Благодарности

Ако нещо има да споделите, каквото и да е, тук е мястото да го направите. В казана на Вещицата се забъркват сяк`ви манджи, Вие предложете какво?

Модератор: EliKarim

Мнениеот kriviq » 10 Сеп 2013, 15:29

Искам да благодаря на целия форум за многото информация дадена ми тук :).
До скоро бях почнал да губя вяра в практиките и другите му подобни,но днес най-сетне тези неща ми
влязоха в полза и доказаха своята истина,и именно за това днес реших да постна този коментар от
благодарност :).

П.С а на всички като мен,който не са сигурни в нещата искам да кажа едно,вярвайте и всичко ще се получи :).
Аватар
kriviq
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 22
Регистриран на: 13 Авг 2010, 13:55

Мнениеот Wizard » 13 Сеп 2013, 20:32

kriviq написа:Искам да благодаря на целия форум за многото информация дадена ми тук.
До скоро бях почнал да губя вяра в практиките и другите му подобни,но днес най-сетне тези неща ми
влязоха в полза и доказаха своята истина,и именно за това днес реших да постна този коментар от
благодарност :).

П.С а на всички като мен,който не са сигурни в нещата искам да кажа едно,вярвайте и всичко ще се получи :).



Благодаря за признанието! Правим каквото можем :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот degagement » 24 Сеп 2013, 14:35

Всъщност, независимо колко се заяждам с хората тука, и на мен форума ми е дал доста информация и полезни запознанства.
Т.е. и аз благодаря за това, че форума се запази толкова време и продължава да съществува.

Практиките дават резултат, но е необходимо постоянство, особено в нещата, които всички са нарочили като "за начинаещи". За да ти дадат резултат ритуалите се изискват доста концентрации преди това, за да имаш необходимия 'контрол' над ума и донякъде над тялото.

Другото, което знам със сигурност е, че който търси намира. icon_flowerface
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00


Назад към В казана на Вещицата

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 9 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 9 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта