Ясновидци

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот ivo333 » 25 Мар 2008, 19:34

Някой гледа ли предаването? Какво мислите? Имаше такива, които ме обедиха, но други просто ме размяха.

-Кой е мъртъв на тази снимка.
-Този, обаче другия до него ще страда от бъбреците.
-Ама точно този е мъртвия.
-А? Ами да де, от бъбреците е умрял. :roll:

Астор много правилно се изрази накрая. Та какво ми е мнението за предаването.
Аватар
ivo333
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 04 Мар 2008, 17:49

Мнениеот avanabil » 25 Мар 2008, 19:58

ivo333 написа:Някой гледа ли предаването? Какво мислите? Имаше такива, които ме обедиха, но други просто ме размяха.

-Кой е мъртъв на тази снимка.
-Този, обаче другия до него ще страда от бъбреците.
-Ама точно този е мъртвия.
-А? Ами да де, от бъбреците е умрял. :roll:

Астор много правилно се изрази накрая. Та какво ми е мнението за предаването.


Не мисля, че това е дарба, която трябва да бъде предмет на шоу. Поставена върху такава плоскост, може да се превърне в шоу, предизвикващо куп комични ситуации....особено като започнат да търсят човек, скрит в багажника на автомобил, намиращ се на огромен паркинг :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот ultramarin » 26 Мар 2008, 08:04

:) спокойно - всичко е по план... някой иска да създаде определено мнение за "ясновидския контингент" и затова пуска такива шоута по цел свет... същото е и с мюзик айдъл и с много други подобни - просто това е следваща стъпка към интерактивни предавания, един вид ролева игра за тия дето не го могат... пък и е добър источник на доходи да показваш на хората това от което се интересуват!

Такива предавания са ВРЕДНИ защото създавата в лаиците грешно мнение за тайната наука... забележете - казали някой от Ясновидците, че е минал дълго и сложно обучение поне 10 години(не съм гледал предаването, но се фащам на бас че не)... това предаване се съсредоточава върху Чудесата, съответно то има толкова отношение към ЯСНО-видждането, колкото филийката хляб към сандвича - може и да стане на садвич, но може и да не стане...

ХУБАВОТО на предаването е, че заблуждавайки хората, то позволява на сериозните практикуващи да си вършат работата спокойно, все пак който иска - ще намери! А когато масите са увлечени от илюзии, практикуващите са оставени на спокойствие и никой дори не подозира че те са такива... идеално, какво повече да искаме: спокойствие, сигурност, защита от распознаване, ... ето така се раждат ТАЙНИТЕ в магията... ти не са тайни, но просто на хората се казва да търсят там кадето няма нищо, и котаго се стигне до истинска практика те са безскрайно очудени и остават с впечатлението, че за да получшат Знанието е било нужно да знаят някаква Тайна, без която няма достъп до него... а тайната е че тайна няма, а че се получило искривяване и неспособност за распознаване на магическото Знание поради ей такива шоута и какви ли още не "представления" през вековете...

Така че, честито! Силата е във ваши ръце... ако съумеете, ще исползвате ситуацията за добро, ако не съумеем, срам и позор нам за претенциите ни, че се занимаваме с магия...

Нека Силата бъде с вас! icon_flowerface
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот serafin » 26 Мар 2008, 13:20

Гледах ,но пак пропагандата за дарбата май пича с черното ще е най-пекан
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот mandragorko » 26 Мар 2008, 19:54

...преди време излъчваха едно детско сериалче за "чичо Скрудж" и дори в списание "Мики Маус" се разказваше за една интересна личност-Мадам Мим....в една историйка за нея:решава вещицата да отвори кабинет по гадателство и поради липса на умения и виждане в бъдещето,под масата(заслана предвидливо с дълга покривка) поставя телевизор!!!...самият плот на тази маса е изрязан в средата,точно под "Кълбото" на Мадам Мим...телевизорът си бачка на тих режим,картинките от него се отразяват в кълбото и младата вещица дори предсказа на едно момче,че ще лети в небето(самолет:) ) и ще се ожени....

...това е само в кръга на една детска приказка,но в реалния живот приказките не винаги имат смехотворно развитие...

...Мадам Мим се закле по вещерски,че няма да лъже повече и започна да готви торта от чорапи....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот wiesmann » 26 Мар 2008, 21:23

Изображение

Голям срам ! :roll:
Аватар
wiesmann
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 14 Фев 2008, 14:41

Мнениеот ilusia » 27 Мар 2008, 08:08

Един мъж отива при врачка.
- Кой чука ?
" ебати врачката" казал мъжа и си отишъл ;)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот ПЕТЯ » 16 Юни 2008, 16:56

За мен най-добрата спечели :roll: Николета просто си беше пълна актриса
Love Sucks=^.^=
ПЕТЯ
 
Мнения: 7
Регистриран на: 30 Авг 2007, 16:49
Местоположение: в бърлогата на вълчицата

Мнениеот sin angel » 16 Юни 2008, 19:14

това си беше пълна глупост и излагация
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 33 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 33 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта