(46648)Относно Мантрите

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот heress » 04 Сеп 2008, 22:49

Щракни с мишката <a href='viewtopic.php?p=46648#46648'> ТУК</a>, за да отидеш към мнението, за което е докладвано <br/>--------------------------------<br/><br/>Лично аз обикновенно не използвам готови мантри. За да изчистя съзнанието си влизам в някоя песен, или по-точно някоя строфа която мн. ме кефи и е подходяща за целите ми. Примерно, за генериране на сурова воля, най-често ползвам Hamerfall, Manowar i Iron Maiden. zа атака и отключване на разрушителните сили - Prodigy и т.н. Пускам песента да мине през мен и се спирам над точно определен момент, който усилвам и повтарям много пъти (по същия начин както готовите мантри пр: И-Е-А-О-У само че да кажем само един куплет, или само определен риф който пресъздавам мислено). Обикновенно повтарям (хъм.. мантрата) на ум, но понякога за засилване на ефекта шепна думите, като паралелно със това мелодията тече в съзнанието ми. Разбира се никога не се старая да заучавам готови текстове. Понякога шепна неща които като речево значение нямат никакъв смисъл, не са на нито един език абе изобщо пълни глупости откъм граматика, стига вътрешно да усещам че това са точните думи и мелодии. За мен в мантрата няма толкова значение какви комбинации и звукове ще използвам, стига вътрешно да я усещам.

--.>С други думи мантрата трябва да бъде лична и всеки сам трябва да я усеща за себе си
(разбира се за индивидуалните практики става въпрос Cool Mr. Green Mr. Green )


ПП: групите които дадох за пример, а и heavy-metalа като цяло са (мантри) които предизвикват много "сурова енергия", с каквато някой не са свикнали да боравят.

Shadow, ludvig, Говорим за мантри, Бъбренето може и на лична :wink:
show me the power of darkness(:(((:<-
Аватар
heress
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 206
Регистриран на: 05 Май 2005, 07:14

Мнениеот ludvig » 05 Сеп 2008, 17:46

шадоу аз по улиците освен кучета и котки не виждам къде си видял този дракон на живо може би в свои ритуал или не знам къде и дори да е така как погледа може да ти навреди разбира се ако сметнеш че няма нужда да отговаряш твоя воля :)) успех в начинанието
херес какво като темата е за мантри и защо на лична все пак написаното тук ще е нещо полезно от практическа гледна точка за някои начинаещ или напреднал всяко съзнателно скриване според мен обезмисля форума и го придвижва към една скрита част и ако написаното е спам обади се на съответния модератор да ме тресне каквото и да значи това но не забравяи да пишеш и за стотиците празни приказки които се въргалят във форума и нямат в повечето случаи нищо общо с темата
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот Shadow Mage » 05 Сеп 2008, 22:37

ludvig: Да съм споменал че съм го виждал наживо в материалния свят ;)?
Върти му се нещо в главата за Драконите на смъртта, но не ми пасва на "изгледа" на Дракона

Херес е прав - прекалено мн флуудим и спамим излияно и не по темата - тея обяснения наистина си бяха за ЛС.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 48 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 48 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта