Нормално ли е...?

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот Mallory » 17 Юни 2012, 21:48

Здравейте,от известо време ( или май почти от 3,4 ,че и повече години) винаги,когато сънувам преживявам нещата случили се в съня много по-реално отколкото тук. Често дори сънувам образи,пейзажи и ситуациии,кито са фантастични за този свят,но пак изглеждат прекалено реалистични. Понякога дори сънувам хора от реалния ми живот,но с някакви фентъзи елементи от външния си вид и е доста нелепо. Когато се събудя ми трябвва много време да се опомня,че съм и мислено се питам какво ли може да значи съня и как би продължил...Чувствам много често,че там е паралелен свят на този и съм много повече в него отколкото тук. Дори много пъти съм мислила,че може там да е същинската реалност а тук да е просто един сън от последователни епизоди. В сънищата сякаш съм по-свободна и истинска,но никога не успявам да ги разгадая,защото нямат никаква връзка с този свят. Сякаш там е просто едно място,което няма нищо общо с това и аз го посещавам като страната на чудесата. Нормално ли е?
Може би единственото реално нещо,което виждам в съня е когато сънувам човека,който обичам или някой близък или пък когато черпя вдъхновение от някой странен сън за разкази и стихове.
Дори рядко ми се случва да забравям сън. Всеки втори си го спомням с подробности и често мисля за него,дори може би прекалено.
Така преди година ме вдъхнови и озадачи един сън в който пътувах с влак а под него има африканско племе. Изведнъж влака спира и аз заедно с няколко човека се качвам на покрива и започваме да се катерим по невидима стълба. По едно време обаче, останалите падат и само аз успявам да се изкача на място,което стои неподвижно между небето и самия космос. Представлява шарен плаж от розов захарен памук с привидно ледено море и зелени облаци с жълти оттенъци, ярко лилаво слънце и две огромни планини-едната от кристал а другата -полупрозрачна от чиста вода.
А на пясъка-пълзят малки бебенца със светли очи. Изглеждат човешки деца,но сякаш са по-висша раса.
Мисля върху този сън досега....
На практика може би се рея из двата свята и никога не съм напълно тук,нито там...все едно се разкъсвам между простраствата. Дайте съвети и мнение. Единственото положително от това е,че винаги имам въображение да творя и голямо вдъхновение от повечето си сънища.
Понякога мисля,че нешата тук не ми се получават,защото не е моето място,не ми е на сърце и духом почти ме няма.
Аватар
Mallory
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Май 2012, 06:40

Мнениеот degagement » 18 Юни 2012, 13:59

В поста ти няма съществени въпроси, а просто искаш да споделиш неща, които няма с кой.

Мацка, намери си приятелка връстничка, да си гукате и ще си решиш проблемите. Или пък си добави повечко дружки в скайп да си чатите.

Можем да направим тема, където всеки да си описва сънищата също така.
Това си е чисто спамерска идея, но онези които развиват осъзнато сънуване, могат да фиксират вниманието си по този начин и да увеличат честотата на осъзнатите сънища.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Nemezius » 18 Юни 2012, 15:19

Лаф-мухабетите в "В казана на вещицата", моля!
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum


Назад към В казана на Вещицата

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта