Моля за извинение...

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Wizard » 02 Апр 2005, 14:32

Моля за извинението на всички, които влизат да потърсят някаква полезна информация за себе си, относно Магията и понякога намират такива мнения като това на Морти-мус & Со.
Това е част от една такава практика, която се среща в магическите среди - опетняването и принизяването на маг-а до теб. Това, като се позамисля се е случвало абсолютно винаги, ще спомена такива величия като Алистър Кроули и сър МакГрегър Мадърс и тяхната вражда... примерите са много.
Та както се вижда и от страниците на нашия (вашия) форум, тук също се наблюдава едно консолидиране около "нещо", някаква идея /която е с доста неясен край/ и търсенето по всевъзможни начини да се опетни ЛИЧНОСТТА - независимо коя е тя!
Това, което виждам сега, съм го виждал и преди, жалкото е че ТОВА се случва и се убеждавам, че ще се случва винаги, когато се сблъскват интереси и още повече са замесени хора с някакви магически познания...
Вярвам уважаеми потребители, че Вие много добре можете да различите мъдростта от глупостта, затова и ви съветвам да заобикаляте постовете, които са отправени от хора, които имат болни амбиции и си мислят, че Хаос-Магията е детска игра, която може да се учи по Интернет... Първо това звучи смешно и второ нелепо е да смятате, че организаторът на това начинание е човек, който ще се стреми да Ви научи на нещо или пък да ви даде нещо в областта на магията, по скоро ще ми вземе, но това обикновено се разбира след време, когато сте се зацапали енергийно и оправяне може и да няма...
Това че се отправят някакви индиректни заплахи или обиди към мен, би трябвало да ви говори повече, отколкото да седна сега и да правя ненужни обяснения в защита на моята личност.
В МagicGate работим хора, които искаме да популяризираме Магията и магическите ритуали в БЪЛГАРИЯ, а не да водим глупави спорове или да отправяме детски заплахи към незавършени хуманоиди, това са несериозни неща...
Казват ми, че съм завиждал, че съм искал да правя комерсиален този сайт - пълни глупости. Този въпросен Мортимус, уважаеми потребители, не е нещо повече от един човек с особени психични проблеми, които така и не може САМ да разреши. Той ненавижда лидерите и водачите около себе си, затова и така тежко изживява успехите на MagicGate и прибягва до задкулисни интриги с цел дискредитирането на всичко, което се опитваме да правим всички ние от екипа за ВАС - потребителите. А той самият достатъчно се е компрометирал навсякъде, където е влизал в някакво общуване с хора, които са много над неговото ниво. Няма да цитирам нищо конкретно, но съм убеден, че и вие сами можете да доловите каква патология развива този човек. Жалко само за хората, които се водят по гайдага му.
Магията не се учи с речи, за това колко сме велики или коклко сме умни. РЕЗУЛТАТИТЕ са важни - нищо повече... Ако искате да учите магия, трябва да имате елементарни познания, както и природна сила, за да управлявате стихиите. Ако боравите само с удрянето на клавишчетата по клавиатурата и отправянето на улични псувни - ясни сте ми...

Още веднъж, Моля Ви за извинение уважаеми потребители на форма и приятни и ползотворни моменти с МаgicGate!


Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Михае » 02 Апр 2005, 16:45

Ние също се извиняваме(няма да пиша кои сме да не прозвучи като реклама)за непристоините ни реплики и каруцарски обноски.Лично Аз поднасям извинение на хората посещаващи този форум,той е чудесен сами можете да се уверите в това както Аз на времето. Но всеки сам избира своя път,та дори и неправилен(за което си носи отговорност).Дори и нищо да не научим,усилията положени от нас за понаташно развитие са пристойни за уважение."Ако спечеля ,печели цял народ,ако загубя ,губя само себе си".Нека да си стиснем ръцете,и продължим напред.Успех на всички

Михаел
Михае
 

Мнениеот Марио » 02 Апр 2005, 16:54

Wizard извинявай,но се опитваш ЯКО да маниполираш потребителите на Магикгейт.Това,което ТИ си мислиш си е чисто ТВОЕ мнение,незабравай,че всеки човек ИМА право на свободен избор...А ТИ кво правиш,опитваш се да насаждаш мнение в тиквите на юзърите ти.ЗАЩО не ги оставиш сами да стигнат до някакъв извод а?Пак извинявай,но намирасвам СТРАХ в твоите постъпки.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот till_it_sleeps » 02 Апр 2005, 22:28

MaRiO, аз вярвам, че доста от посетителите на форума вече имат изградено мнение, доста преди публикацията на тоя пост.
Само ми трябваше да хвърля едно око в темата за магическите битки и да ми стане ясно кой какъв е и за какво се бори.
Не оспорвам талантите и знанията на посетителите тук-смятам, че доста от тях ги имат. Но на някои им липсва най-важното нещо и според мен единственото, което може да ти позволи да се занимаваш с тези неща на едно по-виско ниво-етиката. Велик маг не се става като плашиш по форумите хора, които виждаш, че нямат твоите способности, като се заяждаш с тези, които задават въпроси, без разбира се да даваш някакъв отоговор и т.н.
И какво точно седи в основата на всичко това-не стремежът към прочистване на духа, ми просто едно издишащо его, дето има нужда да се помпа ежедневно, защото все издиша. Не това е нещото, което трябва да ни тласка към духовно развитие, защото види се, ни тласка към точно обратното.
С този пост не искам да обиждам никого, а просто да дам съвет и да накарам хората да се вгледат в себе си и да спрат да се поставят над останалите, за да не се продънят под тях.
till_it_sleeps
 

Мнениеот EliKarim » 03 Апр 2005, 00:02

Абсолютно съм съгласна с теб till_it_sleeps. харесва ми мислененто ти. не мисля, че би обидил някой с поста си, освен този който би видял в някои забележки - себе си ;)
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 16 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 16 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта