какво е отношението към партньора ви

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот avanabil » 27 Мар 2008, 23:39

Направете си този тест и разберете повече за себе си. Какъв партньор сте и как се справяте с проблемите и предизвикателствата във връзката си.

1. Представете си, че отивате на гости на любимия човек. Има два пътя до неговата/нейната къща. Единият е пряк и ще ви отведе бързо, но е доста скучен. Другият път е значително по-дълъг, но има толкова прекрасни гледки и интересни неща. От къде ще минете вие?

2. По пътя виждате два розови храста. Единият е oбкичен с бeли рози, а другият с червени. Решавате да наберете 20 от тях. По колко от всеки цвят?

3. Най-накрая стигате до къщата. Отваря ви човек от семейството. Можете да го помолите да извика любимия/та или да влезете и да идете до стаята му/й сами. Какво избирате?

4. Отивате в стаята на любимия/та, но там няма никого. Къде ще оставите розите? На леглото или до прозореца?

5. Оставате да преспите в къщата, но в отделни стаи. На сутринта се събуждате и тръгвате към спалнята на любимия/та. Как бихте искали да го/я заварите - буден/а или още спящ/а?

6. Е, вече е време да се прибирате. Сега кой път ще изберете - краткия или по-дългия?





ИНТЕРПРЕТАЦИЯ

1. Пътят представлява вашето влюбване. Ако сте избрали прекия път - значи се влюбвате бързо и лесно. Ако сте предпочели дългия, то на вас ви е нужно повече време, за да се влюбите в някого.

2. Броят на червените рози показва колко давате в една връзка, а броят на белите - колко очаквате в замяна.

3. Този въпрос показва как се справяте с проблемите в една връзка. Ако сте избрали да отидете сами до стаята на любимия/та - вие сте по-скоро директен човек и предпочитате да решавате проблемите веднага. Ако сте помолили някой от близките да го повика, значи сте човек, който оставя проблемите настрана и се надява, че те ще се решат от само себе си.

4. Мястото, където оставихте розите, показва колко често искате да бъдете с любимия/та. Ако сте ги сложили на леглото, искате да сте с него постоянно. Ако сте ги сложили на прозореца, нямате нищо против и по-редките срещи.

5. Този въпрос показва отношението ви към любимия/та. Ако искате да го/я видите спящ/а, то вие го/я обичате такъв/а, какъвто/каквато е. Ако предпочитате да го/я заварите буден/а, значи очаквате този човек да се промени, заради вас.

6. Пътят към вкъщи показва колко продължават най-често връзките ви. Ако сте предпочели прекия път, бързо разлюбвате партньора си. Ако сте избрали по-дългия път, вие се стремите към една по-трайна връзка
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот venus » 28 Мар 2008, 08:31

Доста точно :)
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот ultramarin » 28 Мар 2008, 08:58

Хубав тест, много хубав... хубаво нагласена връзка между съзнателното и подсъзнателното... зуципих принципа, но едва ли ще е скоро денят в който ще го приложа...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот runner413 » 28 Мар 2008, 09:44

Хммм...Аз също съм на мнение че показва доста точно както отношението към приятелката ми , така и отношението ми към връзката ни и очакванията ми от нея.
icon_thanks
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот avanabil » 28 Мар 2008, 10:56

Да, наистина показва нещата, които по една или друга причина остават съзнателно на заден план :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот zaek » 28 Мар 2008, 11:57

Направо се ужасих колко точно ме описва тоя тест.Всичко съвпада почти на 100%.Мноооооого интересно наистина.Месри
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот n0angel0s » 28 Мар 2008, 17:35

Едно Благодарско и от мен!
ВсичкиС@Н0рмалниС@моА3нЕ!
Аватар
n0angel0s
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 233
Регистриран на: 08 Май 2007, 15:47

Мнениеот Shedinko » 25 Май 2008, 09:45

Теста е много добър и определено ме втрещи с точността си
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Shaiya » 01 Юни 2008, 18:08

Значи, според теста...влюбила съм се бързо и лесно, давам точно толкова, колкото и искам да получа, директен човек съм и предпочитам да решавам проблемите си веднага. Искам да съм винаги с любимия си и не искам той да се променя. Освен това се стремя към дълга връзка...какво да кажа - 100% вярно! icon_flowerface
Аватар
Shaiya
 
Мнения: 5
Регистриран на: 30 Май 2008, 08:01

Мнениеот sin angel » 01 Юни 2008, 19:52

дааа и аз съм изомена теста е мног точен едно голямо БРАВО и БЛАГОДАРЯ на Аванабил супер е
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Black Beauty » 02 Юни 2008, 07:36

И с мен проработи точно, макар че не се получи точно с онова с проблемите. Излезе, че не разрешавам проблемите, а чакам те да се решат от самосебе си. А мисля, че не е така. Или може би се заблуждавам и не гледам към бързото и директно разрешаване, а само така си мисля... има ли самозаблуда и доколко всеки е честен към себе си, се питам...
The Beauty is everywhere. Just notice it.
Аватар
Black Beauty
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 41
Регистриран на: 24 Фев 2008, 00:42
Местоположение: София

Мнениеот Macabre » 02 Юни 2008, 10:32

При мен теста се получи напълно точно.Много е добър!
Tea party with zombies
Аватар
Macabre
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 31 Май 2008, 12:08
Местоположение: Shumen

Мнениеот BallFace » 02 Юни 2008, 10:43

Напълно точно!И интересно.Мерси :)
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта