Комплексът "Следят ме"!

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Lord Njarlathotep » 15 Апр 2011, 00:25

Ако щете трийте... (знам, че обикновенно не ми толерирате темите)искам да видя колко хора са попадали на подобни случеи...

Има един особен феномен сред окултното и псевдо-окултното общество в страната... май повече се приписва на псевдо-окултното... но в него могат да попаднат и свестни хорица... попаднали в неподходяща компания...
Сигурно повечето тук... сте го срещали... хора от 16-23-4 годишна възраст най-вече са обекти на този феномен... ако срещнете по-възрастен... убийте го... избавете го от мъките му...
Та да си дойдем на това що за гнида е този феномен...
Въпросните болни попаднали под това влияние са много неприятни...
Те са супер могъщи същества, заключени в човешки тела... от други по-слаби от тях създания... ама по коварни и нечестни... (несправедливо, нали?) та те са.. богове на древни цивилизации... велики духове.... извънземи... предци на демони... преродени магьосници (кроули и прочие) или поне те така твърдят...
Да не забравим... че те... и ИМЕННО те.. винаги са мишени на тайните служби от целия свят...
Въпросните служби като ЦРУ, М5 и 6, ДАНС, Ватикана и така нататък.. целят да накарат горките преродени създания да живеят мизерен живот... вместо просто да се отърват от тях... с по един истрел... Защо не ги убиват ли?
Отговорът е прост... кармата ще им го върне на службите тъпкано.. и ще ги погуби.. или някаква измислица от този сорт...
Тук е важен елемента на неоправдано страдание... и вниманието на важните личности и служби от света.. насочени към тях... Предполагам това е предизвикано от някакъв комплекс за неоцененост... и недостатъчност...
Обикновенно може да са просто измислици... но може да се случи.. да си повярват и сами..
Според мен.. тогава са за клиника... или за СУ... (в последното със сигурност ще ги излекуват... особено ако учат в Ректората, аз като главен завеждащ лекар на окултният психодиспансер, бих им препоръчал нещо свързано с чиста логика... или история... )
Въпросните личности... са забавни до един момент... пък и може да се извлече полза от тях... примерно ако е женско... можеш да се оредиш със секс.. доста лесно... само трябва с думи да я обедиш... че ти си също толкова древно и могъщо същество като нея... (но трябва да си много убедителен, да познаваш фактите около които въпросната личност си изгражда света...) и нататък е лесно...
Проблемът идва.. когато пробваш да използваш разум в цялата тази история...
Toгава автоматично си маркиран като заблуден... сляп и все унизителни епитети за който и да е било окултист... особено с окултно его като моето... (в такива случеи ми иде да им набия греда от пейка интимно... и то толкова интимно... че да им избия зъбите с нея)
И каквото и да става.. те никога няма да бъдат обедени, че някой е повече от тях... защото или никога не са виждали реална магия... или просто живеят в толкова дълбоки илюзии... че няма за тях спасение...
Последната основна характеристика при тях е... че или чакат Апокалипсиса/Армагедон... (това са преродените на земята демони-смотанисти... или ангели... като последното е рядкост... защото християните имат повече мозък от смотанистите... ама има и такива) или звездите да бъдат точни... тогава когато великият АЗ (И САМО АЗ!!! НИКОЙ ДРУГ!!! ДА НЕ СА ПОСМЕЛИ!!! ) ще завзема планетата Земя...
И ще отворя курортният град Р'леих...


Срещали ли сте такива индивиди?
И ако...
Как се справяте с такива индивиди... как ги лекувате... без да ви отбележат като заблудени.. невежи... и врагове...
Дайте някакви съвети...

Надявам се да съм я формолирал достатъчно прилично темата..

П.С. (четете на свой риск... )
Офтопик:
Да не ме разберете погрешно... 2012 ще дойде краят... ако не ме мързи.. но вероятно ще ме мързи.. следователно няма да дойде краят... но ако дойде... или е спряло да ме мързи... или съм успешно навил някой друг да ми свърши работата... или просто съм забравил какво е да ме мързи...
Както и да е... да не се отклоняваме от темата... аз съм бог... това е доказано... защото успях за 1ч да изям 2 килограма банани.. и да остана жив... тоест без да експлодирам... след това заобичах киселото мляко... както и да е... да е благословен от мен.. този който е поставил бутончето за офтопик...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ

Мнениеот meri_j » 15 Апр 2011, 08:52

Относно офтопика ти.Недей да си такъв оптимист,2012 няма да е края на света.
Аватар
meri_j
 
Мнения: 6
Регистриран на: 13 Мар 2006, 22:50
Местоположение: jambol

Мнениеот sirenaangela » 16 Апр 2011, 08:15

Такива хора/младежи понеже са със слаба психика и никакъв самоконтрол,стават жертва на промиването на мозъци(на подсъзнателно ниво се въздейства чрез облъчване с определен тип вълни,най-често докато спим).Това дали ще се осъзнаят(събудят) зависи от нивото на което се намират(духовното ниво).Лек за тях няма,това което мажем да направим е да не се занимаваме с тях и да ги оставиме да изживеят този си живот така,това преживяване за тях е опит.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Cath » 17 Апр 2011, 17:31

Не, такива младежи, а и вече възрастни хора, не са "жертви"! Когато човек сам се докара до дадено състояние, той не е жертва. Оправданието, че "някой друг" им е въздействал е абсолютно същото, като този "синдром", за който говори Лорд Н. Причината тези хора да са психически нестабилни не идва от вън, а най-често от самите тях. Редно е да потърсят адекватна медицинска помощ, и то не защото смятат, че са "преследвани" или могъщи магьосници, а защото чрез тези твърдения прикриват някаква друга психическа нередност. Най-често това е някаква несигурност - не ме бива за това и онова, не струвам нищо, не съм достоен, не съм специален, аз съм нищо и т.н. Има промиване на мозъци, но то си идва от вътре, не от вън, нека бъдем реалисти.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот SoFarAway » 17 Апр 2011, 23:14

Ами рекламите например те не са ли промиване на мозъци? А защо има хора, които достигат до това състояние каква е причината?
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот sirenaangela » 18 Апр 2011, 07:05

Именно телевизията,музиката,киното ни казват постоянно какво да мислим ,правим и как да изглеждаме.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот Cath » 18 Апр 2011, 11:07

Не знам, вие ако се чувствате длъжни да ползвате чудодейни перилни препарати и да ползвате вечно новата боя за коса и спирала за мигли с 68080860 пъти повече обем, да ядете определена храна или да гледате слаба актьорска игра, само защото някой ви казва, то има хора, които не са така. Всичко е въпрос на избор, а вие, струва ми се, така класифицирате нещата, че едва ли не рекламите и филмите ни задължават. Е, няма сила на земята, която да ме накара да си купя iPhone или да гледам "филма" "Здрач", въпреки усилените рекламни кампании - просто и двете за мен са излишна пошлост и тъпотия! Просто няма как някой да ти каже какво да мислиш, какво да правиш и как да изглеждаш, ако ти си уверен в себе си и имаш собствено мнение!

Проблемът идва именно от това, че хората нямат собствено мнение, което от своя страна се извежда от липсата им на увереност в себе си. Много по-лесно е да кажеш "Оу, какъв як филм!" или "Ей, какъв готин телефон!", не защото на теб ти харесва, а защото някой ти е казал, че е така. Спестява ти усилието да помислиш критично, да си зададеш някой и друг въпрос, да провериш.

За да обобщя - причината е липса на увереност в себе си, която води до липса на....себе си. Ставаш копие на някой, на нещо, което се вижда от хилядите копия на Камелия, Андрея, Таря и Симоне Саймънс разхождащи се по улиците с убеждението, че са интересни, въпреки че не са. Или в случая - започваш да си въобразяваш колко си важна и как всички тайни служби са след тебе, или че си велик непобедим магьосник. Поради някаква причина всички тези хора не са разбрали, че най-успешния начин да бъдеш различен, забелязан и да ти обръщат внимание, е да бъдеш себе си, колкото и банално да звучи.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот sirenaangela » 18 Апр 2011, 14:06

Cath,абсолютно съм съгласна с теб.Но е факт че много хора живеят по този начин.А наличието на психически отклонения е очевадно при споменатите по-горе примери.Това се дължи на вътрешни конфликти на личността.
Аватар
sirenaangela
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 101
Регистриран на: 04 Окт 2008, 13:58

Мнениеот SoFarAway » 18 Апр 2011, 19:53

Не съм казал нищо от това което ти написа, просто попитах рекламите не са ли средство за манипулация, и не съм питал ако са средство до колко успешно е то и на кой може и не може да се влияе с тях. След като не си разбрала какво питам поне не прави предположения за мен. Това, че един човек може да се манипулира по един начин не значи че при друг човек този начин също ще работи.
SoFarAway
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 84
Регистриран на: 22 Юни 2009, 16:34
Местоположение: Бургас

Мнениеот Lord Njarlathotep » 18 Апр 2011, 21:56

Напротив... щом един индивид се потдава на това... показва, че голяма част от другите индивиди също могат да попаднат под това влияние... Рекламите наистина са средство за манипулация... но на този етап човеък е изградил горе долу имунитет към откритите реклами...
Изображение
Аватар
Lord Njarlathotep
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 410
Регистриран на: 19 Юни 2008, 14:36
Местоположение: Р’ЛЙЕХ


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 7 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 7 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта