Циганките добри ли са в магийте?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот julyeta » 09 Фев 2008, 22:22

Срещнаха ме 2 циганки и с невероятна точност познаха какви проблеми имам! По повод проблемите ми с приятеля ми ми дадоха една билка обичник или нещо такова,дето се смесва с мляко и брашно. Казаха че до 40 дена ще се оправят нещата ,само да го докосна с направената смес когато се втвърди. Направих я въпросната смес,но нещо ми изглежда странно само с едно докосване и той да полети след мен! Кажете вие имате ли наблюдения по въпроса?
Аватар
julyeta
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2008, 12:20
Местоположение: Sofia

Мнениеот FireSun's Viking » 09 Фев 2008, 23:57

Пробвай и после говори...
Ние може само да предполагаме ...
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот venus » 10 Фев 2008, 08:28

Циганките имат невероятни психологични способности, с това си вадят хляба хората - добри са :) Много не им вярвай, особено на тези, дето те срещат на улицата. Млада жена с угрижено лице говори за проблем в любовта. Възрастна жена с угрижено лице говори за проблем със семайството, здравето, парите. Мъж с угрижено лице говори за проблем с парите и секса. Като добавим и женската интуиция - картинката е пълна. Не казвам, че няма и хора (между тях, разбира се, и цигани), които имат способности, но те не пресрещат хората по улиците - хората сами ги намират и ходят при тях. Тези циганки по улиците се въртят обикновено около болници, църкви, където по-често се срещат хора с проблеми и от две-три думи напосоки и реакцията на човека успяват да скалъпят набързо достатъчно достоверна картина.

А що се отнася до това, което са ти казали - действа всичко, в което вярваш. Ако направиш това и повярваш, че ще има ефект, ще има. Ако имаш съмнения (както казваш), няма смисъл да го правиш. Твоята душа прави "магията", а не тестото.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот FireSun's Viking » 10 Фев 2008, 13:15

venus написа:Циганките имат невероятни психологични способности, с това си вадят хляба хората - добри са :) Много не им вярвай, особено на тези, дето те срещат на улицата. Млада жена с угрижено лице говори за проблем в любовта. Възрастна жена с угрижено лице говори за проблем със семайството, здравето, парите. Мъж с угрижено лице говори за проблем с парите и секса. Като добавим и женската интуиция - картинката е пълна. Не казвам, че няма и хора (между тях, разбира се, и цигани), които имат способности, но те не пресрещат хората по улиците - хората сами ги намират и ходят при тях. Тези циганки по улиците се въртят обикновено около болници, църкви, където по-често се срещат хора с проблеми и от две-три думи напосоки и реакцията на човека успяват да скалъпят набързо достатъчно достоверна картина.

А що се отнася до това, което са ти казали - действа всичко, в което вярваш. Ако направиш това и повярваш, че ще има ефект, ще има. Ако имаш съмнения (както казваш), няма смисъл да го правиш. Твоята душа прави "магията", а не тестото.



Всеки има такива способности !
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот venus » 10 Фев 2008, 14:21

Така е, (почти) всеки има. Затова циганките по улиците не са нещо изключително.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот julyeta » 10 Фев 2008, 14:36

Те влязоха в магазина ми,просто минаваха от там ,а това не е оживена улица. Изобщо не бях огрижена повярвайте ми,дори си тананиках няква песен! Въпроса е дали сте чували за такъв вид магийки и дали имат ефект,че се изпокарахме с приятеля ми и сега не си говорим даже icon_argue
Аватар
julyeta
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2008, 12:20
Местоположение: Sofia

Мнениеот venus » 10 Фев 2008, 14:42

Отговорих ти - действа всичко, в което вярваш.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот avanabil » 10 Фев 2008, 15:51

julyeta написа:Те влязоха в магазина ми,просто минаваха от там ,а това не е оживена улица. Изобщо не бях огрижена повярвайте ми,дори си тананиках няква песен! Въпроса е дали сте чували за такъв вид магийки и дали имат ефект,че се изпокарахме с приятеля ми и сега не си говорим даже icon_argue


Всички магии имат ефект. В случая е без значение народността, с която се свързват. Друг е въпроса, че циганската магия съчетава в себе си елементи на различни култури и религии, но това не я прави по-специална в сравнение с останалите.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот ultramarin » 10 Фев 2008, 16:42

не разбрах - кой "да се втвърди", билката или приятелят ти?

мяк... преди време експериментирах... половинката ми каза: "усещам че ме манипулираш да се виждаме, разбирам че ходя след теб по твоя воля, а не моя, само не разбирам как го правиш"(не му обесних де, да не съм патка). Обаче след това се разделихме... въпреки всичко, въпреки че имаше ефект, при това доста дълго време...


П.П. сори за спама, сорри, сорри, ма не знам какво да пиша по темата, а пък мисля че това е свързано... поне първото изречение
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот julyeta » 10 Фев 2008, 17:06

Не казвам че не е глупаво-напротив даже,но на човек рядко му се случва да обича истински и иска ако може това да е за повече време! В случая усещам как всичко си отива ,а още не съм готова да приема фактите и боли зверски. Преди се смеех на това и не вярвах чак пък толкова да боли за някой, но сега запях друга песен. Та това е причината да върша глупости на тези години-просто малко време
Аватар
julyeta
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2008, 12:20
Местоположение: Sofia

Мнениеот Shedinko » 10 Фев 2008, 19:45

Обичник (дупи леб, копитник, милодинче)
Ако някой иска да сдобри двама души, трябва да им сложи малко от билката “дули леб” във вода и от тази вода да сипе във водата, с която се къпят.
С отвара от обичник се измива омраза. С дясната ръка се полива, с лявата се мие и нарича:
Да умием глаза от омраза!
Да умием глаза от омраза!
Да умием глаза от умраза!
С тази вода се поръсват дрехите на мъжа, а ако не е възможно, се излива в двора му. Вярва се, че след това все към момата ще гледа.
За обичничето (копитника, милодинче) има поверие, че възбужда чувство на обич. Взимат се два листа, поставят се с лице едно срещу друго и се залепват с мед. Така се поставят под вратата на избраната мома (или момък).
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот EliKarim » 12 Фев 2008, 18:14

Има хора със силни ясновидски умения и нищо чудно и да са цигани. Да не ги подценяваме все пак...
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот sasho 142 » 12 Фев 2008, 18:43

А що се отнася до това, което са ти казали - действа всичко, в което вярваш. Ако направиш това и повярваш, че ще има ефект, ще има. Ако имаш съмнения (както казваш), няма смисъл да го правиш. Твоята душа прави "магията", а не тестото.


Отговорих ти - действа всичко, в което вярваш.


Venus е абсолютно права! icon_eusa_clap icon_eusa_clap icon_eusa_clap Послушай я
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот julyeta » 13 Фев 2008, 17:58

Благодаря че ми помагате! Направих всичко което трябваше,дори си държах ръката с тестото доста дълго време и нищо ,вместо да се оправят нещата,той си тръгна окончателно от мен. Срам ме е ,но ще ви призная че преди около месец му дадох от кръвта ми,после направих една кукла от една свещ,нарекох я на него,облякох я със негова дреха,забодох една игла в сърцето и я разтапях на огън като го наричах така както се топи свеща,така и той да се топи по мен-но нищо не се случи за мой ужас! Явно няма сила която да ми го върне и ще си рева дълго време докато болката премине и стана отново нормален човек. Още веднъж ви благодаря че се опитахте да ми помогнете!
Аватар
julyeta
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2008, 12:20
Местоположение: Sofia

Мнениеот venus » 13 Фев 2008, 18:06

Ще трябва да благодариш на Бога, ако не е станало. Не е това начинът, много сме си говорили тук за това.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот daimant » 17 Фев 2008, 11:26

julyeta написа:Благодаря че ми помагате! Направих всичко което трябваше,дори си държах ръката с тестото доста дълго време и нищо ,вместо да се оправят нещата,той си тръгна окончателно от мен. Срам ме е ,но ще ви призная че преди около месец му дадох от кръвта ми,после направих една кукла от една свещ,нарекох я на него,облякох я със негова дреха,забодох една игла в сърцето и я разтапях на огън като го наричах така както се топи свеща,така и той да се топи по мен-но нищо не се случи за мой ужас! Явно няма сила която да ми го върне и ще си рева дълго време докато болката премине и стана отново нормален човек. Още веднъж ви благодаря че се опитахте да ми помогнете!
poniakoga problemat ne e v zaklinanieta ili v tova 4e ne si go napravil pravilno a e saprotivlenie na sistemata!ako vsi4ko so4i kam tova 4e ti netriabva da bade6 s tozi 4ovek vsiaka magia koiato pravi6 6te deistva den dva i sled tova bum!!!!poviarvai mi gore glavata sistemata e podgotvila niakoi drug za teb.6te vidi6 icon_flowerface
Аватар
daimant
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Фев 2008, 10:50

Мнениеот avanabil » 17 Фев 2008, 15:18

daimant написа:
julyeta написа:Благодаря че ми помагате! Направих всичко което трябваше,дори си държах ръката с тестото доста дълго време и нищо ,вместо да се оправят нещата,той си тръгна окончателно от мен. Срам ме е ,но ще ви призная че преди около месец му дадох от кръвта ми,после направих една кукла от една свещ,нарекох я на него,облякох я със негова дреха,забодох една игла в сърцето и я разтапях на огън като го наричах така както се топи свеща,така и той да се топи по мен-но нищо не се случи за мой ужас! Явно няма сила която да ми го върне и ще си рева дълго време докато болката премине и стана отново нормален човек. Още веднъж ви благодаря че се опитахте да ми помогнете!
poniakoga problemat ne e v zaklinanieta ili v tova 4e ne si go napravil pravilno a e saprotivlenie na sistemata!ako vsi4ko so4i kam tova 4e ti netriabva da bade6 s tozi 4ovek vsiaka magia koiato pravi6 6te deistva den dva i sled tova bum!!!!poviarvai mi gore glavata sistemata e podgotvila niakoi drug za teb.6te vidi6 icon_flowerface



Понякога проблемът не е в заклинанието или в това, че не си го направил, а в съпротивление на системата. Ако всичко сочи към това, че ти не трябва да бъдеш с този човек, всяка магия която правиш ще действа ден-два и след това бум!!!!Повярвай ми, горе главата, системата е подготвила някой друг за теб, ще видиш!


diamant, виждам, че си нов потребител във форума и явно се нуждаеш от изричното напомняне, че постовете се пишат на кирилица. Прояви разбиране към това правило и занапред се съобразявай с него. Иначе мнението ти е полезно по темата.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот julyeta » 20 Фев 2008, 20:17

В крайна сметка се разделихме окончателно и той веднага си намери нова приятелка,а аз сякаш не съм съществувала. Оказа се че всичко е било за пари и съм била жестоко лъгана през цялото време. Проблема в момента е друг-много боли от предателството и не мога да спра да го обичам! Има ли обратна магия за забрава? Сериозно,чуствам се адски глупаво,искам да продължа напред а не мога да се отърся от него-помагай те моля ви!!
Аватар
julyeta
 
Мнения: 6
Регистриран на: 08 Фев 2008, 12:20
Местоположение: Sofia

Мнениеот venus » 22 Фев 2008, 18:50

julyeta написа:В крайна сметка се разделихме окончателно и той веднага си намери нова приятелка,а аз сякаш не съм съществувала. Оказа се че всичко е било за пари и съм била жестоко лъгана през цялото време. Проблема в момента е друг-много боли от предателството и не мога да спра да го обичам! Има ли обратна магия за забрава? Сериозно,чуствам се адски глупаво,искам да продължа напред а не мога да се отърся от него-помагай те моля ви!!

Единственото, което можеш да направиш, е да го обичаш, да не му се сърдиш и да не го осъждаш в никакъв случай, ако можеш да мислиш позитивно, ако не - поне да не мислиш негативно. И кой знае... може да се върне дори.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот avanabil » 28 Фев 2008, 19:07

juliqn написа:
venus написа:
julyeta написа:В крайна сметка се разделихме окончателно и той веднага си намери нова приятелка,а аз сякаш не съм съществувала. Оказа се че всичко е било за пари и съм била жестоко лъгана през цялото време. Проблема в момента е друг-много боли от предателството и не мога да спра да го обичам! Има ли обратна магия за забрава? Сериозно,чуствам се адски глупаво,искам да продължа напред а не мога да се отърся от него-помагай те моля ви!!

Единственото, което можеш да направиш, е да го обичаш, да не му се сърдиш и да не го осъждаш в никакъв случай, ако можеш да мислиш позитивно, ако не - поне да не мислиш негативно. И кой знае... може да се върне дори.
Zdr az mnogo se interesuvam ot magii i takiva ne6ta....nqkoi moje li da mi kaje nqkoq lesna magiq za kakvoto i da e i molq vi kajete mi kak da pi6a na kirilica nqmam takav ezik..?



Да, погледни горния ляв ъгъл на страницата - има едно синя клетка, в която пише EN, от там променяш настройките за писане.
На другото ти искане никой няма да ти отговори, защото ти самият нямаш ясната визия за нещата, които желаеш - друг едва ли може да е наясно с твоите очаквания. Имам един любим текст от книгата "Алиса в страната на чудесата" - "Ако не знаеш на къде си тръгнал, всеки път ще те отведе натам"
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Следваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 48 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 48 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта