Портите на белия войн

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот mavara » 16 Мар 2008, 18:44

Ритуалът е авторски и е лично изпитан!
Когато луната е пълна излезте навън и фокусирайте вниманието си само в/у нея. представете си как се отвярят врати от бял пламък и кажете:
"Влалбла бандаг'ба малка нимася аннаки автанами! Моняирри мавдага краинагва! Унава ветречи Ах'шеинн Наб'блоарян'н!"
Целта е да се призове защитник, който е дарен със силата на божеството(божествата), на които служите.
Когато свършите с ритуала в продължение на няколко дни преди да заспите изричайте напевно:
"айна лауренната'мн мали Итаталиан!"



Wizard: защо реши, че имено тук е мястото на този твой пост?!? другото, което бих искал да знам е Защо е нужно (след като е Авторски ритуала ти) да се изричат неясни (може би ти знаеш какво значат) думи, като много по-лесно и безопасно би било, ако се направи това, което обясняваш на разбираем език.
Аватар
mavara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2008, 10:29

Мнениеот Arhimikus » 18 Мар 2008, 12:08

А какво означават думите?
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот mavara » 18 Мар 2008, 16:15

Силно се извинявам за грешното ми решение но понеже съм слабо запознат с видовете магия в този форум ми изисква доста усилия за да реша къде да поствам ритуали(заклинания и др.), които са от моята специалност!
Шларла будиста нагени Иолан!
Аватар
mavara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2008, 10:29

Мнениеот mavara » 18 Мар 2008, 16:19

А превода на думите е горе долу такъв:
"О, велики чуйте моята молба! Заклевам ви в името на Стария(така наричаме боговете, освен главния ни)! Отворете безименните порти и ме дарете с благословията им!
Завършващите думи са:
"В името на Носителя Итаталиан!"
Надявам се това отговаря на повечето въпроси?
Шларла будиста нагени Иолан!
Аватар
mavara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2008, 10:29

Мнениеот ultramarin » 18 Мар 2008, 16:50

1. И все пак, какво означават думите???

2. Откъде накъде ни предлагаш да правим ритуали в които се споменава Итаналиан, боежество от култ, който самият ти си напуснал???
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот mavara » 18 Мар 2008, 17:04

Напуснах култа понеже смятам че той се е отклонил от вярата и ученията на бога ни!!
Шларла будиста нагени Иолан!
Аватар
mavara
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2008, 10:29

Мнениеот MrFaust » 18 Мар 2008, 18:51

това хбаво , но какво те кара да мислиш , че за нас този ритуал би бил полезен - ние не споделяме вярата ти в твоя "Итаталиан" , за нас той не съществува , той е забравен "мъртав" бог - съответно ритуала е неприложим за нас , които не само , че не вярваме в съответното божество , но и не знаем почти нищо за него и религията , с която се свързва ...


П.С. от превода остава виждането , че Стария е всъщност бога , а Итаталиан понеже е преносител се явява като негов пророк ...

П.С. (2) Ритуална практика съдържаща имената на две божества е спорна особено когато се предполага че едното божество е по-висше стоящо от другото ... От древността до наши дни е останало схващането : "Боговете са ревниви" ... - това само по-себе си означава че поставяйки по този начин божествта едно до друго , като едното си определил за по висше стоящо - ти съответно отдаваш почит на последното, а друото всъщност обиждаш , а едва ли е добра идея да искаш от едно божество нещо и в същото време да го оскърбяваш по подобен начин ... ;) ... Поне да бяха приравнени двете , а ... ;) Съответно ритуала се явява нелогичен заедно с това и неприложим поради вече обяснени обстоятелства ....
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот mandragorko » 18 Мар 2008, 22:07

http://www.magicgatebg.com/forum/viewto ... 9&start=15

...последният пост на Venus е достатъчно ясен и конкретен и го подкрепям напълно!!!!!
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот Arhimikus » 19 Мар 2008, 14:14

Много е лесно да се осъжда човек във форум, без да се познава лично, без да се знаят ценностите и насоките му, нали?
По повод нападките към Мавара - това е ФОРУМ. Тук всеки може да поства неща свързани с магия и окултни практики.
Тези, които не са съгласни с него и практиките му - не ги правете, много просто. Не е тук мястото да определяме дали проблемът му е медицински. Има си упълномощени лица за това.
Щом не ви харесва това, което казва - не го четете. Има си достатъчно темички за лаф-мохабет, където можете да си чешите езиците.
Лично аз не проявявам интерес към темите му и по пътя на логиката - не ги чета. Но представяте ли си, може да има хора, които следват неговия култ и тези теми да са полезни за тях.
Нямаме право да осъждаме който и да било, че поства информация.
Все едно някой да каже на вас, че темите ви са абсолютна глупост. Как ще се почувствате? Как ще реагирате?
Всеки сам определя пътя си. Единствено, когато нещо е недоиказано, неправилно, носещо вреда, тогава можете да го коментирате... Естествено, ако сте запознати с тази система. Но до колкото виждам от постовете, нямате си и на идея за какво става дума и осъждате. Това малко ми прилича на средновековното християнсто.
Ще кажете - ми човека не казва каква е системата му. Ами няма да каже стествено. Вие не му давате думата да изкаже каквото и да било.
Повтарям - на който не му харесва, да не чете темите му.
Късмет на всички, БЪДЕТЕ ТОЛЕРАНТНИ.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 53 потребители :: 1 регистрирани0 скрити и 52 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 52 госта