Черно петно

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот theblackcat » 23 Юли 2011, 12:47

Здравейте!Наскоро се регистрирах във форума и виждам,че има много интересни неща, с някои от тях съм запозната с други-не.Тъй като имам проблем, който е задъдена улица искам да попитам дали някои е чувал за следното нещо: Преди време, когато започнах да се занимавам с магия и се запознах с учителката си тя откри едно черно петно в аурата ми точно над главата ми!Не се вижда от веднъж и трябва доста да се загледаш поне според нея.С нея имахме много версии,но тъй като мразя някои да се притеснява за мен и да ме гледа като чуплива порцеланова кукла и казах да не се притеснява и оттогава отбягвам темата като гледам да се справя сама с проблема.Четох книги и търсих инфермация , но не стигам до никъде !Опитах се да стигна до черното петно, но не успях! Та ако някои е чувал за нещо подобно или се е сблъсквал моля да ми разясни за какво става въпрос! Искам да знам дали и нещо сериозно или не!
Аватар
theblackcat
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Юли 2011, 15:05

Мнениеот Lord Voldemor » 24 Юли 2011, 11:48

Прати ми актуална снимка,за да ВИДЯ има ли изобщо такова нещо.
ЕДНО
Аватар
Lord Voldemor
Модератор
 
Мнения: 417
Регистриран на: 28 Апр 2009, 22:42
Местоположение: Навсякъде където насоча мисълта си


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 74 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 74 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 74 госта