НАЙ-ЯКАТА КНИГА ЗА МИТИЧЕСКИ ЧУДОВИЩА

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот minotavara » 31 Авг 2008, 06:01

ВИЖТЕ САМО КАКВА КНИГА СЕ Е ПОЯВИЛА В БЪЛГАРИЯ ВСИЧКИ митически ЧУДОВИЩА НА ЕДНО МЯСТО СТРАШНИ ИЛЮСТРАЦИИ ПАДНАХ НАПРАВО-НЕ БЯХ ВИЖДАЛ ТОЛКОВА РЕАЛИСТИЧНИ.

Рядко се среща такъв художник!! Всякакви чудовища има в нея - Мумии, Токолоши, Чупакабри, Годзила, Циклопи, Минотавъра, Химерата, Харпия, Цербери, Мантикората, Дракони.каквито се досетите всички са събрани в една книга със забележително качество на рисунките и историите за тях!!!
ИМА 50 ЧУДОВИЩА НА ГОЛЯМ ФОРМАТ ВСЕ ЕДНО ЩЕ ИЗЛЯЗАТ ОТ КНИГАТА КАТО ЖИВИ СА! МАНЯШКА КНИГА

Изображение
Аватар
minotavara
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Авг 2008, 05:48

Мнениеот Кейт » 31 Авг 2008, 06:47

Е Аз я купих книгата преди 3 дена какви истории има в нея паднах..митове и легенди за всички чудовищни създания на планетата
Най-много ми харесаха Дракула, Циклопа, Харпията а бе всичките са учудващо за мен много отлични !!Струва си книгата, много знания може да получиш от нея на всичкото отгоре с невероятни рисунки то се вижа по горе:))
Аватар
Кейт
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Авг 2008, 06:39

Мнениеот FireSun's Viking » 31 Авг 2008, 09:16

Тая тема не е за тук, моля да бъде изтрита или преместена!"
Това е форум за магия а не за децки книжки ;)
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот minotavara » 31 Авг 2008, 09:32

В книгата присъстват и дракони, и не е детска книжка, пълна е с митов еи легенди.
Аватар
minotavara
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Авг 2008, 05:48


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 18 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 18 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта