Тийн Позьорщината

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот KAT » 23 Окт 2007, 09:52

Gebo написа:рънъре...очаквах да се заядеш с мен по темата ...
"източването" на енергия го направих с визуализация на сноп между слънчевият му сплит и очите ми.и освен това не е задължително да си енергиен вампир за да взимаш енергия от другите- нещо което всички хора правят!осъзнато или не...
препоръка към теб-недей да съдиш преди да знаеш!



не знам какво разбират тинейджърите позьори, но ти явно колкото тях ги разбираш нещата щом можеш да "източваш енергия", визуализацията ти е една игра на картинки в твоята глава нищо повече.
Аватар
KAT
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 319
Регистриран на: 28 Окт 2006, 15:35

Мнениеот runner413 » 23 Окт 2007, 10:05

Айде сега!С никого не съм се заял просто попитах как си го направил!Пък и никого не съм съдил .
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Gebo » 23 Окт 2007, 10:07

не знам и аз ти как разбираш кражбата на енергия...защото визуализацията си е визуализация ...а причината да видиш потока на енергия кум теб е ...може би....защото идва към теб???

а ако човек ми каже че си помни раждането ли...
ще го попитам как е било :)
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот runner413 » 23 Окт 2007, 13:44

Просто ей така Gebo да те питам самата тема която си написал не попада ли в графата "Тийн Позьорщина"?!Просто в началото казваш че това те дразни и така на татък , а после в един момент решаваш да си придадеш важност като казваш как си изсмукал енергията ня някакъв индивид , който все още се развива.На другите незнам как им изглежда но твоят разказ превърнат в монолог ще изглежда някак си така:"Ох на бати малкото!Ще ми се правиш на великия маг , я ела при бати да ти покажа как става как става номера на Китайката , защото ти си нищо а аз съм велик "магесник"!".
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Gebo » 23 Окт 2007, 14:06

взимането на енергия не е нещо с което да се хваля защото е нещо изключително лесно...всеки го прави постоянно...
а идеята в случая,както съм писал, беше не да му правя лошо, а да видя дали ще усети ...защото аз наистина не съм човекът-опит и дори и аз го усещам...човек е хубаво да е в развитие но не е хубаво да е позиор , предполагам си съгласен :)
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот runner413 » 23 Окт 2007, 14:33

Да!Най-сетне консенсус между нас!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот stanislava » 23 Окт 2007, 15:18

Моето мнение е,че неможеш да кажеш -този е позьор,по простата причина няма как да виждаш това което той твърди,че е видял по време на медитацията си.Мозъка е този който му подава тази информация под форма на образ,вижда се при приятеля си,или енергийния си двойник.Това ,че някой е развил подобна способност не означава ,че е позьор.
И още нещо-доволно му източихме енергията-При това положение,той просто щеше да припадне,нямаше да има нужда да го питате-как се чувстваш?Тъпо-не е отговора,а по най- бързия начин човек в такава ситуация ще припадне,да е възможно най-близо до земята,ще се включи инстинкта за самосъхранение на тялото.Щом е останал в съзнание-или вие си мислите,че правите нещо и си нямате и хал хабер от енергии,или момчето си има добра защита-не е допуснал да точите.!
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот runner413 » 23 Окт 2007, 16:03

stanislava-абсолютно съм съгласен с теб!:)
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Lunohod » 23 Окт 2007, 18:54

На на мен ми се струва трагично да се превръща магията в мода или някакво приятно занимание. За да се навлезе в тази сложна и недоразкрита територия, е нужно много повече от опит за запълване на времето и повърхностни симпатии. Иска се огромен труд, заложби, огромна цена, много жертви... Хайде да си отговорим честно: кой е получавал само леки уроци и дали от тях наистина се научава достатъчно ?
и така нататък...
Аватар
Lunohod
Модератор
 
Мнения: 401
Регистриран на: 20 Окт 2004, 09:12

Мнениеот FireSun's Viking » 23 Окт 2007, 20:04

Истинският окултизъм - е тайна, както името му говори.
Масовите филми разпространяват разни елементи... но въобще не са истина. Това, че някой се прави, на Хари Потър какво ви дразни, неразбирам.
Както всеки знае пътят на "окултистът или мистикът" е път на самотата и саморазвитието. Хората които могат малчът, а дето немогат винаги се хвалят и превличат вниманието вурху себе си.
Вие от кои сте ?
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Gebo » 23 Окт 2007, 21:31

stanislava написа:Моето мнение е,че неможеш да кажеш -този е позьор,по простата причина няма как да виждаш това което той твърди,че е видял по време на медитацията си.Мозъка е този който му подава тази информация под форма на образ,вижда се при приятеля си,или енергийния си двойник.Това ,че някой е развил подобна способност не означава ,че е позьор.
И още нещо-доволно му източихме енергията-При това положение,той просто щеше да припадне,нямаше да има нужда да го питате-как се чувстваш?Тъпо-не е отговора,а по най- бързия начин човек в такава ситуация ще припадне,да е възможно най-близо до земята,ще се включи инстинкта за самосъхранение на тялото.Щом е останал в съзнание-или вие си мислите,че правите нещо и си нямате и хал хабер от енергии,или момчето си има добра защита-не е допуснал да точите.!



а аз само да попитам- ти колко пъти си взимала енергия чрез енергийни "пипала"???
и колко пъти са припадали хора???
и като са припадали искам да ми го приложиш на мен!!! да видя как се припада че не знам ;) ...за да докараш човек до припадък след подобна операция трябва да си особено добър в това!

и освен това аз не съм целял това...
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот Lanukio » 23 Окт 2007, 22:00

Повечето пъти няма нужда от пипала, понякога няма нужда от визуализация, да припадаш не е много приятно особено след продължителен глад или загуба на кръв. Има хора, които ще им се замае главата като ги смучеш и ще се почувстват като пияни. За това, че всеки може да го прави (енергийния вампиризъм) си прав, някои им е 'даром' по рождение, но по тая тема е писано вече в темата за вампири. И кво става сега Gebo (и определено питам искрено, а не се заяждам)-май вие с твоя приятел започнахте да си приличате? ( с по 3 въпросителни-оо не пак числото 3)Това, че нещо не работи при теб или не ти се е случвало не значи, че на някой друг не може да му се случи или да работи за него. Ако беше така всеки от нас щеше да сочи другия с пръст и да му се смее с реплика 'Виж го тоя идиот кви ги говори.' само по причина, че има/няма повече опит или използва други практики. И в интерес на истината тези, които си разбират от работата не се бутат много много да разправят какво могат и какво не, просто нямат нужда и гледат да развиват как могат себе си, а не да се сравняват с приятели/познати/непознати. А и хлапето може да не се е погрижило да има защита от смучене.
В тези два реда
няма нищо умно.
Аватар
Lanukio
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 201
Регистриран на: 24 Май 2007, 00:07

Мнениеот FireSun's Viking » 23 Окт 2007, 22:06

Отклонявате се от темата, придържайте се към нея !
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот Gebo » 23 Окт 2007, 22:18

FireSun's Viking написа:Отклонявате се от темата, придържайте се към нея !
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот stanislava » 23 Окт 2007, 22:31

Gebo-Това за което ме питаш е Алфата на биоенерготерапията.Както за лекаря е важно да знае синптомите на всяка болест,по същия начин е важно за човек който се занимава с биоенергетика основните неща.Ако беше на ти-нямаше да питаш.Пли смученето на енергия от типа който ти описваш е нормално,да изкараш човек в дисбаланс.И понеже природата е по мъдра,се е погрижила това да стане като автоматично човек се свлича на земята-има по голяма площ от тялото с тази енергия,освен това може да се превие в поза енбрион с което прекратява достъпа до слънчев сплит и изтичането на енергия.За човек който е на ти с тия неща не му е необходимо да пуска каквито и пипала.Достатъчно е да направи така,че да се зачервиш от напън при опита ти да смучеш.За човек не е проблем да дава енергия-стига да не е насилствено.Не ми е нужно да ти черпя каквото и да е,дастатъчно е да мина покрай теб и да почувстваш,че те лашкам настрана,и запомни едно нещо-с тези методи на възспитание които сте си възприели няма да постигнете нищо,освен ако не озлобите човека срещу всички,и не започне и той така да действа.И моля те помоли приягелката ти защо стават някой неща като е запозната с материята.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот FireSun's Viking » 23 Окт 2007, 22:43

това може да се превие в поза енбрион с което прекратява достъпа до слънчев сплит и изтичането на енергия - НЕ винаги :)
Относно другото инфо съм сагласен :)
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот stanislava » 23 Окт 2007, 22:49

Това са принципни неща,разбира се че не е задължитолно,по скоро-желателно е :)
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот Gebo » 23 Окт 2007, 22:56

зависи от целта...
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот Gebo » 23 Окт 2007, 23:00

и прощавай...тук всички са добри на теория...ако идваш на срещата на форума ,ще съм много щастлив да видя как се подкрепяш с практика :)
без лоши чувства :)
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот FireSun's Viking » 24 Окт 2007, 08:22

Абе Гебо, я не се прави на големият маг :) , да не се изложиш..., че тия дето говорят винаги се излагат ...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 42 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 42 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта