С молба за мнението ти

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот pr_az » 06 Май 2013, 16:17

Здравей! Миналата седмица пуснах една тема в раздел любовна магия със заглавие зареждане на ритуал в църква. Там получих отговор само от valko. Позволявам си да цитирам първия си пост в темата - "Здравейте! Не съм сигурна, че името на темата е съвсем подходящо. По случай наближаващите празници (Великден) се запитах дали съществува някакво заклинание за привличане на любов или вниманието на определен човек, което да действа по-силно по време на тези празници. Знам ли - върти ми се в главата ритуал, който се изпълнява в петък и в събота се оставя в църквата и едва ли не да се зареди не само със силата на изпълняващия ритуала, а и със силата на молитвите на всички хора, които ще посетят църквата по случай Възкресението.
Търсих в гугъл но не открих нищо."


Много бих искала да споделиш гледната си точка спрямо магията и църквата
Аватар
pr_az
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Фев 2010, 09:53

Мнениеот Wizard » 28 Май 2013, 17:56

pr_az написа:Здравей! Миналата седмица пуснах една тема в раздел любовна магия със заглавие зареждане на ритуал в църква. Там получих отговор само от valko. Позволявам си да цитирам първия си пост в темата - "Здравейте! Не съм сигурна, че името на темата е съвсем подходящо. По случай наближаващите празници (Великден) се запитах дали съществува някакво заклинание за привличане на любов или вниманието на определен човек, което да действа по-силно по време на тези празници. Знам ли - върти ми се в главата ритуал, който се изпълнява в петък и в събота се оставя в църквата и едва ли не да се зареди не само със силата на изпълняващия ритуала, а и със силата на молитвите на всички хора, които ще посетят църквата по случай Възкресението.
Търсих в гугъл но не открих нищо."


Много бих искала да споделиш гледната си точка спрямо магията и църквата


Очевидно въпроса беше адресиран до мен, затова ще трябва да отговоря...

Гледна точка - нямам! Църквата е място, което само по себе си е източник на много силна положителна (а понякога и отрицателна) енергия. Ако искаш да ползваш църквата, иконите (някои от тях), за да правиш ритуал, то това е лично твой избор. Аз съм използвал църквите, не само тези в България, главно за зареждане и за правене на ритуали с добри намерения... А това какво е отношението на Църквата (или по-скоро на тези които я управляват), то това се разбира от само себе си... Иначе всички щяхме да ходим в църквите и там да си правим ритуалите :wink: Дори ще ви кажа нещо интересно, което ми се случи преди време. Посетих една синагога и въпреки, че не съм от еврейски произход влязох там, защото тази синагога-църква е една от най-големите и красиви такива в Европа. По-принцип мъжете като влизат в синагогата им дават да си сложат - ще я нарека шапчица, но сигурно си има друго име - та като влязох в църквата се почувствах като евреин :-)))) Е, казах си, що не взема да пробвам нещо - и след няколко часа резултата беше налице.... Много силна енергия се усещаше вътре в самата синагога...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот pr_az » 28 Май 2013, 19:31

мерси за отговора :)
Аватар
pr_az
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 22 Фев 2010, 09:53


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 17 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 17 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта