Нещо интерсно- Документирана Левитация

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот tanarel » 25 Яну 2007, 12:07

Ето какви неща може да постигне човек след като е събудил древния дракон напълно или казано по-друг начин след като е събудил потока кундалини в голяма степен.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот WandaBlenda » 25 Яну 2007, 14:55

Извинявай tanarel ама на теб сигурно много ти се иска това да е истина и желанието ти заслепява мисленето и виждането.Защото ако забелязваш,сянката на тоя агент пада нагоре някъде върху стената,а по всички закони на физиката, светлината от ярката лампа която е на тавана, трябва да образува спретната сенчица под човека.ПОД, а не НАД него.Така ,че това е един много некъдърно направен монтаж и то от някой достатъчно глупав човечец ,който не е внимавал в час по физика,когато е бил ученик.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот ZefaS » 25 Яну 2007, 15:54

WandaBlenda не съм съгласен с теб. Зящо си мислиш, че върху килимчето долу няма сянка? То е черно за това и сянката не се вижда. Има сянка отсрани но виж че и под него ( на стената) има отражение на светлина, което ще рече че има и друг источник на светлина. Не ти трябва да си физик, за да разбереш какво искам да кажа.
Обаче не отхрълям мнението ти, че е възможно снимката да е монтаж, но причините които ти изтъкна са тъпи и смешни.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София

Мнениеот Звездичка » 25 Яну 2007, 16:15

Чувала съм, че са правени демонстрации на левитация от йоги и будистки монаси пред определена аудитория, но не знам доколко е истина и поне аз не съм виждала досега снимки или записи.

Тази снимка е интересна, но напълно възможно е да е монтаж; или пък, като гледам, изглежда вероятно и човекът да е седнал на нещо, което е умело (или не особено умело) прикрито.

Някой ако е виждал или разполага с други подобни материали, ще бъде интересно, ако ги сподели.
Iehi Aour.
Аватар
Звездичка
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 124
Регистриран на: 19 Май 2005, 00:08

Мнениеот B-L-O-T » 25 Яну 2007, 16:31

Абе това със снимките може да е доста изпипана работа и бях гледал документален филм . Един човек седни на стол а стола беше замаскиран като тапета от зад и не си личеше въобще . Имаше друг който беше във въздуха и единствената му връзка с земята беше един мастун . Оказа се че бастуна е на много дълбоко в земята и на края на бастуна продължава един метал който минава през дрехата му и завършва на седалка под гъзът му . . . На снимки за левитация не може да се вярва
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот tanarel » 25 Яну 2007, 17:05

Така ,човека се казва Masaharu Naruse и е израснал в Япония , той е един от висшите адепти на кундалини , така, че подобни несъстоятелни коментари дали е истина или не са излишни , бях пуснал тема преди време в magicgate за това ,,Какви свръхест. способности имате'' и отговорите бяха просто, неискам да употребявам по -интересни думички.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот B-L-O-T » 25 Яну 2007, 17:07

И 1000 снимки да постнеш няма да промениш мнението на хората тук .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот tanarel » 25 Яну 2007, 17:34

Така , мислех да пусна и едни техники за левитация но явно няма да е бъде , от моя страна темата е закрита , останалите си пишете каквото си искате .
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот Wizard » 25 Яну 2007, 21:16

Аз нямам против да видя този ритуал и да го коментираме!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот WandaBlenda » 25 Яну 2007, 21:40

ZefaS килимчето не е черно, а е шарено.Лампата не е точно над човека, а е в страни и светлината падайки косо щеше да хвърли сянка леко по диагонал, малко в страни от килимчето а не върху него.И тя трябваше да е също толкова категорична като тая на стената.Друг източник на светлина има естествено и той прекрасно се е отразил в огледалото което е на стената.Защото това е огледална стена ако нямаш нищо против.И т.н. и т.н.Не ми се пише сега трактат на тема падаща светлина.Накъде светлината от всичките източници (защото е очевадно че не един) ще хвърли сенки?Забележи, сенки!не една сянка.И да не забравяме че имаме и огледало,което отразява и мултиплицира източниците на светлина!Това ти го оставям за домашно.А ако не си наясно с физиката ,просто пусни снимката в една програма за графични изображения и виж пикселите преза лупата :roll:
И не ми говори за методи за монтаж, защото с това си изкарвам хляба :roll:
ПП Аз вярвам в левитацията.Но не и на тези снимки. Това че са очеваден монтаж обаче, не доказва, че няма левитация:)
Последна промяна WandaBlenda на 25 Яну 2007, 21:51, променена общо 2 пъти
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот Wizard » 25 Яну 2007, 21:46

А относно левитацията, какво бихте казали? Означава ли неременно, че щом като едно нещо не го познавате, то не съществува?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот treskea » 25 Яну 2007, 23:41

както казва Елифас Леви няма чудеса, просто невежите се удивляват от това, което е чуждо за тях, така че нека не нападаме човека, а да послушаме Wizard и да се опитаме да разгледаме нещата от друг ъгъл.
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Мнениеот B-L-O-T » 26 Яну 2007, 07:56

Танарел се обиди май защото си помисли ,че отричаме левитацията . Не я отричаме а казваме че на снимки не може да се вярва . На мен също ще ми е интересно какво искащ дапостнеш Танарел . Очакваме да го постнеш . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Марио » 26 Яну 2007, 12:29

Човека нито се е обидил, нито нищо. Явно не му се пиши във форум, където не среща разбиране от отсрещната страна и не е изградена една добра среда за обмяна на опит;)
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот B-L-O-T » 26 Яну 2007, 12:58

а ти медиум ли си ? щом четеш мисли значи има много какво да научим от теб . . . моля те - сподели
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Марио » 26 Яну 2007, 13:50

Еми незнам дали съм медиум, но знам, че акълът не ти е повече от на онзи fire sun еди що си. Той си тръгна, що и ти не го последваш? Както и той така и ти имаш 335 мнения СПАМ(естествено и това мое мнение е такова) laughing9

Само да добавя, не пиша много в този форум, щото честно казано не ми е приятно където и да отида да видя някви идиотчета, които се нахвърлят на всеки срещнат и оспамвайки(незнам дали има такава дума) всяка една тема. Тъйче, отиди си, ще ни облекчиш :)

Естествено, всичко това съм го казал и на Wizard, но радвайте се, явно ви цени. Ако бях на негово място... Директен банн за толкова много глупости.

Естествено също зная и че ще отговориш на това мнение, изсипвайки цял куп други глупости с цел да се защитиш и да ме обидиш. Ето това се нарича СПАМ.

Виждам също, че си и фен на Ошо, що не си си зел поука от думите му?

Не ми отговаряй, моляте!
---------

По темата, не виждам причина някой да лъже, че е постигнал левитация, тъйче няма съмнение за автентичността на снимките.

А относно левитацията, какво бихте казали? Означава ли неременно, че щом като едно нещо не го познавате, то не съществува?


Да си призная нищо не мога да кажа:) Но ето, форумът си изигра работата и научих, че първата стъпка към левитацията е събуждането на Кундалини потока.
Очаква ме работа, когато успея ще напиша.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот The Red Dragon » 26 Яну 2007, 14:53

много точно казано
Марио написа:Човека нито се е обидил, нито нищо. Явно не му се пиши във форум, където не среща разбиране от отсрещната страна и не е изградена една добра среда за обмяна на опит;)

ако аз също ви постна снимките пратени ми от някой хората , ще ми се изсмеете,оплюете и охрачите.
браво за снимките и инфото
Аватар
The Red Dragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Май 2006, 12:07

Мнениеот Wizard » 26 Яну 2007, 15:11

Не мисля, че вече НЯКОЙ ще те оплюе. Просто рискува да получи бан! Така че, хора, кажете какво смятате за левитацията и дайте най накрая да заработим в някаква посока.
Левитацията?
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот B-L-O-T » 26 Яну 2007, 18:20

Ние окултистите се предполага че трябва да сме по интелигентни хора от останалите като стандарт . . . Защо ? Една от причините е ,че подагаме повече неща под съмнение . Тук виждаме снимки - ок . С тия филми и ефекти в днешно време е нормално да се съмняваш дори и ако нямаш навика да подлагаш всичко на съмнение за да се увериш в правотата му . Не плюем никого и нищо ! Накой да се е изказал "Левитацията не съществува!" ?

ПС. - И аз чакам инфото за левитация ! ! Нека го обсъдим . . .
100 Каба Гайди
Аватар
B-L-O-T
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 1257
Регистриран на: 13 Май 2006, 06:45

Мнениеот Trismegist » 01 Фев 2007, 16:44

М да и кво като лети.Това означава,че е постигнал някакво знание,но точно това знание може и да го сасипе ако допусне грешка.

Не е лошо да летиш ама който може да лети,може и да падне :)
Малцина осъзнават това обаче и се стремят повече да строят на височина и по-малко на широчина обаче така всяка постройка си има предел и пада.

Ето пирамидата може да се позлва,като символ на напредък.Максимално усили и тогава нападни.Може да лети и да е 100 пъти по тъп от някои от вас.

Подобни глупаци създават в свое лице авторитет и подмамват много хора след себе си.Може би доста от вас също са летели в предишни реинкарнации,но сега са малко върнати назад,заради злоупотъреба с това.

Допускам,че снимките са истински,защо пък да не са.Има толкова летящи хора и още толкова документации на тяхното летене.Има ли смисъл да се правят фалшификации на нещо,което може да се снима?

Това да подминеш летящ човек с равнодушие не е по-малко изкуство от това да летиш :).
Мълчанието е злато !
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Следваща

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 56 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 56 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 56 госта