Тийн Позьорщината

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот runner413 » 24 Окт 2007, 08:32

FireSun's Viking-браво , много точно го каза!:)
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Gebo » 24 Окт 2007, 09:33

аз като се изложа тогава ми ги говорете тия ...ще се видим скоро и на всички ше им излезе мръсното бельо,така че не не притеснявай ;)
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот runner413 » 24 Окт 2007, 09:37

аз като се изложа тогава ми ги говорете тия

Даа!Това прозвуча толкова нахакано че нямам думи.Все едно каза че си безгрешен.Ето това прозвуча като позьорщина.
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Gebo » 24 Окт 2007, 09:47

добре рънъре!мога ли да ти предложа съвсем доброжелателски нещо което ще спести сумати спам и лоши чувства?
когато напиша мнение приемай че написаното в него е измислица или истина ти ще си решиш,но недей да ми търсиш сметка за това!недей да отправяш упреци и всичко ще е наред!даже ако искаш си се спуквай от смях на мойте врели-некипели но просто недей да пишеш оспамващи постове където се опитваш да покожеш колко съм "жалък".
нека всеки си направи извод сам...
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот The_Last_Angel » 24 Окт 2007, 10:08

Виж Gebo, ъпреки малкият ни спор преди няколко дни аз нямам нищо против теб - вярвам, че това се отнася и до Рънър. Ако ти е казал нещо то е за твое добро. Не му се сърди, моля те. Имай впредвид, че не го защитавам. Говоря от името на наблюдаващата трета страна.

По темата: Абе... гледат някой филм и всички решават, че искат да стават вещери. После гледат "Лудорий" и искат да станат като героите от филма... С една дума "Деца"... в тази възръст подражението и чуждите идеали са много "Гот" :mrgreen:, но след време и това ще мине.
Sometimes I miss you...
Аватар
The_Last_Angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 150
Регистриран на: 30 Сеп 2006, 23:21
Местоположение: Somewhere I Belong

Мнениеот Gebo » 24 Окт 2007, 10:15

надявам се искренно ангел...но не се помага като нападаш словестно...както казах...ша са види в последствие кой крив кой прав!

топпик:(най сетне)тъпото е че не минава...а нараства...онзи смехоран който споменавам в началото няма и понятие от окултизъм, и като види некой балък да го слуша и му налива в главата и го зарибява с грешно изкривените си представи (поради липса на информация която не си е направил труда да потърси)после ходи гледай дали от балъка ше стане читав окултист...или пак ще позиорства.
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот stanislava » 24 Окт 2007, 10:37

Гебо-като си толкова навътре в материята ми отговори-коя е единствената чакра в човешкия организъм каято е носител само на ЯН енергия,и къде се намира.Това като окултист неби трябвало да те затрудни ни най-малко.
И все пак срещите които се правят определено не са с такава насоченост-по добре само слушай защото ще има какво да научиш от хората там.В противен случай може да изпаднеш в ситуацията на момчето което толкова много те дразни.
С добри чувства :)
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот Gebo » 24 Окт 2007, 11:27

не знам коя чакра носи само ян енергия (въпреки че мога да предположа за 2ра която се намира на половите органи ...поне тфа ми идва наум по пътя на логиката) и благодаря за препоръките ти!все пак обаче темата е друга!
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот Gebo » 24 Окт 2007, 11:29

по въпроса с чакрата...после се замислих и може и да е 7ма...искам жокер :P
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот runner413 » 24 Окт 2007, 12:05

Втората чакра не се ли намираше в областта на пъпа?!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот stanislava » 24 Окт 2007, 16:28

Гебо-намира се в сърцето на човека-изпълния я с радост,щастие и любов-позволи тази енеягия да се разлее по всички органи,системи,клетки в организма ти,след което позволи да се излъчи към всички хора,растения-към цялата Вселена-излъчвай любов.Това което изпращаш към другите ще се върне към теб в много по-големи размери.Едва ли би ти хрумнало да искаш реванш.Това мога да ти дам като съвет,не искай нищо което не е твое-с изтеглянето на енергията от друг човек-вземаш и негативите т.е ти учуш уроците които би трябвало да бъдат усвоени от него.Резултата го видя какъв е,дано да разбра какво ти казвам.Извинявам се за спора в който влязах с теб-дано е за твое най висше добро. :)
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот МагНаско » 24 Окт 2007, 19:12

“Сърдечна чакра” – 4та чакра
Разположена е на нивото на сърцето, по средата на гръдната кост, цвят-зелен, нота Фа, мантра“Ям”. Отговаря за емоционалността, способността да се отдава и приема любов. Именно през тази чакра двата потока- Космически и Земен, частично излизат навън, но балансът на енергиите не се губи при това, защото чакрата събира свободна енергия разсеяна в околното пространство. Именно така се формира и външната енергийна обвивка на човек
Този център се включва при работа с “време”, с различни измерения, с миналото и бъдещето, затова е свързана с ясновидството. Повечето хора, които спонтанно отварят ясновидска дарба, имат хиперактивна 4та чакра, усещат това, като “кол в сърцето”, получават сърцебиене. Повечето ясновидци, които приемат дарбата си за даденост, не я култивират, развиват и осъзнават страдат от сърдечно-съдови заболявания или имат проблеми в своите емоционални връзки с хората.

Чакрата отговаря за сърце и кръвоносна система, за приемане на Безусловната Вселенска Любов, за Състраданието

Сърдечната чакра се приема за “център” на човешкото енергийно поле.




И не на последно място да добавя тя е неутрална"0" нито "+" нито "-"
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот МагНаско » 24 Окт 2007, 19:15

Чакри, които са + са със земна енергия
Чакри, които са – са с космическа енергия
Чакри, които са 0 са с балансиране на енергиите. Само 4 чакра, в нормално и здраво състояние може да бъде 0. Всяка друга чакра, която е 0 се приема за “болна”.

Схемата на хармоничен, здрав човек изглежда така:
7 [-]
6 [-]
5 [-]
4 [0]
3 [+]
2 [+]
1 [+]
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот Gebo » 24 Окт 2007, 20:53

някой способен да премести тфа за чакрите в едноименна тема ,че е интересна информация!
Аватар
Gebo
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Окт 2007, 09:58

Мнениеот stanislava » 24 Окт 2007, 21:06

Маг Наско Ин енергията или земна е с знак -,а Ян е +
Вички чакри са сИн и Ян енергия.Не говоря за четвърта чакра,а тази която е дълбоко скрита във сърцето-само тя е Ян-наСлънцето,на Бога на радоста.И си оправи плюсчетата и минусите.Земна или Ин е Минус Космична Ян плюс.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот МагНаско » 24 Окт 2007, 22:51

stanislava написа:Маг Наско Ин енергията или земна е с знак -,а Ян е +
Вички чакри са сИн и Ян енергия.Не говоря за четвърта чакра,а тази която е дълбоко скрита във сърцето-само тя е Ян-наСлънцето,на Бога на радоста.И си оправи плюсчетата и минусите.Земна или Ин е Минус Космична Ян плюс.


За да те изведа от погрешната философия която четеш,ще ти предложа да направиш един опит с махало и да видиш коя чакра каква стойност има. Както казваше баба ми око да види ръка да пипне :wink:
истината е някъде там
Аватар
МагНаско
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 186
Регистриран на: 21 Май 2006, 19:58

Мнениеот stanislava » 24 Окт 2007, 22:58

Незнам какво ти отчита махалото,но тук са принципни нещата,както в математиката,не казвай че минуса е плюс и обратното.
Аватар
stanislava
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 31 Авг 2006, 12:28

Мнениеот FireSun's Viking » 24 Окт 2007, 23:12

Gebo написа:аз като се изложа тогава ми ги говорете тия ...ще се видим скоро и на всички ше им излезе мръсното бельо,така че не не притеснявай ;)


Момче, вече се излагаш. Стига си ни занимавал с Егото си.
Когато разбереш, че егото пречи на успеха, тогава говори кой си и какво можеш (ако сметнеш за нужно).
Също така спри да спориш, когато нямаш аргументи и да се правиш на интересен - много от твоите мнения са спам или спор - монолог.
Придържай се към темите!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот gaara the demon » 04 Ное 2007, 16:52

Да бъда честен скоро навършвам 17 да речем във Вторник и мисленето ми е 100 ци пъти по различно от много мои връсници.Не е до възраста на тялото.Важное това до каква степен си осъзнал себе си и да знаеш какво искаш от живота зада получиш своята цел.Всеки може всичко но много малко го знаят.А повечето в момента в който намерят накакъв път по който да тръгнат те се втурват по него като започват с най сложното след което настъпват разочарования и започват да си измислят разни неща които разкават на хората занимаващисе в тази сфера.И вярват че
те ще им повярват но уви нещата не стоят така както те си ги представят и знаят от филмите.Пътят е дълъг и изпълнен с трудности но този който го извърви ще бъде различен пред себеси и пред другите ще знае че е изпълнил целта си с което ще бъде щастлив.Дразня се от неразбирателството на много хора в тази област.И ги съветвам четете и после питайте не се заблуждавайте от погрешни представи и да задавате въпроси които ви правят на пълни идоти.

saasdasdasdasdasdasd
Аватар
gaara the demon
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2007, 19:40

Мнениеот gaara the demon » 04 Ное 2007, 17:07

Да бъда честен скоро навършвам 17 да речем във Вторник и мисленето ми е 100 ци пъти по различно от много мои връсници.Не е до възраста на тялото.Важное това до каква степен си осъзнал себе си и да знаеш какво искаш от живота зада получиш своята цел.Всеки може всичко но много малко го знаят.А повечето в момента в който намерят накакъв път по който да тръгнат те се втурват по него като започват с най сложното след което настъпват разочарования и започват да си измислят разни неща които разкават на хората занимаващисе в тази сфера.И вярват че
те ще им повярват но уви нещата не стоят така както те си ги представят и знаят от филмите.Пътят е дълъг и изпълнен с трудности но този който го извърви ще бъде различен пред себеси и пред другите ще знае че е изпълнил целта си с което ще бъде щастлив.Дразня се от неразбирателството на много хора в тази област.И ги съветвам четете и после питайте не се заблуждавайте от погрешни представи и да задавате въпроси които ви правят на пълни идоти.


значи историятя с мен е почти същата.след като прочетох коментарите смятам че не е редно да говорите за тииновете като за едно цяло!ако познавате само такива,това не значи че сички са такива!на мен идеятя да си уникален ми харесва,но не съм раэправял че на сички съученици съм им эапалил раниците с щракане на пръста...знам че сте опитни и ще гледате на коментара ми като на спам,но тва че сме малки не значи че не можем да постигнем нещо!на 13 съм но "мисленето ми е 100 ци пъти по различно от много мои връсници!"така че моля ви-не мислете за сички нас като за самопревъзгласили се за Мерлин!
Аватар
gaara the demon
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Ное 2007, 19:40

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 42 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 42 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта