Гняв?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Shadoq » 11 Фев 2011, 20:02

Исках да попитам дали има някакъв начин за изхвърляне,премахване на гняв?
Аватар
Shadoq
 
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Авг 2009, 22:01

Мнениеот Lord Voldemor » 12 Фев 2011, 04:42

Да,като осъзнаеш чрез самонаблюдение КАК започва да те обзема чувството.Когато кипнеш,просто ОСТАНИ ядосан.Почувствай гнева,наслади се на силата и чувството за мощ,което той носи.
Дали обаче това е сила,или всъщност слабост,недостатък на характера?
Ако запазиш позиция на самонаблюдение по време на Гнева,ще започнеш да осъзнаваш,че всъщност не си наистина ядосан.Само си мислиш,че е така-не си ядосан наистина.Когато сме ядосани,само си мислим,че това е така.Това е поза,която се очаква да привлече вниманието към нашата недоволстваща особа,която в този момент е по-важна от всичко друго.Я вижте колко съм ядосан,не ми пука от нищо!
Глупости!Ясно,че след като това ,,велико'' чувство отмине,напуска ни и мнимата сила,която го съпътства.Остават последиците.
Казвм го от позицията на човек,който е носил много гняв-от най-ранно детство до след казармата-съм се бил буквално стотици пъти.Без РЕАЛНА причина.
СЕГА обаче знам.
Достатъчно ли си смел?
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си

Мнениеот Shadoq » 12 Фев 2011, 15:51

Мисля че съм
Аватар
Shadoq
 
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Авг 2009, 22:01


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 40 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 40 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта