Тийн Позьорщината

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Gebo » 21 Окт 2007, 00:05

По нашите земи напоследък се наблюдава малко пренасищане с "вещи" лица или тъй наречените (от мен :) ) пишман магесници!
Решил някой си да стане маг ,шото разбириш'и тфа е нещо различно и интересно, започва пичагата да носи пентаграми,да се облича в черно и да говори безсмислици, да пали свещи и да реди рими предимо на английски или някой език от който си няма понятие(защото такива е намерил в интернет) и да нарича себе си маг.Не подлежи на коментар и балоненото му самочувствие и изобщо смехотворният му вид.
Тази Гавра с окултното общество напоследък придобива колосални размери!!!
пример:познавам едно момченце на 16 години с което бях провел що годе задълбочен разговор на окултна тематика.Въпросният младеж ми обясни как бил изчел някакъв си наръчник за медитации и как бил си медитирал в къщи и ,забележете, в медитацията си разговарял с негов приятел който също медитирал...по едно време прекъснал медитацията и като отворил очи бил се озовал в дома на приятелят си и седял до него...бре бре че и да се телепортира можел...но това го стреснало и спрял да се занимава за година...после ми разказа как сега се занимавал с енергии и как почти владеел енергийна телепортацияи и много добър енергиен трансфер...в последваща среща с въпросният аз и моя приятелка (за която той не подозира че има понятие от таквиз занимания) решихме да проверим таз работа...тя съвсем невинно го попита дали трябва да се усеща ако ти дават или взимат енергия и той казал "да естествено усещам", след което и 2мата доста доволно му поизточихме от енергията и при въпроса "как си" той отговаря "ми тъпо ми е"...
Ето от такива издънки ми е писнало!Петнящи името на мистици и окултисти позьори правещи се на Харипотъровци!Дали не заслужават да бъдат така наистина леко "постреснати" за да им дойде акъла?
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот DarkMagicMaster » 21 Окт 2007, 08:52

Както се казва това само бой го оправя.Споко не си единствен да попадаш на такива един усилено ми разказваше че контролира демоните и ги изпраща да крадат души.Така като го слушах ме избиваше стабилно на смях и започнах с неудобните въпроси я ми ги прати да ги вида и такива и той вика е са идат :) . Немам думи. И се чуда как да се отървем от тези хора живееще в някакви измислени светове които търсат начин да достигнат някаква популярност като си измислят тези щуротии.За това ако намера такива хора и имам възможност нема да им проста за подигравката която си правят с окултизма.А и вие да се бехте погаврили още с онзи от горе с телепортиращата се медитация.... :D :D :D :D :D :D
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот stanislava » 21 Окт 2007, 09:03

След източването на енергията момчето все пак е било в състояние да мисли и да стои на крака.Пък тъпо може да му е по много други причини.Всеки е започнал от някъде,щом не са му омекнали капачките-има шанс да се развива :)
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот runner413 » 21 Окт 2007, 09:49

Даа!Повечето от на познават такива хора.За също познавах едно лапе(беше на 12-13 години) което казваше че владее левитацията.За да ми докаже скочи от терасата и какво стана-изненада счупи си крака.Абе казано в прав текст някои си мислят че магията е същото като по филмите-летиш наоколо , правиш си "светлинно шоу" с махане с пръст и такива работи..........!Дано истинската магия не ги разочарова!!!:):):)
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот МагНаско » 21 Окт 2007, 10:58

Чесно казано и на мен ми е писнало от такива пишман магесници дето са на 11-16 годинки. Само да се покажа в кюто и всички тичат да обясняват колко са кадърни и кой какви способности има.Но какво да се прави на там върви света а вината е изцяло на родителите.Защо ли? Отговора е много прост. Вече почти ги няма семейните ценности, няма кой да обръща внимание на децата какво правят с какво се занимават, какви са им проблемите. Създават деца без да могат да се грижат пълноценно за тях.
Това е често срещано явление в семействата с един родител и при децата със сериозни проблеми във взаимоотношенията.Само колко побертетчета са ме питали как се прави магия за смърт,мъчение и тем подобни за да си отмъстят на някого за нещо,защото те били прави и света се въртял около тях. Другата половина от младеща пък ги е тръшнал хормона кой с кого да легне и хаиде да правим любовни магий.Ужас накъде е тръгнал света а и какво ни очаква за напред.Колкото повече хората се бъркат в областа на окултното толкова повече и проблемите им нарастват и това се превръща в глобален проблем.
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Nemezius » 21 Окт 2007, 11:20

МагНаско, колкото и да е странно да го кажа, май за пръв път сме на едно мнение с теб, с изключение на едно: възрастовата граница, която поставяш 11-16 години. Не е рядкост хора на по 20+ и 30+ години да се изявяват като подобни "велики магове", също както и не е рядкост деца на по 7-8 да имат невероятно за някои познания и способности.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот МагНаско » 21 Окт 2007, 12:59

Това с възръста го дадох като пример. Действително е че няма възрастова граница за да се каже на колко трябва да си за да търгнеш по тоя път,но все пак трябва човека който се е насочил да има някаква ценностна система и морал. Не искам да се правя на учител защото не съм такъв но за да помогна на някой да върви в пътя на окултното знание трябва да видя изкра в този човек и едва тогава да му подам ръка. Познавам дечица които имат проявени така наречените дарби а са на по 10 години, на едно такова дете с радост може да му се помогне да канализира дарбата си и да се научи на етика и морал в областта. Но нямам намерение на 20+30+40+50+ та чак и 60+ да ги обучавам в това как се прави магия за любов( любов с помоща на магия не се постига) или пък да им показвам как да си отмъстят на някого си за нещо че им пречел в живота(да си купят пистолет и да си премахват пречките). Човек който има наистина проблем може да му се помогне в разрешаването по един или друг начин но само на такъв човек. Към тези които търсят някой да им ходи по гайдата и да им гали суетата има достатъчно "експерти" който се занимават с това недейте да тровите форумите с глупости а ходете при тях ПА ДАНО ДА ВИ ДОЙДЕ АКЪЛА!!!
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот runner413 » 21 Окт 2007, 14:13

след което и 2мата доста доволно му поизточихме от енергията

Gebo-само така за инфо да ни кажеш как по-точно му "източихте" от енергията(просто ми е интересно да не би да си някакъв енергиен вампир)?!По точно някакъв ритуали ли използвахте или просто го пипна с един пръст и си каза "оххх!Източих ти от енергията!Стига толкова за днес"?И от къде си сигурен че въобще нещо се е получило или просто го усети?!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот DarkMagicMaster » 21 Окт 2007, 18:00

Всичко се постига с фокосираност и добра визуализация... като можеш да точиш енергия от разтояние но най ефективно става с докосване върхо определение места на тялото най вече кохините.Докосване по рамото е достатъчно.Има много начини за енергиен вампиризъм.Повечето човек сам си разработва или го прави спонтанно...
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот runner413 » 21 Окт 2007, 18:07

DarkMagicMaster-нищо лично но не питах теб.Исках Гебо да ми отговори.Сега най-лесното което може да каже е "DarkMagicMaster е прав.Така го направихме".
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот DarkMagicMaster » 21 Окт 2007, 18:12

Ем ше ме извиняваш че ти прецаках проучването ма неможах да се здържа да не отговоря.. ;)
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот Rose_redd » 21 Окт 2007, 19:28

icon_toothy Напълно съм съгласна с вас..е верно че съм на 17 и ми остава много много да науча - но пък нямам претенции за самороден гений.Наистина в наше време всеки който може да пали свещ и има буркан подправки в кухнята се има за Мерлин BangHead .Освен това всички мислят, че най-умното нещо което могат да направят като окултисти е да кълнат и уручасват наляво и надясно sad3 . Аз мисля, че ако видят истински демон ще им клюмне и гордостта и сичко :wink: .
EyeS oN Me - MinD On YoU
Аватар
Rose_redd
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 18 Окт 2007, 19:04
Местоположение: София

Мнениеот Lanukio » 21 Окт 2007, 19:48

Добре, вас кво ви бърка, че някой си си придава важност без покритие? А вие като на всички тия, които си придават важност им придавате важност с цяла тема за тяхното придаване на важност мислите ли, че това ще намали тяхната важност в техните очи? А може би ще си създадат покритие?Като видиш такъв човек няма какво да си губиш времето с него, ако разбира се нямаш прекалено много свободно време и хумористичен характер, за да се позабавляваш с него. И...темата се изчерпа, освен ако не решите да минем на другите важни теми от дневния ред за глада по света, безработицата, войната, педофилията и т.н.
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот DarkMagicMaster » 21 Окт 2007, 19:50

Да бъда честен скоро навършвам 17 да речем във Вторник и мисленето ми е 100 ци пъти по различно от много мои връсници.Не е до възраста на тялото.Важное това до каква степен си осъзнал себе си и да знаеш какво искаш от живота зада получиш своята цел.Всеки може всичко но много малко го знаят.А повечето в момента в който намерят накакъв път по който да тръгнат те се втурват по него като започват с най сложното след което настъпват разочарования и започват да си измислят разни неща които разкават на хората занимаващисе в тази сфера.И вярват че
те ще им повярват но уви нещата не стоят така както те си ги представят и знаят от филмите.Пътят е дълъг и изпълнен с трудности но този който го извърви ще бъде различен пред себеси и пред другите ще знае че е изпълнил целта си с което ще бъде щастлив.Дразня се от неразбирателството на много хора в тази област.И ги съветвам четете и после питайте не се заблуждавайте от погрешни представи и да задавате въпроси които ви правят на пълни идоти.
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Мнениеот Shedinko » 21 Окт 2007, 20:15

DarkMagicMaster съгласен съм с теб
spam1 Изгледах първите 5 сезона на чародейките (интересно ми е ) ,Константин и всички епизоди на Хари Потър стойте и гледайте колко съм велик spam1 icon_toothy icon_toothy icon_toothy
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот runner413 » 21 Окт 2007, 20:20

Само това немога да разбера-това ли ви е най-големият проблем , кои на какво се прави и кои какво може и неможе?!Ами след като я изчерпаме тая тема дайте да се захванем и със световния глад и дискриминацията , какво ще кажете а?!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Gebo » 22 Окт 2007, 22:16

рънъре...очаквах да се заядеш с мен по темата ...
"източването" на енергия го направих с визуализация на сноп между слънчевият му сплит и очите ми.и освен това не е задължително да си енергиен вампир за да взимаш енергия от другите- нещо което всички хора правят!осъзнато или не...
препоръка към теб-недей да съдиш преди да знаеш!
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот FireSun's Viking » 22 Окт 2007, 23:35

Неотивайте към лични обиди ...
Всеки има правото си, такаче няма крив, нито прав :)
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот stanislava » 23 Окт 2007, 08:01

Въпрос към Gebo
Какво ще кажеш ако при теб дойде човек който твърди,че помни своето раждане.Как ще постъпиш в подобна ситуация?
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот DarkMagicMaster » 23 Окт 2007, 09:06

Само не сгрявам какво общо има последното с темата
буу....
Аватар
DarkMagicMaster
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 88
Регистриран на: 10 Юли 2007, 17:31

Следваща

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 30 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 30 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта