Магически успехи...

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Anuel » 25 Сеп 2008, 15:43

Тук е мястото да се похвалите какво сте спечелили чрез упражняване на магическото изкуство: (1) пари; (2) любов; (3) здраве; (4) късмет и успехи или нещо друго. icon_eusa_clap
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот bellastella » 25 Сеп 2008, 17:19

Anuel написа:Тук е мястото да се похвалите какво сте спечелили чрез упражняване на магическото изкуство: (1) пари; (2) любов; (3) здраве; (4) късмет и успехи или нещо друго. icon_eusa_clap


Нещо от изброените, плюс проблеми на следващ етап!
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот Mason » 25 Сеп 2008, 17:44

Днес ми беше първия случай на непреднамерено ясновидство в реалния живот.

Лично на мен това ми донесе духовно удовлетворение.
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот Lord Njarlathotep » 25 Сеп 2008, 17:53

Смърт..... болка и страдание, това носят мойте магически успехи..... а до сега нямам провал.......
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Anuel » 25 Сеп 2008, 18:56

Беластелла,
ако работата е свършена архиетипна както трябва не би трябвало да има негативи, защото нещата стават на базата на компромиса.
Аз практикувам хаос магия от 2002 година и винаги съм държал на компромиса в моята работа, а не на всяка цена да стане на моето.
Може би това ми е от полза ?
Лорде, де да знам какво да ти кажа - щом те кефи да трепеш хора, трепи ги... на мен ми е все едно...
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот Марио » 25 Сеп 2008, 19:38

Хм, Ануел, интересно ми е защо задаваш такъв въпрос. На 44 години смятам, че не си от хората, които обичат да се хвалят с това, което си постигнал. Чудя се дали не го задаваш просто да видиш кой ще отговори и какъв отговор ще даде. laughing9

Лорде, направи една магия за правопис и ще те призная. :mrgreen:
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Anuel » 26 Сеп 2008, 07:53

Марио, нямаме полза от това само да четем разни книжки и да се замерваме с цитати по постингите.
Необходими са практически приложения на наученото и тук се опитах да повдигна темата, за да видим кой с какво се е облажил от наученото icon_eusa_clap
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот Tribal~Pig_74 » 26 Сеп 2008, 09:38

зомбирани миниони :mrgreen:
Akhkharu
Аватар
Tribal~Pig_74
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 26 Юли 2008, 16:04
Местоположение: katabasis

Мнениеот Марио » 26 Сеп 2008, 16:11

Anuel написа:Марио, нямаме полза от това само да четем разни книжки и да се замерваме с цитати по постингите.
Необходими са практически приложения на наученото и тук се опитах да повдигна темата, за да видим кой с какво се е облажил от наученото icon_eusa_clap


Разбирам какво искаш да постигнеш, но това което исках да кажа е, че не смятам, че някой който е постигнал сериозни успехи ще тръгне да се хвали с постигнатото(естествено може и да бъркам). :mrgreen:

Поздрави :wink:
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот Arhimikus » 26 Сеп 2008, 17:11

Марио, тук си много прав. И аз мисля по този начин.
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот bellastella » 26 Сеп 2008, 17:29

Марио написа:
Anuel написа:Марио, нямаме полза от това само да четем разни книжки и да се замерваме с цитати по постингите.
Необходими са практически приложения на наученото и тук се опитах да повдигна темата, за да видим кой с какво се е облажил от наученото icon_eusa_clap


Разбирам какво искаш да постигнеш, но това което исках да кажа е, че не смятам, че някой който е постигнал сериозни успехи ще тръгне да се хвали с постигнатото(естествено може и да бъркам). :mrgreen:

Поздрави :wink:


Ами последните два поста ме наведоха на една друга мисъл: ако имах сериозни и сигурни успехи, постигнати чрез магическото изкуство, едва ли щях да се захваля. Нямаше да го направя от някакво суеверие може би или от страхопочитание към тези сили, не знам точно. Друг е въпроса с неуспехите. Отскоро съм в този форум, но от това, което прочетох до сега, си мисля, че повечето юзъри са готови да споделят именно неволите си, спечелени по този път. Защо е така?
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот Darknell » 26 Сеп 2008, 22:18

За да им се помогне предполагам...
Аватар
Darknell
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 30 Апр 2008, 16:29

Мнениеот Arhimikus » 27 Сеп 2008, 10:38

1. От моблите за помощ, които заливат този форум, има само няколко броя, които са сериозни и наистина трябва да им се обърне внимание.
2. Вече някъде, някога е разисквана такава тема.
3. Наистина не вярвам който и да е себеуважаващ се "окултист" да започне да говори за успехи или неуспехи по форуми. Това е така, защото окултистите имат хора, близки до тях, с които да споделят и практикуват, а не случайни личности от сайтове, до които да се допитват.
4. Има правило в магията да не обсъждаш това, което си постигнал със случайни хора. От тук всеки може да си извади извод що за човек стои срещу него и дали да вярва на нещата, които му говори
:wink:
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот Mandragora~Scream » 28 Сеп 2008, 12:54

Не мисля, че подобни нища трябва да се разказват наляво и надясно. И защо трябва да се "хвалим"? Някъде ми се губи смисълът...

То глупаци и плиткоумници, тръгващи да разказват на драго сърце с най- големи подробности винаги ще има. :)

Все пак това е въпрос на личен избор. icon_flowerface
True Love Is Forever
Аватар
Mandragora~Scream
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 03 Май 2008, 11:32

Мнениеот Mason » 28 Сеп 2008, 15:37

Ами като успех мога да изтъкна, че покрай магията се запознах с много интересни и приятни хора, които не веднъж са създавали духовен път :) и това, ако не стига като успех......
Аватар
Mason
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 295
Регистриран на: 04 Юли 2008, 10:34

Мнениеот sna1p » 28 Сеп 2008, 15:52

Форума не е ли една модерна форма на окултна сбирка(среща).Или е място на което някой се перчи пред останалите колко много знае посредством систематичен постинг на сух материал или от рода на( То глупаци и плиткоумници, тръгващи да разказват на драго сърце с най- големи подробности винаги ще има). Ако не са тези глупаци и плиткоумници дето разказват на драго сърце едва ли сщяха да са много онези дето се занимават с окултното.
Въпрос на вкус.
Аватар
sna1p
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 21
Регистриран на: 05 Сеп 2008, 18:17

Мнениеот Anuel » 28 Сеп 2008, 15:56

Защо да не си споделяме успехите ?
Преди години на един сайт за хаос магьосници имаше състезание между хаос магове с награден фонд $1 000 000 - като целта на състезанието смъртта на повече от 1 известни личности. Просто авансово се посочваше обекта на въздействието и после резултата... хората просто искаха и да се похвалят чрез уменията си, както и да спечелят от това прилична сума пари.
Какво лошо има тук ? "Лошото" е за жертвите. icon_angel
От друга страна, защо да не се похвалим примерно със способността си да разваляме "черни" магии - примерно аз имам успеваемост 60%, друг 90% и т.н.хората си искат помощ, а като гледам форума е богат на помощтни материали, като и на магове.
Смешно е да се твърди, че ние маговете сме подвласни на уроки - това говори и за слаба персонална защита.
За уважението към невидимите сили: моето мнение е следното: щом тези невидими сили могат да бъдат ползвани без натрупване на статистически значимо количество негативи т.е. щом няма инвокация на демони респ.сделки с невидимия свят, а се ползва чистата енергия за какво ни е уважение, все едно да уважавам вилицата и лъжицата с помощтта на които си поглъщам яденето.
Де да знам може и да не съм прав, ама съм хаос маг и доколкото ми е известно ние нямаме господари и не сме ничии слуги.
Аватар
Anuel
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 06 Мар 2008, 15:19

Мнениеот Mixael » 09 Ное 2008, 11:05

Подържам те на 100%
След като това е форум в който се пише,се пише всичко.Значи говори се кое не и кое да,обаче за система ,някаква практика-няма.
Защо голям процент от хората не споделят своя опит.Защо се мисли че като се каже нещо е фукане,и подценяване на останалите.Казвате че ви действат магийте,Ок ,ми напишете какво направихте.Лесно се коментират чужди мнения от практика(кое небива,кое да)давайте свой работи.Това че се обределя като Маг не е достатъчно.Ако пазите работите в тайна,тогава защо сте тук.
Не се притеснявайте да излагате свой работи,не се страхувайте че ще ви нарекът фукльовци,(може да сте най големия практик фукльо)но практик.
Няма Уважения ,има Интереси
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот van4encetyYyY » 09 Ное 2008, 12:26

Ами аз лично за себе си получих Любов,това което най-силно желаех. :P
Аватар
van4encetyYyY
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Ное 2008, 06:34

Мнениеот ZefaS » 10 Ное 2008, 22:32

Има правило в магията да не обсъждаш това, което си постигнал със случайни хора. От тук всеки може да си извади извод що за човек стои срещу него и дали да вярва на нещата, които му говори

И не само това. Това са си мои усищания и държа да си останат мои -тоест да не ги споделям.
RiseMeHigh
WhereNo1DareToFly
Аватар
ZefaS
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 345
Регистриран на: 22 Сеп 2006, 18:05
Местоположение: София


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта