Как да разпознаем менте маговете в МГ?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот damnameneus » 20 Авг 2009, 22:42

Здравейте,
много интересна тема...Първо искам да кажа, че по повода Блот с мен говори едно момче на което Блот и приятели взели 200 лв за някакви любовни истории и как имал демони или някакви подобни глупости. Не нападам никой, защото всеки има правото да разполага със знанията си по своя преценка, стига разбира се да има такива, не знам знанията на Блот какви са, не е и моя работа, но знанията и на другите цитирани като знаещи са също субективна преценка и лично мнение...ако се нареждам с Ели Карим, не благодаря, не желая да съм нито от знаещи, нито от можещи, за останалите споменати знаещи, да знаят, да могат, това не означава, че трябва да им давате пари, това не означава, че ще ви помогнат, това не означава, че някой може да ви помогне въобще...това обаче не означава и че като отидете на лекар ще му платите само ако оздравеете, така че правете си сметка и си слушайте главата, виновни са винаги и двете страни и невежеството не е оправдание, нито пък позицията на силния е такова...
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Enforcer » 21 Авг 2009, 07:04

Wizard написа:
Lord Voldemor написа:Аз само ще кажа,Уизард,че не можеш да познаваш Всички истински магове(аз например съм учил при един НЕВЕРОЯТЕН АДЕПТ,дето със сигурност не го знаеш като такъв(въпреки,че е публична фигура в БГ)и всепризнат в областта си,което му е донесло съвсем заслужено всички замни блага-семейство,изумително здраве,слава,директорски пост и пр.Иначе не взимам отношение относно способностите на изброените от теб хора,сигурно е така,но има немалко хора,които не само,че не ги знаеш,но те не искат да ги знаят(н-р 3-ят ми учител имаше толкова нулево излъчване,че изглеждаше направо невзрачен)докато не реши да се разкрие.



Не те познавам, защото си се скрил зад анонимността на един обикновен ник!!!
НИКОЙ не може да си прави изводи за това колко е способен, САМО от няколко поуста направени във форума.

ЗАБЕЛЕЖЕТЕ, уважаеми потребители, че в MagicGateBg.com форума ИМА потребители с по НЯКОЛКО регистрирани ника и ги ползват, за да създадат ЛЪЖЛИВО впечатление за себе си!!!
Това, което Лорд, не знам си кой е написал по-горе (както и този заплашения, мЛъЧЕЗАР), е едно много хубаво доказателство, за това което Ви говоря...
НЯКОЙ ме бил УЧИЛ на магия - кой е той бе приятел, някой факир паднал от небето... и ТО В БЪЛГАРИЯ.... Няма такова нещо - ИМА НЯКОЛКО хора способни ДА ПРАКТИКУВАТ И ОБУЧАВАТ едновремено в магия хора! КОИ са те ще ме попитате: АЗ съм единия, то е ясно :wink:, няма и лошо да го кажа, а съм го доказвал НЕ С ЛюБОВНИ МАГИИ, което е по-трудно за изпълнение... Има и други освен мен, както казах, но това ще е реклама, а рекламата струва пари, защото носи пари! Обяснявам го на ограничени хора, които се питат, ЗАЩО Wizard взима пари. Но нека не се разкриваме толкова много, че определено ще има след време и хора, които ще вземат да копират не само сайта и ритуалите от МГ, но и визитната ми картичка на магьосник..., няма да се очудя много от това!

Думи е добре да се говорят, НО И ДА СЕ ДОКАЗВАТ, ако могат да го направят... иначе сме само като бабите от Женския Пазар... :wink: - нали така Лорде?




Хмммм. Лошо няма да се взимат пари но трябва нещо да се върши срещу тях. Ако вземеш на някой пари и не свършиш нищо най-малкото губиш познат.



damnameneus написа:Здравейте,
много интересна тема...Първо искам да кажа, че по повода Блот с мен говори едно момче на което Блот и приятели взели 200 лв за някакви любовни истории и как имал демони или някакви подобни глупости. Не нападам никой, защото всеки има правото да разполага със знанията си по своя преценка, стига разбира се да има такива, не знам знанията на Блот какви са, не е и моя работа, но знанията и на другите цитирани като знаещи са също субективна преценка и лично мнение...ако се нареждам с Ели Карим, не благодаря, не желая да съм нито от знаещи, нито от можещи, за останалите споменати знаещи, да знаят, да могат, това не означава, че трябва да им давате пари, това не означава, че ще ви помогнат, това не означава, че някой може да ви помогне въобще...това обаче не означава и че като отидете на лекар ще му платите само ако оздравеете, така че правете си сметка и си слушайте главата, виновни са винаги и двете страни и невежеството не е оправдание, нито пък позицията на силния е такова...

Всъщност виновен е този, който е дал парите. Понеже е бил достатъчно глупав. В случая най-справедливо е този, който не е свършил нищо да получи равна на взетите пари вреда. Не говорим за пари а за принципи .. Вземеш ли пари ти се обвързваш. Недосегаеми хора няма на този свят. Има начини да се научи от къде пише определен човек. В интернет анонимноста е нещо доста относително. Сравнението с лекар не ми се струва правилно. По-правилно нещо като майстор. Ако аз имам проблем с телевизора и платя на майстор ще чакам да направи нещо. Ако не направи нищо ще отида при друг майстор но след като ми го оправят ще накажа предишния.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 21 Авг 2009, 14:37

м Лъчезар написа:С две думи - плащайте на Уизард пък квото стане стане . Все пак форума си е негов , той трябва да лапа парите .
Това е извода от цялата тема .

Все още не мога да разбера как хора които пишат по толкова детски начин имат такива големи способности не знам .Все пак окултизма ходи ръка за ръка с осъзнаването .

Много обиди много заплахи много нещо ама така е като човека се е скрил зад компютъра си . Много мъжка (и зряла ) постъпка . . .

нз какво още може да се каже по темата . . .




Лъчко, отговорих ти на ЛС. Няма смисъл да правя словесен двубой с теб, тук пред всички. Ясно обаче мога да различа двуликия ти маниер - на ЛС ми пишеш и ми гуукаш като малко теле пред майка си, а тук пред цялата аудитория на МГ ми се изявяваш като голям тарикат.

Абе чудя се - АКО ХОДИТЕ ДА ВИ ОБУчАВАТ НЯКЪДЕ НА МАГИЯ, НЕ ВИ ЛИ УчАТ, чЕ ТРЯБВА ДА ИМАТЕ РЕСПЕКТ ОТ ТЕЗИ МАГОВЕ, КОИТО СА С МНОГО ПО-ГОЛЯМ ОПИТ И ЗНАНИЯ ОТ ВАшИТЕ???
Не Ви ли учат, че само едно лошо намерение, една лоша мисъл по-техен адрес и сте.... пътници (меко казано).
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот avalance » 21 Авг 2009, 15:43

Wizard- да учили са ни както са ни учили и да не даваме конкретни мнения за хора които не познаваме !!!
не е единственния лъчезар които е вземл пари и нищо не не е станало и ти си го правил това означава ли че и ти си менте // надявам се се сещаш за кои ти говоря // ???? както и някои от твоите приятели на които няма да споменавам имената също много пъти са казвали и то не само пред мен че ти се случва доста често :) и поне лъчо е взел само 200лв за разлика от теб !!!
защо си се хванал с лъчо и викинга а не споменеш други хора от форума които се рекламират и също нищо не правят които срещу 300-400лв единственото което препоръчват е да ходиш в гората и да прегръщаш дърветата за да се отървеш от демон
а може би лъчо и викинга смяташ за наи голяма конкуренция и гледаш да ги пресечеш от рано възползваики се че форума е твои ????
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Lord Njarlathotep » 21 Авг 2009, 15:54

Имал съм и имам толкова вапроси... но до сега... от големите и преуспяващи велики магове... или по скоро бих назовал... "бахти-маговете" ... "баячките" "баш-магьосниците" не съм получил адекватен и смислен отговор... останових че малко хора могат да дадат.... сполучлива и задоволителна информация... и да помогнат... или да дадът съвет от тук... те не го правят за пари... магьосникът... е духовно извисена фигура... стремяща се отвъд земнте блага... а парите са част от тях... всеки от познатите ми магове който оваавам... не са поискали и стотинка за помощ... окултна или не... смятам за жалко да се искат пари за някоя услуга... или ще бъде свършена с желание... или не... нямам проблем с изразяването на благодарност... ако попаднеш на човек имащ талант... решаваш дали да го обучиш или не... не от финансова гледна точка... а от морална... ако някой поиска помощ... решаваш имаш ли желание да помогнеш... чистосърдечно... или не... защото каква помощ би било... ако е с пари... не бих платил на никой... за това... не бих платил на никой и за обучение... смятам че мога да се развивам сам... без проблем... и смятам че съм го доказал достатъчно добре... за някой методите на един можа да са "филми"... но за други и техните са... тези тема напрактика е хвани единия... удари другия... напоследък... все се колебая... дали да изнеса определена информация... тук... но... със тези спорове... е някак странно... забавно жалка картинката... пишете се за магове... защо се захващате с тази безмислена история... това... само подронва всичко... престижа на форума и така на татък... Уизърд... от страни погледнато.... ти защитаваш правенето на магия за заплащане на услугата... но оправдаваш само твойте действия.... нападаш другите... който го правят... заклеймявайки ги... като "неможещи" и "незнаещи"... в собствения си форум... лично аз като страничен наблюдател на темата... оставам с доста противоречиви изводи... изброяваш имена... на хора според личната ти преценка който могат... но... познаваш ли всеки потребител в този форум... знаеш ли за уменията... на някой от тях... достатъчно... за да дадеш мнение... от едни постове... за да заклеймиш някой като можещ и неможещ... трябва да имаш доста по ясна прадстава... а относно мислите... това меко казао е... забавно... нима намекваш че сега ако си помисля примерно... "еди кой си маг да го влачи трактор за червата"... ще ми се случи нещо лошо... еми помислих си го... ние сме хора стоящи зад никове... зад маски... много от нас и зад повече неща... други не... някой който въобще не познаваш... са може би и недосегаеми... по една проста причина... никой не ги спряга за можещи.... никой не ги спряга за знаещи... стоят и наблюдават... и знаят... какво става... а когато знаеш ситуацията... се възползваш максимално от нея... част от размислите ме топлеснаха от темата...
замислте се над този "панаир"... който направихте... това излага не само вас... но и сайта...
П.С. приятно доказване на това... кой маг по-велик е от друг... приятно "мерене" на жезлите... ще наблюдаваме с интерес... аз и всички останали от нас... "неможещите" и "незнаещи" който стоим в сенките на светлината която вие създадохме... и чакаме... а какво... само времето може да покаже...
П.П.С. не бих отказал някой да може да отговори на някои по специфични мой вапроси...


С най-мирни пожелания... Обитателят на Мрака...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот ludvig » 21 Авг 2009, 16:11

malko спам Лорде според някои да се обучаваш сам не че е невъзможно а доста по трудно или поне в някои традиции успех :))
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот м Лъчезар » 21 Авг 2009, 16:23

Моля ви се не говорете глупости .
Уизард бас държа че тия неща няма да имаш смелост да ми ги кажеш лично , лице в лице . В такъв случай спирам . То само от писане полза няма . Продължавайте с глупостите си .


Wizard: Ако ТИ ме познаваше лично, щеше да знаеш, че съм от хората, които казват каквото мислят и не го спестяват, на никой!!! Това го казвам открито, защото има хора във форума, с които се познавам лично.
От теб пък, най-малко може да ме е страх, ако изобщо някога съм изпитвал такова чувство...
Адът е тук на земята
Аватар
м Лъчезар
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 16 Апр 2009, 06:40

Мнениеот Wizard » 21 Авг 2009, 19:16

Lord Njarlathotep написа:Имал съм и имам толкова вапроси... но до сега... от големите и преуспяващи велики магове... или по скоро бих назовал... "бахти-маговете" ... "баячките" "баш-магьосниците" не съм получил адекватен и смислен отговор... останових че малко хора могат да дадат.... сполучлива и задоволителна информация... и да помогнат... или да дадът съвет от тук... те не го правят за пари... магьосникът... е духовно извисена фигура... стремяща се отвъд земнте блага... а парите са част от тях... всеки от познатите ми магове който оваавам... не са поискали и стотинка за помощ... окултна или не... смятам за жалко да се искат пари за някоя услуга... или ще бъде свършена с желание... или не... нямам проблем с изразяването на благодарност... ако попаднеш на човек имащ талант... решаваш дали да го обучиш или не... не от финансова гледна точка... а от морална... ако някой поиска помощ... решаваш имаш ли желание да помогнеш... чистосърдечно... или не... защото каква помощ би било... ако е с пари... не бих платил на никой... за това... не бих платил на никой и за обучение... смятам че мога да се развивам сам... без проблем... и смятам че съм го доказал достатъчно добре... за някой методите на един можа да са "филми"... но за други и техните са... тези тема напрактика е хвани единия... удари другия... напоследък... все се колебая... дали да изнеса определена информация... тук... но... със тези спорове... е някак странно... забавно жалка картинката... пишете се за магове... защо се захващате с тази безмислена история... това... само подронва всичко... престижа на форума и така на татък... Уизърд... от страни погледнато.... ти защитаваш правенето на магия за заплащане на услугата... но оправдаваш само твойте действия.... нападаш другите... който го правят... заклеймявайки ги... като "неможещи" и "незнаещи"... в собствения си форум... лично аз като страничен наблюдател на темата... оставам с доста противоречиви изводи... изброяваш имена... на хора според личната ти преценка който могат... но... познаваш ли всеки потребител в този форум... знаеш ли за уменията... на някой от тях... достатъчно... за да дадеш мнение... от едни постове... за да заклеймиш някой като можещ и неможещ... трябва да имаш доста по ясна прадстава... а относно мислите... това меко казао е... забавно... нима намекваш че сега ако си помисля примерно... "еди кой си маг да го влачи трактор за червата"... ще ми се случи нещо лошо... еми помислих си го... ние сме хора стоящи зад никове... зад маски... много от нас и зад повече неща... други не... някой който въобще не познаваш... са може би и недосегаеми... по една проста причина... никой не ги спряга за можещи.... никой не ги спряга за знаещи... стоят и наблюдават... и знаят... какво става... а когато знаеш ситуацията... се възползваш максимално от нея... част от размислите ме топлеснаха от темата...
замислте се над този "панаир"... който направихте... това излага не само вас... но и сайта...
П.С. приятно доказване на това... кой маг по-велик е от друг... приятно "мерене" на жезлите... ще наблюдаваме с интерес... аз и всички останали от нас... "неможещите" и "незнаещи" който стоим в сенките на светлината която вие създадохме... и чакаме... а какво... само времето може да покаже...
П.П.С. не бих отказал някой да може да отговори на някои по специфични мой вапроси...


С най-мирни пожелания... Обитателят на Мрака...






Lord Njarlathotep - кажи ТУК, пред всички нас - КОЯ Е ЖЕНАТА НАПИСАЛА тези думи, а ти само си ги изпратил тук, под твоя ник????
Ако ИМАШ СМЕЛОСТ отговори на въпроса ми - внимавай обаче, ако излъжеш в отговора си - виждаш ли огъня зад ника ти, изгаряш във всяко едно отношение! Просто искам да дам един "малък" пример на ТЕЗИ, които подценяват способността - опитен Маг - да разпознава личности и събития САМО от ник или аватар на потребител!?!
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Lord Njarlathotep » 21 Авг 2009, 19:28

Нима не знаеш как разъждавам... изглежда не... от доста време... не пиша... попаднах под влиянието на някой хора.. който ми помогнаха да осъзная желанията си... тези думи са мои... нека се разберем ня лична... по добре... искам да разбера за какво става вапрос и какво ми говориш... и продължавам да стоя зад друмите си... това са мои думи... имам смелоста да кажа кой ги е написал... АЗ ГИ НАПИСАХ... защо... не ти изнасят... или казвам нещо в тях? просто... синтезирах и се опитах да представя информацията... не целя да навлизам в конфликти... или каквито и да е било разпри... смятам личните си проблеми за достатъчни... за да се замесвам в така наречените Магически войни... нямам никакви желания... да се връщам назад... докато за някой... е важно... да се изтъкват.. пред другите... като знаещи и можещи... аз целя.... едно... искам знание... под каквато и да е форма... просто искам да знам... за това се занимавам с това което правя... за да знам... и пак ти повтарям... написах ги АЗ... ако искаш да ги обсъдим... потърси ме по скайп... бих се радвал да поговоря с теб... и по други въпроси... а на лична... става прекалено бавно...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот Kaiowass » 21 Авг 2009, 20:11

Wizard, много ме очудва как нонстоп изтъкваш себе си в най-великите магове. Как си бил от най-добрите в България, как нямало добри в България освен теб и още няколко. Според теб един наистина велик маг трябва нонстоп да опява колко е велик или да остави на другите да го определят като такъв? Или според теб като кажеш на някой аз съм велик, той е ДЛЪЖЕН да приеме думите ти като постулат без никакво доказателство за тях? Това е все едно аз да отида и да повтарям на всички как съм един от най-добрите китаристи в България, обаче да не посвиря пред никой, и да очаквам да ми повярват?
И ОЩЕ ПОВЕЧЕ ме очудва с какво право вадиш кардиналните заключения, че ти и още 5 човека, които познавамш, са единствените способни магове в България и другите само ви "дишат прахта"? Не можеш ли да приемеш, че може и да има и много по-силни от тебе, които просто не умират да се хвалят по форуми, а седят тихо и си работят?
Искам да поясня, че само задавам въпроси, без да се заяждам и съответно очаквам същото от другата страна.
Kaiowass
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 27
Регистриран на: 25 Авг 2008, 07:55

Мнениеот Djinn » 21 Авг 2009, 21:39

Хора..аз съм нов..намерих уж случайно този форум..сайт..прекрасно е..не вярвах,че може да има подобно място..е добре де..след като прочетох всичко това..след тази разправия..искам да ви питам..как?кой? да питам СЕГА..аз искам да се занимавам с това...е КОГО СЕГА? :( Кой бил..кой не бил..за нас..тези,които почват..??помислихте ли?Сега НАКЪДЕ?Искам да кажа,че форума е прекрасен,за да бъде обект на такива нападки..моля някой на лична да ми каже няколко думи..моля някои.който е постигнал нещо.. icon_eusa_clap confused2
Аватар
Djinn
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Май 2009, 16:11
Местоположение: Sofia

Мнениеот avalance » 21 Авг 2009, 22:08

Djinn- не е нужно да е на лична одговота поразрови се из фору и попрочети има много изписано за начинаещите ако нещо не ти е ясно задаи конкретен въпрос и се някои ще ти даде адекватен одговор :)
успех :)
п.п и не обръщаи толкова голямо внимание на хората които ще те зарупат с напатки и надменни одговори това е нещо обичаино за наще желики магове във форума -това е ли4ен съвет :)
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот avalance » 21 Авг 2009, 22:19

СПИРАМ ДА ПИША В ТАЗИ ТЕМА ИАВНО НЯМА ДА ПОЛУЧА НИТО ЕДИН АДЕКВАТЕН ОДГОВОР ОТ Г-Н ЛУИЗАРД И ДАЖЕ НЯМА ДА СИ ЗАДАВАМ ВЪПРОСА ЗАЩО ТО Е ЯСНО И БЕЗ ДА СЕ КАЗВА /// НЕОДОБНИ СА // :)
КОЕТО Е МНОГО ЖАЛКО И СЪЩО ТАКА МНОГО ПОКАЗАТЕЛНО ЗА КОЕТО САЖАЛЯВАМ НО ТАКЪВ Е ЖИВОТА НА НЕОДОБНИ ВЪПРОСИ НЕ СЕ ОДГОВАРЯ ЧЕ МОЖЕ И ДА СЕ ИЗЛОЖИМ :)
И ЗА ПОСЛЕДНО ЩЕ СЕ ИЗСМЕЯ С ГЛАС И ЩЕ КАЖА // ЕХ ВЕЛИКИ МАГОВЕ ВИЕ ГУРОТА НА МАГИЯТА ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВИНАГИ ДА СТЕ СРЕД ПЪРВИТЕ АМА ОТЗАД НАПРЕД ////
Аватар
avalance
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 108
Регистриран на: 10 Окт 2007, 16:10

Мнениеот Nemezius » 22 Авг 2009, 05:16

А аз все още се чудя защо изобщо продължавате да дъвчете едно и също ::пребелва_очи:: Ако всички, които си мерите... възможностите тук сте на такова ниво на развитие, за каквото претендирате, нямаше да си играете и да пилеете енергия в това да се дърлите като лелки на женския пазар, а щяхте да я вложите в нещо по-смислено... освен ако не се търси точно това- да се използва вложената негативна енергия от споренето тук с други цели- дали пък тогава си заслужава всички да "дарявате" енергията си за нечия чужда цел ;)

Djiin, просто питай в съответния раздел- все ще се намери някой, който да ти даде адекватен отговор.
Неро, ти и ти малко се месиш в чужд спор- замисли се дали си заслужава.
Аваланч, ми не се връзвай и ти толкова- станалото-станало и толкова.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Lord Njarlathotep » 22 Авг 2009, 07:05

Нем... позволих си да дам мнение... и да покажа абсурдноста на цялата ситуация... заради което... бивам едва ли не заплашен... не смятам че това е действие... как да се изразя... нормално... все пак темата не е заключена... за да не се дават мнения... а и си чакам адекватен и смислен отговоро на километричния пост... едва го написах... а сега и ме обвиняват в пагиатство... тъй че... искам да ми се дадат адекватни отговори... също така не бих отказал и запознанство с вапросната... "Жена" за която Уизърд ми говори... може да се окаже приятна компания.. щом изглежда имаме толкова еднакви расъждения... и без това... напоследък всичко си е скука... малко раздвижване не би ми се отразило зле... все пак... одавна... не съм се чувствал... толкова... "жив"... ChaoS ще ти обясни за какво ти говоря... Нем... отивам да си довършвам Пирамидата...
Druido
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот puntina » 22 Авг 2009, 07:48

Стигнахте чак и до лични нападки. Абе магове, понякога ви се очудвам на думите. Човек да се кръсти и с двете ръце. Има ли значение кой за какво и защо бил взимал пари? Човекът е преценил, че евентуално трябва да му се отпатят по един или друг начин, направил го е. Глупави са тези, които са дали парите, а не са седнали да поразсъждават и да поискат мнение. Особено за любовни глупости. :X
Значи, преди време ми се беше случила случка с едно момиче, което беше от моя клас. Беше отчаяна и бременна във втория месец. Човекът, от когото беше бременна щеше да замине извън България. Представяте ли си какъв ужас би било това за едно бременно осемнадесетгодишно момиче?! При сканиране се беше оказало, че е пълна с кофти глупости, че евентуално може да пометне. Набарахме разни "наричания" и " проклятия" по бижутата й. И осъзнахме, че някаква жена й се бърка в живота. При нейното чистене, едното от момичетата загуби способностите си и проклятието се привърза към нея. Не съм я виждала толкова съсипана през живота си. И въпреки забраната на моята съученичка в никакъв случай да не прави любовна магия на приятеля си, тя я направи. От което загуби бебето си.По-късно се разбра, че това момиче, което загуби способностите си е трябвало да й иска пари или поне някакъв дар като кафе и т.н. Едва ли не, за да "плати" така, а не иначе. Така ми казаха.Така ми разказаха. А сега ми кажете, в такива случаи трябва да плащат със способностите си ли? Изобщо, ако има нещо такова.
Да, и аз от "добро сърце" помагам до колкото мога. Всеки сам си избира начина. Няма смисъл да започвате отново и отново спора, Уизи и всички останали. Както магът си преценява за помощта, така и потребителя за парите. Няма нужда от повече спорове.
Аватар
puntina
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 185
Регистриран на: 02 Дек 2007, 00:38

Мнениеот ludvig » 22 Авг 2009, 23:32

malko спам (отново) като чета редовете на Пунтина се чудя аз кога ли ще достигна до това ниво да сканирам хора и да напипвам разни проклятия и разни магически атаки отправени към един или друг човек и да разбирам какво трябва да да направят (дали да се отплатят с нещо или да направят някаква жертва ) Направо може и да се комплексирам Само се питам дали понякога е необходимо от всяка житеиска ситуация или несгода да се намесва и злонамерене магическа атака о друго лице В интерес на истината и по темата ако Wizard наистина има тази способност да разбира какви са хората в магически аспект (и не само ) моля саита си е негов (ако правилно съм разбрал ) нека си предлага услугите за пари (все пак това правят куп знаини и незнаини магове ) Дали неговите способности са в състояние да помогнат на хора изпаднали в беда само времето ще покаже Както се казва по делата ще ги познаете и бих добавил по резултатите Това дали един маг ще вземе пари за услуга дали тази магия ще помогне на даден нуждаещ се или пък директно казано магът ще е просто шарлатанин е въпрос на ниво Колкото хора на този свят толкова и гледни точки Същото важи и за този занаят За да се прецени успеваемоста на един маг е доста субективно положение и разтегливо Няма ясни параметри и единствен критерии за това са резултати колкото повече толкоз по добре Поздрави и успех на всички
Аватар
ludvig
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 107
Регистриран на: 04 Май 2008, 12:56

Мнениеот Enforcer » 23 Авг 2009, 16:11

avalance написа:Wizard- да учили са ни както са ни учили и да не даваме конкретни мнения за хора които не познаваме !!!
не е единственния лъчезар които е вземл пари и нищо не не е станало и ти си го правил това означава ли че и ти си менте // надявам се се сещаш за кои ти говоря // ???? както и някои от твоите приятели на които няма да споменавам имената също много пъти са казвали и то не само пред мен че ти се случва доста често :) и поне лъчо е взел само 200лв за разлика от теб !!!
защо си се хванал с лъчо и викинга а не споменеш други хора от форума които се рекламират и също нищо не правят които срещу 300-400лв единственото което препоръчват е да ходиш в гората и да прегръщаш дърветата за да се отървеш от демон
а може би лъчо и викинга смяташ за наи голяма конкуренция и гледаш да ги пресечеш от рано възползваики се че форума е твои ????

Wizard поне е коректен и не работи срещу хората, които му плащат, както правят това някой други, които най-малкото ще бъдат опяни в три манастира или снимките им ше отидат при един много приятен пич в Москва. Виновните следва да се наказват.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот paparosko » 23 Авг 2009, 18:55

За мен образите във форума се поизясниха.

Колкото и странно да звучи, забелязвам, че някой от наричащите себе си магове не вярват в собствените си магически способности.

Звучи парадоксално, но това е моята истина.

:)
Никога не казвай никога!
Аватар
paparosko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 156
Регистриран на: 21 Юли 2007, 14:57

Мнениеот Wizard » 23 Авг 2009, 23:23

DELL-нах един-два поуста на Рейн и Пунтина, надявам се, че те си се изясниха помежду си.
Отново по темата, а тя е: КАК ДА РАЗПОЗНАВАМЕ МЕНТЕ МАГОВЕТЕ!

Извинявам се за следващото отклонение, но вижам, че въпросният потребител, усилено се мъчи да ми привлече вниманието, въпреки това, че САМ засяга въпрос, който е личен и разкрива част от неговото семейство. НИКОГА не коментирам публично мои клиенти! Въпреки, че този потребител спомена майка си, как тя дошла с молба при мен и как след МОЯТА намеса, му разрушила живота.... Е как да не стане така, като МАЙКА ТИ поръча КАКВО иска да се случи, след моята намеса. Майка ти е, следователно, ТЯ ТИ МИСЛИ ДОБРОТО! Това е, повече по този случай не кометирам. Обърни внимание на това, което съм написал специално за ТЕБ и на което трябва по скоро да обърнеш внимание, а не дали съм имал или не способности на магьосник...

avalance написа:СПИРАМ ДА ПИША В ТАЗИ ТЕМА ИАВНО НЯМА ДА ПОЛУЧА НИТО ЕДИН АДЕКВАТЕН ОДГОВОР ОТ Г-Н ЛУИЗАРД И ДАЖЕ НЯМА ДА СИ ЗАДАВАМ ВЪПРОСА ЗАЩО ТО Е ЯСНО И БЕЗ ДА СЕ КАЗВА /// НЕОДОБНИ СА //
КОЕТО Е МНОГО ЖАЛКО И СЪЩО ТАКА МНОГО ПОКАЗАТЕЛНО ЗА КОЕТО САЖАЛЯВАМ НО ТАКЪВ Е ЖИВОТА НА НЕОДОБНИ ВЪПРОСИ НЕ СЕ ОДГОВАРЯ ЧЕ МОЖЕ И ДА СЕ ИЗЛОЖИМ
И ЗА ПОСЛЕДНО ЩЕ СЕ ИЗСМЕЯ С ГЛАС И ЩЕ КАЖА // ЕХ ВЕЛИКИ МАГОВЕ ВИЕ ГУРОТА НА МАГИЯТА ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВИНАГИ ДА СТЕ СРЕД ПЪРВИТЕ АМА ОТЗАД НАПРЕД ////


Как да ти отговарям, драги, като НИКОГА не разговарям с хора, които не са ми на нивото! Погледни на какво прилича грамотността ти и се надявам, когато следващият път решиш да говориш с мен - направи го на добре разбираем и грамотен български език.
НИКОГА НЕ БИХТЕ СРЕЩНАЛИ В РЕАЛНАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ НЕГРАМОТЕН МАГ!!!! Ето Ви и един постулат, който може да ви е от полза при разгадаване на действителните СПОСОБНОСТИ на избрания от вас маг!

*********

По отношение на:
Lord Njarlathotep написа:Нем... позволих си да дам мнение... и да покажа абсурдноста на цялата ситуация... заради което... бивам едва ли не заплашен... не смятам че това е действие... как да се изразя... нормално... все пак темата не е заключена... за да не се дават мнения... а и си чакам адекватен и смислен отговоро на километричния пост... едва го написах... а сега и ме обвиняват в пагиатство... тъй че... искам да ми се дадат адекватни отговори... също така не бих отказал и запознанство с вапросната... "Жена" за която Уизърд ми говори... може да се окаже приятна компания.. щом изглежда имаме толкова еднакви расъждения... и без това... напоследък всичко си е скука... малко раздвижване не би ми се отразило зле... все пак... одавна... не съм се чувствал... толкова... "жив"... ChaoS ще ти обясни за какво ти говоря... Нем... отивам да си довършвам Пирамидата...



Нищо лично! Вече казах на Немезиус защо съм му написал (на Lord Njarlathotep) някои неща по-горе.


************

Вижте, нямам за цел тук в тази тема да се конфронтирам с никой от ВАС, а по скоро да обърна внимание за практиките тип: "БЛОТ и ВИКИНГА" и как се ползва ресурса от информация на MagicGateBg.com с комерсиални цели, лично облагодетелстване, БЕЗ да се е платило нищо за това, че са използввали форума или сайта като цяло!!!

Разберете ме така - на едно определено число ВСЯКА ГОДИНА, хората отговорни за хостването на домена и сайта си ИСКАТ ПАРИТЕ ЗА УСЛУГАТА!!! Аз какво да им отговоря в този случай...???
Ако някой се интересува, плаща се около 250лв. Ако по някакъв начин тези пари се осигуряват от потребителите, ОК, всеки, който има принос в това плащане, да ползва форума с комесиална/лична цел. НО, при положение, че БЛОТ и Сo. само влизат И ДЕБНАТ КАТО ВЪЛЦИ ПЛЯЧКА, е какво искате да правя аз - да гледам от страни и да им се радвам ли?!????
Не са само блот и викинга, споменах още и МАГ НАСКО И КОМПАНИЯТА МУ от магджикаурата им... Ноооо, както се вижда, по добре е да си замълчат, за да не се разправяме и с тях излишно, много ще ми дойде
8)


***********

ludvig написа: ...........В интерес на истината и по темата ако Wizard наистина има тази способност да разбира какви са хората в магически аспект (и не само ) моля саита си е негов (ако правилно съм разбрал ) нека си предлага услугите за пари (все пак това правят куп знаини и незнаини магове ) Дали неговите способности са в състояние да помогнат на хора изпаднали в беда само времето ще покаже Както се казва по делата ще ги познаете и бих добавил по резултатите Това дали един маг ще вземе пари за услуга дали тази магия ще помогне на даден нуждаещ се или пък директно казано магът ще е просто шарлатанин е въпрос на ниво Колкото хора на този свят толкова и гледни точки Същото важи и за този занаят За да се прецени успеваемоста на един маг е доста субективно положение и разтегливо Няма ясни параметри и единствен критерии за това са резултати колкото повече толкоз по добре Поздрави и успех на всички



Нещо смислено казано, с опит да се мисли по темата!
Относно способностите ми - за пореден път казвам, че не е добре АЗ да ги коментирам! С тези от ВАС, с които се познаваме ЛИЧНО, са имали възможност да ме проверят - по един или друг начин. Те знаят какво мога... Така че, темата: "способностите на Wizard" - If you please, нека да го коментираме в друга тема, не тук....

**********

paparosko написа:За мен образите във форума се поизясниха.
Колкото и странно да звучи, забелязвам, че някой от наричащите себе си магове не вярват в собствените си магически способности.
Звучи парадоксално, но това е моята истина.


Ето, че все пак темата е ЗАПОЧНАЛА ДА ДАВА някакъв резултат! Предполагам, че и други хора ще се включат с мнения и ще помогнат да си направим една по пълна преценка за това, КОЙ КАКЪВ Е зад анонимния си ник в MagicGateBg.com!



На тези от вас, които са ми все още сърдити,
предлагам едно ново парче, което ми е
любимо в момента - за отпускана на душата...






Druido
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

ПредишнаСледваща

Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта