Циганките добри ли са в магийте?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот julyeta » 29 Фев 2008, 23:22

Ето го и края на историята! Приятелят ми се върна при мен,нямам идея заради магия или нещо друго,но е факт. Обясни колко съжалявал и тем подобни на които само се усмихнах. Предложи ми брак и щастлив живот ,но явно в мен вече си беше отишло чуството и вярата в него и му отказах категорично.
Ако това се е случило благодарение на магията ,то на който му трябва нека пробва. Това е форум за магии не за съвети според мен и всеки би трябвало да е наясно с риска който поема!
Аватар
julyeta
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2008, 12:20
Местоположение: Sofia

Мнениеот venus » 01 Мар 2008, 08:18

julyeta написа:Ето го и края на историята! Приятелят ми се върна при мен,нямам идея заради магия или нещо друго,но е факт. Обясни колко съжалявал и тем подобни на които само се усмихнах. Предложи ми брак и щастлив живот ,но явно в мен вече си беше отишло чуството и вярата в него и му отказах категорично.
Ако това се е случило благодарение на магията ,то на който му трябва нека пробва. Това е форум за магии не за съвети според мен и всеки би трябвало да е наясно с риска който поема!


Не, магията няма нищо общо тук. Просто такива са естествените закони - ако загубиш нещо, губиш го, защото твърде много си го желал. Придобиваш го отново, когато се справиш с желанието си - когато вече не го желаеш. Мъжете/жените се връщат, като си отидат чувствата - в повечето случаи е така.

Е, животът продължава.. важното е в следващата връзка да не повтаряме допуснатите вече грешки :) Благодаря, че сподели с нас твоя опит. Желая ти късмет!
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 44 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 44 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта