Окултна хомофобия

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот damnameneus » 28 Сеп 2008, 17:16

споделянето на мнения е хубаво нещо, но споделянето на глупостта на един човек от много хора е вече нещо опасно, без значение кой какво мнение за кого има, за всяко нещо си има начин на изказ и израз, тъй като това е все пак форум посветен на духовна тематика, ще помоля пишещите да се изказват съответно на духа на форума. Благодаря предварително!
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот paparosko » 28 Сеп 2008, 18:39

За пръв път срещам в окултна тематика да се повдига въпроса за правилността на сексуалната ориентация и спрямо това да се прокламира геноцид.

Според мен такова крайно отношение най-малко подхожда на хора с духовна ориентация, което пък от своя страна поставя под въпрос нивото на духовното им усъвършенстване.

Въпреки това, всеки има право на мнение, а това донякъде е и добре за да може човек да си свери часовника, а и да има достъп и до отрицателния опит. И все пак помага.

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 29 Сеп 2008, 09:29

Нека се помпят в дупарата хората :mrgreen: кво се впрягате :) Гъз пол няма :mrgreen:
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот EvilOne » 29 Сеп 2008, 15:53

Значи, според словата на нашите атлетични тийнейджъри :

1. Трябва да се водим по животните - кои по-точно ? Тези "нормалните" ?
Тези които не гледат мъжко,женско ? Или пък тези които се размножават еднополово ?
2. Не трябва да имаме толерантност към нещо различно и противоествено - за Уиканеца, пътя на Хаотика трябва да е доста противоестествен.И обратното. Хайде избийте се.
3. Любовта може да е грешна. С това вече шашката момчета. Ако наистина бяхте помислили, а не се чудехте как да излеете малко хормони, щяхте по-скоро да акцентирате дали това е наистина и истинска любов. Примерно.

Не че има нещо наистина лошо в темата ви, и в позицията ви, но поне проявете малко стил и мисъл :)
Divide et impera
Аватар
EvilOne
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 74
Регистриран на: 25 Юли 2007, 12:18

Мнениеот galina_dim » 30 Сеп 2008, 07:11

А като чуя уиканец и се сещам за марсианец...


Престанете с тоя дебат. Излишен е. Какъв вид секс правят хората не определя ориентацията им. Иначе и аз щях да съм гей. Баста! Поне се престорете на зрели хора веднъж.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот BallFace » 23 Авг 2010, 19:17

Браво бе, много сте духовно извесни повечето в тоя форум. Пълни със злоба и ненавист. На това ли ви учи вашата религия? Браво, браво. Продължавайте.

Не разбирам от Уика, Христянство и тем подобни религии и не знам според вашата каква е целта в живота по принцип. Не изповядвам никаква религия, моите цели в живота са много прости:
Да споделя любовта си със света, да постигна вътрешен мир със себе си и света около мен. Тепърва започвам да вървя към тях. Всички тея изблици на злоба, ненавист, нетърпимост и злорадство са признак на много ниско духовно ниво, на вътрешен конфликт. А хората, от които видях тези неща се пишат за доста просветлени по принцип.
Това е поне според моята измислена "религия" де.
И според "моята религия", любовта ВИНАГИ е правилна, а омразата винаги е грешна.
А баланса между анимата и анимуса се получава, когато приемем и двете части в себе си и ги обикнем. Честа грешка е мъжете да отричат женското в себе си, от тук се получава вече и хомофобията в повечето случаи.

Пожелавам ви мир, любов и хармония да ви съпътства от тук нататък, макар че това зависи изцяло от вас
Поздрави.
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот Nemezius » 23 Дек 2010, 19:31

Болфейс, Талън,
аз така и не разбирам за какво изобщо си играете да пишеше в тема от преди повече от 2 години, която при това стои във "В казана на вещицата" ?! Темата е много стара и практически забравена, а и коментирате мненията на хора, които не се наоколо от години- излишно е да се обсъжда това изобщо.
Темата я затварям за предотвратяване последващ спам. Всеки има право на мнение и ориентация, но не и да го налага на околните.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот The_Last_Angel » 09 Май 2013, 00:03

Не съм мислила, че някога ще видя подобно заглавие. Явно и това дочаках. :mrgreen:
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта