е попроменен ОДР
Нищо вярно- всичко позволено
Аватар
DragonFire
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Ное 2005, 07:37
Местоположение: София

Мнениеот Kalessin » 27 Сеп 2006, 11:30

първия ми ритуал беше Меса Б изпълнена съвместно с DragonFire
Desire equals power
Аватар
Kalessin
 
Мнения: 8
Регистриран на: 23 Сеп 2006, 08:22

Мнениеот BallFace » 04 Юни 2008, 07:34

Еми имаше 1 тема "Обади се".И нищо не се получи :roll:
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот galina_dim » 04 Юни 2008, 07:54

:mrgreen: Как съм я пропуснала тая тема...

Беше много отдавна и беше за спиране на дъжд. Дъждът спря след 15 минути, а аз хванах ангина, защото ритуалът ми включваше чертаене на улицата, под дъжда.

Още ме напушва на смях...
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Moerin_Elf » 04 Юни 2008, 08:16

Ами моето първо ритуалче ,беше по-скоро принасяне на дарове и молба да се приемат тези дарове :) И..се получи :) доволно :)
WYRD
Аватар
Moerin_Elf
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 255
Регистриран на: 06 Апр 2008, 18:15

Мнениеот Shedinko » 04 Юни 2008, 10:06

Първия ми осъзнат ритуал ...Трябваше да изгоня един дух от една роднина ,но преди това се свързах с него и ми беше кофти да го гоня,защото имаше основателна причини да е там ...
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот magic_man » 04 Юни 2008, 11:41

първият ми ритуал беше МППР и после си осветих картите таро
Това е от мен
Аватар
magic_man
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 82
Регистриран на: 13 Юли 2007, 05:49
Местоположение: Бургас

Мнениеот ~Talyn~ » 04 Юни 2008, 11:55

Първият ми сериозен ритуал беше за закрила на цялата рода.И още си действа.
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Мнениеот ExalTeD_0ne » 04 Юни 2008, 19:31

Моя беше стандартна процедура-МПРП :) Почувствах се гот :) :)
Бил,Съм Бил Пил...Да..Да
Аватар
ExalTeD_0ne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Май 2007, 00:00
Местоположение: В средата на нищото...

Мнениеот Shaiya » 04 Юни 2008, 19:40

Моя беше...някакъв пречистващ ритуал не помня много. Бях под напътствията на майка ми и бях на...6 годинки май... там някъде.
Аватар
Shaiya
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2008, 08:01

Мнениеот Macabre » 05 Юни 2008, 07:36

Моят първи ритуал беше най успешния през живота ми.Бях го взела от една книга на Силвър рейвън улф не помня вече...това беше преди 5 години май.Ритуала беше за намиране на нов кръг от приятели...щото аз тогава бях в някаква криза и депресия и много самотна и го направих и е след дълго си намерих нови приятели,и то повече от колкото очаквах...а сред тях намерих и приятеля ми .Присто наистина го жеаех и всичко се получи
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот ПЕТЯ » 16 Юни 2008, 16:48

Първата ми магия беше преди 2години-беше за дъжд.Беше...мисля че някъде средата на август.Не исках да излизам и на пук на всички се помолих на дъжда :) за мен това е най-успешната ми магия хем че беше само за 2мин. :oops:
П.С:И все още правя подобни магийки за дъждовно време :mrgreen:
Love Sucks=^.^=
ПЕТЯ
 
Мнения: 7
Регистриран на: 30 Авг 2007, 16:49
Местоположение: в бърлогата на вълчицата

Мнениеот sin angel » 16 Юни 2008, 18:59

прави,прави аз обичам да вали :P
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот ~Talyn~ » 16 Юни 2008, 19:38

ПЕТЯ написа:Първата ми магия беше преди 2години-беше за дъжд.Беше...мисля че някъде средата на август.Не исках да излизам и на пук на всички се помолих на дъжда :) за мен това е най-успешната ми магия хем че беше само за 2мин. :oops:
П.С:И все още правя подобни магийки за дъждовно време :mrgreen:

Наистина и аз съм забелязал,че когато му се помолиш върши по-добра работа една молитва,отколкото ритуал.Онзи ден валеше като изведро,протегнах ръце нагоре,благодарих на богинята за щедрия дъж и казах,че вече нямаме нужда от него(говорех за деня).Дъждът спря за по малко от минута и половина.Или ще дам подобен пример: Беше тая събота и при нас страшно печеше,много горещо,абе като в сауна.Пак протегнах ръце на горе и се съсредоточих.Успях! Докарах голям облак,от тези черните(при условие,че беше небето чисто без нито едно петанце :) ) .Просто се съсредоточих и за 5 мин от нищото се появи този облак.Закри слънцето за час,беше рай! :) .За дъждовете пак ми се е получавало.След тези експерименти,които преминаха успешно,аз седнах на един стол на терасата,когато почваше да вали(пак тия дни).Първоначално капеше едвам,едвам.Пак протегнах ръце и отново се съсредоточих,но този път да засиля дъжда.От леко ръмене се превърна в буря със страшни гръмотевици.След това пробвах да го спра.Получи се! Бях изумен от резултата.Изведнъж пак закапа,но аз този път не се съсредоточих да го усилвам,а да "размия" облацете.За отрицателно време изгря слънце :) .Незнам дали има толкова много съвпадения с моите желания и то за почти никакво време.Направо нищожно.За мин-две се изпълняваше точно това,което съм си намислил.Мога да дам и още примери,но кисля,че тези стигат.Затова понякога една добре канализирана молитва/молба към съмото време върши по-добра работа от някои ритуали за време.
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Следваща

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 30 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 30 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта