Тийн Позьорщината

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот gaara the demon » 04 Ное 2007, 17:26

спазвайте темата че като гледам по-нагоре... icon_badgrin
Аватар
gaara the demon
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2007, 19:40

Мнениеот cant_smile » 23 Юли 2008, 10:35

Съжалявам,но не мога да се съглася със създателя на темата.Мое мнение си е,че не можем да слагаме хората под общ знаменател,заради възрастта им.Има хлапета на 14-15,които добре осъзнават какво искат и също така има хора над 20,над 30 и над 40,които са и ще си останат неудачници.Не смятам,че всички млади хора правят това,защото искат да се правят на велики.Самата аз започнах на 12 години и с пълно съзнание и сега казвам,че тогава не съм го правила,за да бъда велика или нещо подобно.Дори тогава аз не казах дори на близките си с какво се занимавам.Смятам,че "пишман магьосниците" имат повече нужда от съвет,отколкото от едно пренебрежително поведение към тях,защото са "лапета".Пак повтарям-както има възрастни-недорасли,така и съществуват хлапета,достатъчно умствено развити за възрастта си,за да знаят какво правят и защо го правят.
Аватар
cant_smile
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 16 Ное 2007, 16:13
Местоположение: Търси ме в безкрая...

Мнениеот МагНаско » 23 Юли 2008, 10:56

cant_smile написа:Съжалявам,но не мога да се съглася със създателя на темата.Мое мнение си е,че не можем да слагаме хората под общ знаменател,заради възрастта им.Има хлапета на 14-15,които добре осъзнават какво искат и също така има хора над 20,над 30 и над 40,които са и ще си останат неудачници.Не смятам,че всички млади хора правят това,защото искат да се правят на велики.Самата аз започнах на 12 години и с пълно съзнание и сега казвам,че тогава не съм го правила,за да бъда велика или нещо подобно.Дори тогава аз не казах дори на близките си с какво се занимавам.Смятам,че "пишман магьосниците" имат повече нужда от съвет,отколкото от едно пренебрежително поведение към тях,защото са "лапета".Пак повтарям-както има възрастни-недорасли,така и съществуват хлапета,достатъчно умствено развити за възрастта си,за да знаят какво правят и защо го правят.


ДА възрастта не е фактор нито кой на кого е бил ученик /много са ми смешни така наречените вакуленковци, изкарали по един курс при нея и хоп велики магове :P / но какво да се прави света е голям и си има всичко . Лошото е че доста хора захванали се с магия стигат или до лудницата или си накачват един куп заболявания и неприятности на себе си и на хората около тях. А що се отнася до възрастта скоро време се запознах с едно момиче което е на 13 гог. и ме учуди с какво точно ясновидство разполага / е да сега е момента да се вземе в ръце и да и се помогне да запази това което има и да продължи напред/ .
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот ~Talyn~ » 24 Юли 2008, 20:18

cant_smile написа:Съжалявам,но не мога да се съглася със създателя на темата.Мое мнение си е,че не можем да слагаме хората под общ знаменател,заради възрастта им.Има хлапета на 14-15,които добре осъзнават какво искат и също така има хора над 20,над 30 и над 40,които са и ще си останат неудачници.Не смятам,че всички млади хора правят това,защото искат да се правят на велики.Самата аз започнах на 12 години и с пълно съзнание и сега казвам,че тогава не съм го правила,за да бъда велика или нещо подобно.Дори тогава аз не казах дори на близките си с какво се занимавам.Смятам,че "пишман магьосниците" имат повече нужда от съвет,отколкото от едно пренебрежително поведение към тях,защото са "лапета".Пак повтарям-както има възрастни-недорасли,така и съществуват хлапета,достатъчно умствено развити за възрастта си,за да знаят какво правят и защо го правят.

Незнаеш колко съм съгласен с теб!!! И ти благодаря за твоето мнение,че ни защитаваш.Аз също съм на това мнение и моля хората да не слагат всички под общ знаменател.Първо опознайте човека :) icon_flowerface
Всичко е просто!
Аватар
~Talyn~
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 203
Регистриран на: 27 Яну 2008, 16:07
Местоположение: Казанлък

Мнениеот n0angel0s » 27 Юли 2008, 19:54

Разбирам защо всички толкова се коркате, и аз съм на мнение, че много от хората намират Окултизма за някакфо забавление, едва ли не новия ми моден аксесуар е талисман + пентаграма и т.н. глупаво е!

->"Око да види, ръка да пипне" - това иска всяко хлапе, което се опитва да се прави на някого, в случея на МАГ, нормално е!

Нека помислим по-философски:
->Тук не говоря за разликите във възрастта, става дума, за това, че вие, като Магове, като Разбиращи, като Знаещи, ЗНАЕТЕ, че в този "занаят"(метафорично казано) се оцелява, тук не е за всеки, тук не всеки може да се докаже. По-силните (по-знаещите) ще знаят как да си пазят дупетата, ама тези лапета, дето хау-хабер си нямат, или ще стигнат до извода, че това не е за тях и ще се откажат, или ще направят някаква простутия и ще се опарят, коствайки дори живота си. И в крайна сметка не разбирам, защо толкова се косите и се ядосвате?

Оставете ги да си мислят, че са "Боговете" сред хората, защото истинския маг НЕ Е надувка без покритие. Дори трудно бихте го забелязали..
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Lord Njarlathotep » 27 Юли 2008, 20:04

Са кат стана вапрос за истинския маг, той не трябва да се различава много от тълпата, лично споредмен, засажеление аз не оспявам много
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот n0angel0s » 27 Юли 2008, 20:18

Аз забравих да допълня, ма вижте к'во лапетата, дет се мислят за Магове може и да нямат знанията(дарби, говоря за развити), но пък имат въображение. Хаха, и това е важно, нали???

Lord Njarlathotep, обаче не си си лепнал едва ли не табелка на гърба "Аз съм МАГ!", нали?
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Lord Njarlathotep » 27 Юли 2008, 20:32

Всъщност ходя с табелка "Академик по Олигофренизъм, Дебилизъм и Идиотизъм"
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот moon_dancer » 29 Юли 2008, 14:34

Преди да коментирам честно ще си кажа ,че не съм на тези години ,които съм писала ,а на 14.Не мога да кажа дали съм от тези позьори,но не съм от хората ,които обичат да се хвалят.За мен тези пишман окултисти осъзнато или не чак толкова се гаврят с магията и нейните последователи.Лично мнение.Поздрави на всички! :wink:
Аватар
moon_dancer
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 14 Юли 2008, 13:20
Местоположение: В лунното сияние.

Мнениеот Kaiowass » 29 Авг 2008, 19:07

Най-интересното е как половината от писалите в темата оплюват тези "пишман магесници" и по този начин се дистанцират от тях (или поне те си мислят, че когато обидят някой тип хора, се дистанцират от тях). Но всъщност не осъзнават, че те са от същата класа...
Kaiowass
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Авг 2008, 07:55

Мнениеот Гасподъ » 29 Авг 2008, 19:49

Аз пък мога да накарам всичко и всеки да изчезне само като го посоча
Не ми викайте позьор а ТРЕПЕРЕТЕ СМЪРТНИ!
Аватар
Гасподъ
 
Мнения: 6
Регистриран на: 27 Авг 2008, 23:47

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта