Въпрос относно Камелия Евстатиева и маг Живин

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Mallory » 14 Юни 2012, 07:53

Здравейте,искам да попитам какво ви е мнението за Камелия Евстатиева (ученичка на маг Елена Вакуленко). Помага ли наистина при даден проблем,има ли дарба и прави ли като цяло ефектни ритуали (работещи поне 60 процента,ясно е,че 100 процентов резултат не винаги е възможен). Аз й писах и иска 50 лева за консултация,но сякаш не иска лична среща а ми дава адрес и кода на банковата си сметка.....
И какво мислите за маг Живин,струва ми се,че не е шарлатанин и е навътре в материята,но пък иска 80 лева само за консултация и после сигурно още пари за решаването на дадения проблем.
Някой ходил ли е при тях и доволен ли е?
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот Mixael » 14 Юни 2012, 21:18

Тези пари ги дай на някой изнемощял скитник...ще се почувстваш по-добре. Опре ли се до пари , ясна е работата. Напиши тук или в подходящата секция ако имаш проблем. Възможно е някой да вземе отношение.
921
Аватар
Mixael
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 148
Регистриран на: 23 Дек 2004, 00:31

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 08:16

Михаел писах ти ЛС в което обяснвам проблема си,мисля,че трябва да си го получил .
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта