ходжа от звъничево

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот asiailieva » 06 Авг 2010, 19:04

Nemezius мисля че или грешно аз съм писала,или някой от вас НЕ чете какво е написано,а сяда да си пише наизуст мнения.
аз съм в софия,човека- рим.
не е като софия- варна.
мисля ,че още не съм изкукуфяла съвсем и преди да седна да си давам парите на всеки който в бг пише съобщения и прави сито че прави магии,събира разделени двойки съм опитала /дори и сега опитвам/ със смс,е-маил .тел.обаждания.
но не мога да тръгна за рим ей така,като на екскурзия,/а май точно на финала това ще направя/ и да плащам 60-70 еуро на ден хотели и път и там да се чудя дали ще ме приеме ,ще приказва ли с мен и въобще хиляди въпроси.
пък и аз исках ХОДЖА ИЛИ МАГ ИЛИ МАГЬОСНИК чрез АУРА-ТА/ така казват че работят / да го накара САМО да ми се обади.
после аз магията със целувки и милувки сама ще си я направя.
но 99 на 100 от магове,врачки и тем подобни мислят как да ти вземат парите / щом кажа по тел.и ми се казва цената.още преди да съм довършила да обяснявам /.
така че ....от моя страна даже и днес продължавам с смс ,тел да званя и е-майл да си помагам сама.
така че господ дава,но в кошара не вкарва не е за моя случай.





Nemezius написа:
stelaartois написа:според мен asiailieva е права- въпрос на съдба или късмет. това дали ще ти помогне някой или не, не зависи от това дали вярваш на мага, а дали и доколко е силен, доколко са големи способностите му, за да ти помогне. а има и голяма доза късмет- това е като при докторите - защо на двама различни хора, с еднакъв проблем, един и същ доктор помага, а на другия болен не??


Казано възможно най-накратко- ЗАЩОТО СИ НЯМАТЕ ГРАМ ПРЕДСТАВА от този процес, защото ви(с много малко "в") мързи да си вдигнете някои части или, по-точно, да си седнете на тях и да разберете поне каква е вашата роля в процеса. Не напразно старите хора имат една много валидна поговорка- "Господ дава, но в кошара не вкарва!". В сличая асяилиева вместо да вкара даденото в употреба, тя сяда и започва да оправдава грешката си като я прехвърля на друг, дори и въпреки подробните обяснения и съвети какво да НЕ прави, за да има успех. Е, и какво става след като са дадени?- Нищо, защото тя продължава да е със същата нагласа.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот asiailieva » 06 Авг 2010, 19:12

след като не могат ,няма да искат пари и лъжат хората.защото никой не е отишъл за събиране да двойка когато е щастлив.
НАЛИ ЗА ТОВА КАЗВАТ--СЪБИРАМ РАЗДЕЛЕНИ ДВОЙКИ.
по честно е ако напишат - СЪБИРАМ,УКРЕПВАМ СЪЩЕСТВУВАЩА ВРЪЗКА.
готова съм да се обзаложа ,че никой няма да отиде.
не са прищевки.е обич.
прищявка е ако искам лична лимузина или да бъда принцеса.
от бг.език.
какво значи "Вашето намерение не е изчистено- няма действие."?
това изречение извинявам е не го разбрах.
благодаря ако ми бъде обяснено.


Nemezius написа:
asiailieva написа:ако трябва аз да действам,за какво служат магове и не знам си там какво?


Определено не за да обслужват прищевки на хора, които си мислят, че даване на пари е достатъчно за получаване на всичко като с вълшебна пръчица. Без изчистено намерение и на Господ да платите- няма как да стане, а намерението се изчиства в действие. Отивате при някого, той изпълнява както си му е реда нещата, но Вашето намерение не е изчистено- няма действие, имате съмнения и стартно очакване на резултат(иначе казано, тотално грешна настройка)- това е напълно достатъчно да провали всичко. Така че, преди да направите нещо подобно отново, настройте се, премахнете съмненията, намалете страстта по резултатите и едва тогава го направете.
Аватар
asiailieva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 12
Регистриран на: 31 Май 2010, 16:36

Мнениеот Nemezius » 06 Авг 2010, 19:15

Ася, от мен повече коментари няма да има- СтелаМоргана го е разбрала много добре казаното, за разлика от вас двете със стелаартоа- казаното изобщо не се отнася до това дали някой се е обаждал, дали някой се е разкарвал до където и да е, дали някой изобщо си е вдигал задника от стола, защото в случая това е без никакво значение(напълно сериозно, няма значение, пък ако ще другия да е и на Луната- от гледна точка на самия процес); казаното са съвети за настройка, за нагласа такава, каквато да не провали реализацията на резултатите от направеното от ходжата. За съжаление, явно и двете не сте дорасли до там, че да осмислите А-Б-то на тези процеси, защото точно тях обяснявах, но-ето- още мислите, че под "действие" се разбира някакво дрижение.
От тук нататък темата вече е напълно изчерпана, освен ако някой няма намерение да прелива от пусто в празно- просто някои хора са безнадеждни случаи и не възприемат. Ако все пак прояви такъв ентусиаст- да се обади на ЛС да я отворя.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Предишна

Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 47 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 47 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта