Гледам и не вярвам на ушите си

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот MaurDragon » 17 Дек 2010, 13:32

Ох,не,аз споменах Ефремова по темата за взимането на пари ....
Иначе си прав за всичко,което каза.
Но каквото и да правим,нищо няма да се промени. Българският "потребител" в това отношение прилича на американския: ако нямаш достатъчно ефектна реклама,значи не струваш.
Witch is magic
Аватар
MaurDragon
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 45
Регистриран на: 08 Дек 2010, 10:47

Мнениеот lord_beliar » 27 Юли 2011, 12:56

Направо паднах от смях, като прочетох че ходжите са дяволи !Ама какво да се прави твърде надарена личност само с поглед ги познава кои са дяволи, и като чета саморекламата направо да я провъзгласим за наследница на Джуна или Едгар Кейси! icon_eusa_clap icon_eusa_clap icon_eusa_clap
JHWH
Аватар
lord_beliar
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Фев 2010, 15:15

Мнениеот Wizard » 13 Сеп 2011, 16:27

В духа на нашите "анализи - Гледам и не вярвам на ушите си" ми се ще да разкажа какво ми се случи да видя и чуя по ТВ и по специално по ББТ...
Имаше една """" ясновидка """" (кавичките НЕ са слуйано поставени), която бе толкова, толкова зле милата, че направо се чудя КАК и КОЙ им дава ефирно време на такива хора... Не запомних как се казваше тази жена (Райна ли беше, Росица ли...), беше руса на около 30-40 години и мисля, че каза, че е от Червен бряг или поне със сигурност е от място близо до този град. Както и да е. Питаха я какво е авто-магия... Ако знаете само какво обяснение даде тази жена... Най-отчетливото нещо, което излизаше на няколко пъти от устата и беше "Мама му стара"... Е, просто нямам думи... Какво има да говорим повече от това.

РАЗБЕРЕТЕ хора - маговете, хора наричащи себе си вещери/вещици, ясновидци с ИСТИНСКИ дарби НЯМА И НИКОГА няма да видите на екран по българска, а дори и чужда телевизия... Това ви го казвам със сигурност, защото познавам много вещи в занаята хора, които дори няма и да си направят труда да се поинтересуват от лицето за което ви споменах по-горе... Истински магове и ясновидци НЯМА да срещнете по ТВ или радиото, изобщо медиите, защото те не се интересуват от такъв вид популярност. Просто самите им резултати говорят достатъчно добре за тях...

ДРУГ съществен факт, по който можете лесно да разпознаете, дали си имате работа с шарлатанин маг, вещер или ясновидец - то това е, че винаги ще видите в тяхно лице една МНОГО ИНТЕЛИГЕНТНА И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРИТЕГАТЕЛНО ЧАРОВНА (не е задължително да е красива) ЛИЧНОСТ! Обикновено самоопределящите се за вещи "врачки" са изключително НИСКОИНТЕЛИГЕНТНИ и хитро-лукави хора. Попаднете ли на такива - просто си вземете веднага довиждане с тях и си тръгнете! Ще си спестите МНОГО НЕПРИЯТНОСТИ, тъй като много от тях ползват информация (за магичен ритуал например), било то от МаджикГейт, било то от книга или друго място, НО това, което биха направили е единствено, че вместо да ви помогнат, ЩЕ ВИ НАВРЕДЯТ.

Мислете и преценявайте хората, преди да им се доверите, а НЕ ПОДХОЖДАЙТЕ СЛЯПО като агне на заколение...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот StellaMorgana » 14 Сеп 2011, 05:54

По повод на последния пост, мисля, че имаш право. И аз винаги съм се чудила, защо тия "магове" не направят нещо за себе си, така че повече брой хора да им повярват. В смисъл, аз лично не бих се доверила на човек, твърдящ че лекува разни болести, в същото време е силно затлъстял и диша като дизел по нанагорнище. В крайна сметка ако лекуваше всичко, защо не е започнал от себе си?
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот veritas » 15 Сеп 2011, 17:31

Wizard написа:
Имаше една """" ясновидка """" (кавичките НЕ са слуйано поставени), която бе толкова, толкова зле милата, че направо се чудя КАК и КОЙ им дава ефирно време на такива хора... Не запомних как се казваше тази жена (Райна ли беше, Росица ли...),


Вие вижте тази:

http://www.vbox7.com/play:da105645

Това е първа част, има още две с по толкова минути.

icon_color
Dum spiro, spero
Аватар
veritas
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 76
Регистриран на: 04 Юли 2011, 11:04

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 66 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 66 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 66 госта