помогнете ми моля Ви

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Mediali » 23 Окт 2007, 17:45

Здравейте приятели.Някой може ли някой да ми каже как мога да намеря ходжата в Долно Воден. Ако някой знае адреса му или може да ми обясни къде живее нека го сподели моля Ви. Благодаря Ви предварително.
Аватар
Mediali
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 14:27

Мнениеот runner413 » 23 Окт 2007, 17:46

Мисля че някъде във форума се споменаваше за него ама в коя тема непомня....
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот Mediali » 23 Окт 2007, 17:49

във темата за ходжата но няма адреса му или поне някакъв ориентир
Аватар
Mediali
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 14:27

Мнениеот Shedinko » 23 Окт 2007, 18:01

Ако отисеш направо в Долно Воден и попиташ предполагам ,че няма да има човек който да не ти каже.А и от името на селището предполагам е село ,а в селата всичко се знае ;)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Mediali » 23 Окт 2007, 18:32

Да това е квартал в Асеновград но никога не сме ходили в онзи регион и затова питам.Предполагам че ще се оправим но малко по трудно.Благодаря Ви за вниманието все пак.
Аватар
Mediali
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 14:27

Мнениеот Shedinko » 23 Окт 2007, 19:34

Това е снимка на пътя към Долни Воден(пак е ориентир)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Mediali » 24 Окт 2007, 15:39

Благодаря на всички за помощта,аз днес ходих там дори се срещнах с ходжата.
Аватар
Mediali
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 14:27

Мнениеот Shedinko » 24 Окт 2007, 19:41

Ако искаш може да дадеш по пълна информация къде се намира ,така ако на някой му се наложи,може и има време ще му е по лесно да се ориентира :)
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Mediali » 25 Окт 2007, 13:01

гр.Асеновград,кв.Долни Воден ул."Драва"№28
тел:0889561614
Почивен ден-петък
Работно време:8.00 - 17.00
ЕЙВАЗ ТАИР ЧАКЪР-ходжата
Аватар
Mediali
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 19 Сеп 2007, 14:27

Мнениеот lilabel » 24 Мар 2008, 20:57

някой знае ли колко взема за направата на любовна магия този ходжа от Долни Воден? изобщо прави ли такива магии?
Аватар
lilabel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2008, 20:33

Мнениеот venus » 25 Мар 2008, 09:24

Не, не прави.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот lilabel » 25 Мар 2008, 15:38

Какви магии тогава прави? Някои казват, че прави други- не...незнам кое е вярно. На мен ми трябва някаква магия, която да върне човека когото обичам.Ако може някой да ми помогне или насочи към кого да се обърна.Благодаря.
Аватар
lilabel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2008, 20:33

Мнениеот Magic_Soul » 25 Мар 2008, 16:41

Един въпрос Лилабел, защо не потърсиш във форума, има отделна СЕКЦИЯ ЛЮБОВНА МАГИЯ !!! Там има доста ритуали за връщане на старата любов !! ПОТЪРСИ !!
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот mandragorko » 26 Мар 2008, 19:06

lilabel,след като прегледаш раздела с любовни магии,разгледай също и частта от форума,в която се поместват молби за разваляне на вече направени любовни заклинания и зова на отрицателните ефекти от тях...след кратко време,ако си си играла с огъня,ще очаквам името ти в графа "сбърках и моля за помощ"!...на колко си години,мисли трезво и с бистър ум...за някои неща магии не са нужни изобщо,магията понякога са няколко ясни и умни думи,малко женско кокетничество и добър макиаж...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот lilabel » 27 Мар 2008, 16:57

mandragorko, може би ще сбъркам,възможно е и да съжелявам, но бих искала поне веднъж да направя не това което е правилно,а това което искам.все пак ти благодаря за мнението.оценявам го.
Аватар
lilabel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 11 Мар 2008, 20:33

Мнениеот venus » 27 Мар 2008, 17:40

lilabel написа:mandragorko, може би ще сбъркам,възможно е и да съжелявам, но бих искала поне веднъж да направя не това което е правилно,а това което искам.все пак ти благодаря за мнението.оценявам го.

Това си е твое решение. Друг е въпросът, че трудно ще намериш човек, който да го направи за теб (все пак, има и такива). Но преди да вземеш това решение, прочети темите в Любовна магия, там много сме си писали за това. Препоръчвам ти да прочетеш тази тема. Ако смяташ, че една страст заслужава да рискуваш живота и здравето - своето и на човека, който казваш, че обичаш, направи го.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот mandragorko » 27 Мар 2008, 20:48

...добре де,защо не искате да се вслушате в неща,които са наистина сериозни...когато нещо е опасно или неправилно и има кой да ти помогне,предупреди или спре от грешката,пак не взимате поука и продължавате да дълбаете в рани,които понякога не успяват да заздравеят...
...това му е хубавото на споделянето,че човек може да комуникира с някой,който може да му даде съвет,насока или отговор,дори и личен опит и предложение за действие....но твърдоглавието определено не е само много добре поддържана в хората черта ,а направо определя и цялостното поведение на някои индивиди,което е наистина жалко и погрешно...но всеки с разбиранията си...умните хора биха загубили дадено нещо,дори и силно да го искат,но знаейки(предупредени предваритело),че това само би нарушило даден баланс в живота им,те не биха постъпили,така както чувствата им диктуват...везната "чувства-разум" малцина я контролират правилно...но за това сме и хора,опитът учи,но някои действия са безвъзвратни...
...особено,когато е намесен втори или трети човек,всеки от нас трябва да мисли трезво,ние не сме всесилни и всезнаещи и доста често си позволяваме да си играем на Господ(може и да сме негов образ и подобие,но мисията на Земята ни е да постигнем поне една трета от това,което Бог е,като мъдрост!) и след това горчиво съжаляваме за стореното зло...

...аз не искам да ми се благодари или оценява дадено мое мнение,ако то наистина не повлияе на нечие решение...целта ми тук е да се уча и да помагам и на останалите съфорумци...когато сме заедно и обсъждаме даден наболял въпрос,вярвам,че всеки взима най-правилното решение за себе си,трупа необходимото инфо и използва правилно и рационално теми,предложения,решения и отговори,за да може да подобри начина си на поведение,мислене,живот и себе си като цяло...

Venus,лично на теб благодаря още веднъж за подкрепата и мъдрите послания,които даващ!...но както виждаш,доста хора или бавно узряват или просто искат да отворят Кутията на Пандора и да се опитват да върнат даровете й обратно,виждайки,че те не са това,което някой е помислил за добро....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 14 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 14 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта