"Машинка за пари"

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Anuel » 16 Апр 2008, 15:32

Докато четох една тема в която един човек искаше магия за пари, за да спечели от Еврофутбол май я изтриха и затова пускам тук друга подобна тема.
Ползвам програмата LeaguePad >>> www.leaguepad.com и спазвам следния алгоритъм: избирам лига в която познаването на програмата е над 50% напр.Англ.премийршип (57%) и залагам поединично както дава програмата, за 3 месеца сметката ми в спортингбет нараства от $180 на $320 и след това букито ми я анулира и загубих всичките пари.
Опитите ми да получа някакво обяснение на това удариха на камък, не получих нито един отговор на възраженията си.
Виждам, че вече и еврофутбол позволяват залагане на единични срещи и можете да се пробвате и там, както смятам да направя още утре.
Програмата струва $60, ако не са я увеличили.
Има готови за изтегляне лиги, като обаче познаваемостта за различните лиги е различна, така например за Испания 1-ва дивизия е около 27%, за Франция 1 група 45%, най-висок е за премиършип (ако не се лъжа)
Успехи ! icon_eusa_clap
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот ultramarin » 17 Апр 2008, 08:11

:) това е форум за магия, не за компютърни програми... с удоволствие бих екпериментирал в начинание за ГАДАЕНЕ в хазарта... всъщност с познати сме го правили... върши работа, но само като ДОПЪЛНИТЕЛНА система към нормалния начин... дава повишаване на приходите на борсата с около 10% спрямо нормалната печалба(при тримесечен експеримент, доколкото помня, аз не съм участвал в него), 35% до 40% познаваемост на числа от тото, бинго и случайни генератори на числа със и без повторение в зададен интервал(обощен оптимален резултат от съвместна работа на 3ма ясновидци с около 1000 опита общо). Познаваемост на ОБРАЗИ... 85%... правете си изводите сами. За жалост резултатите са много стари и експеримента беше краткотраен и включваше малко хора, за да кажа че стойностите са общовалидни... пък и в крайна сметка, бяхме трима начинаещи балъци...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Anuel » 25 Апр 2008, 05:21

Исках просто да споделя с Вас интересна програма, която реално носи приходи като краен резултат.
Математическото моделиране на футболна игра ми се стори голяма "магия", а от друга страна в описанието на форума пише, че можем да споделим тук каквото и да е. icon_occasion
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот ultramarin » 25 Апр 2008, 07:18

принципно е така... ти сподели нещо, и аз също споделих нещо :) сега да поспамим по темата...
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта