Предубиване на сили

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот be » 29 Фев 2008, 11:38

Еми не съм тръгнал и няма да се свързвам с Луцифер или Сатан :) спокойно или демони . Имам доста познати и съм говорил безброи пъти . Целта ми е да се свържа с бог... И наистина ако имаш нещо, което може да ми помогне, много ще се зарадвам . :)


С уважение бе
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот tanarel » 29 Фев 2008, 13:18

wiesmann написа:be ,има много по-безопасни начини на инвокация от призоваването на Луцифер и подчинените му.В тези случеи душата ти бива обладана от чуждо присъствие.При тези "сили" най-лошото е,че на пръв поглед всичко е безвъзмездно,ама в действителност си губиш душата,ако не можеш да ги контролираш.По-добре е да се опиташ да направиш връзка с "бог",поне знаеш,че няма какво да губиш,ако са ти искренни намеренията,точно като рицарите в средновековието,които са черпели силата си от връзката им с бог.Има една много хубава книга в библиотеката на сайта "Grimoire Turiel",там ще намериш много добри и изпитани инвокаций на "бог" :wink:


Пълни глупости , представата ти за нещата не
стига по-далече от средностатистически християнин ,
които си въобразява , че знае кое как е уредено в
Творението . Нямам какво повече да добавя , а и не
смятам да влизам в детаили - защото човек достига
до нещата само посредством собствения си опит
и преживявания .
Do what thou wilt.
Аватар
tanarel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 146
Регистриран на: 23 Дек 2006, 11:12

Мнениеот venus » 29 Фев 2008, 13:45

Средностатистическият християнин също има право на живот :)

Изобщо, аз съм на мнение, че всеки интуитивно тръгва по пътя, който му е най-близък и най-подходящ. Всеки си има различни виждания за Бог и за устройството на света, но в крайна сметка светът е един и многото гледни точки само дават различна представа за едно и също нещо.

be,
наистина първо реши какво точно искаш да постигнеш, и после, както ти каза ultrmarin, избери своя път и го следвай с постоянство. Разбери първо кой е твоят Бог и след това се свързвай с него.

За мен например Бог е съзидателната енергия, която е сътворила Вселената, респ. Земята и всички нас тук. Представи си, че си само прашинка в необятността. Представи си, че тялото ти е изградено от атоми, които вчера са изграждали камъни, животни и растения, и от душа, която е част от енергията на Вселената - от Бог. И ще разбереш как да се свържеш с Бог - свържи се със собствената си душа. Обичай света, хората, себе си - това е връзката.

Но както много пъти сме си говорили с теб, с мързел няма да стане :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот wiesmann » 29 Фев 2008, 13:50

tanarel написа:
wiesmann написа:be ,има много по-безопасни начини на инвокация от призоваването на Луцифер и подчинените му.В тези случеи душата ти бива обладана от чуждо присъствие.При тези "сили" най-лошото е,че на пръв поглед всичко е безвъзмездно,ама в действителност си губиш душата,ако не можеш да ги контролираш.По-добре е да се опиташ да направиш връзка с "бог",поне знаеш,че няма какво да губиш,ако са ти искренни намеренията,точно като рицарите в средновековието,които са черпели силата си от връзката им с бог.Има една много хубава книга в библиотеката на сайта "Grimoire Turiel",там ще намериш много добри и изпитани инвокаций на "бог" :wink:


Пълни глупости , представата ти за нещата не
стига по-далече от средностатистически християнин ,
които си въобразява , че знае кое как е уредено в
Творението . Нямам какво повече да добавя , а и не
смятам да влизам в детаили - защото човек достига
до нещата само посредством собствения си опит
и преживявания .


Ok,не съм стриктен привърженик нито на "христянството" нито на каквато и да е друга религия :roll: В тези религий са описани някои работи под кодиран начин,не можеш да взимаш на буквално това,което пише.Затова влиза метафизиката в действие за да разясни по-обстойно контекста.И си прав,тези неща ги казвам от собствен опит,не си ги изсмуквам от пръстите.
Ако следваш дословно ,това,което е писал Кроули или някой друг,добре за теб :)
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот DarkAngel666 » 01 Мар 2008, 00:24

Българският правопис ми се губи нещо. О или У
Тук е място за много мъдра мисъл...
Аватар
DarkAngel666
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 228
Регистриран на: 17 Фев 2007, 15:25
Местоположение: На кръстопът

Мнениеот mandragorko » 01 Мар 2008, 06:31

...написано в заглавието-Предубиване на сили(кой кого ще убива,не става ясно,и защо и сили са намесени...)
...написано правилно би трябвало да е-Придобиване на сили...(от това пък го обърнахте на война между христяни,сатанисти и неВещи в занаята)...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот be » 01 Мар 2008, 09:21

Венус благодаря ти за мнението . Ходих на Мадара да се заредя и да медитирам . Видях бягащо животно и то много бързо край мене из полята и изпитах нужда просто, като връзка и като мечта де :) да мога да се изгубя из полята, да обикалям нашите земи и гори. От тогава на сам само това е в мислите и не мога да се отърва от това желание . Затова искам да придубия такива сили . Имам опит в много неща и за това има практики и начини, но отнемат наистина много години ( 20 години ) .

Затова пуснах това мнение и ви моля, който може да ми помогне :) Мисля, че ще е интересно на всички да разберем повече за това .


Благодаря ви за отзива и че пишете мненийца :)

Бе
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Мнениеот venus » 01 Мар 2008, 09:32

Връзката с природата върши чудеса :) Обикаляй, изгуби се, после ще се намериш и животът ти ще бъде различен. А що се отнася до годините - те точно затова са ни дадени, нали - да ги изживеем по своя начин, да намерим себе си :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот be » 03 Мар 2008, 18:38

Здравей :) Еми сега се връщам . До сега бях по балкана и манастири, гробища :) . Не открих себе си, но открих мои нови способности и сега ще ги развивам :) тоест част от силата им. Изчистих и съзнанието си и още по-ясно реших какво искам .


Продалжавайте с мнениицата ;) плс .


Бе :)
Аватар
be
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Дек 2007, 22:36

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 23 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 23 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта