За разваляне на магия, правена с нещо заровено в гроб

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот damnameneus » 08 Яну 2006, 12:37

[align=center]За разваляне на магия, правена с нещо заровено в гроб[/align]

При доста от магиите за болест или смърт се заравят определени неща в гробове, било сапуни, дрехи или други неща. Тъй като развалянето на тези магии е доста трудно искам да ви предложа един обред.
Взима се червен конец, с него се омотават ръцете, корема и главата на болния, с колкото може повече конци. След това конците се свалят, без да се късат и се омотават на парче хартия или дърво. Занасят се в полунощ на гробище, като се влезне в гробището там се отброява 12 гроб, там се заравя хартията с конците и се казва:
"На мървия мъртвото, на живия живото!"
Прибира се вкъщи без да се поглежда назад и не се излиза извън дома пред изгрев слънце.
Дано на никого не се налага да прави това, но е добре де го знаете.
Аватар
damnameneus
Модератор
 
Мнения: 511
Регистриран на: 03 Апр 2005, 23:47
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Arhimikus » 08 Яну 2006, 12:50

До колкото ми е известно доста хора в България страдат от направена таква или подобна магия. Мерси ;)
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот bezsmartna » 19 Сеп 2008, 09:01

Виждам,темата е доста стара,но интересна.Навремето ,като почина свекър ми,занесохме на гроба му малка статуетка на Богородица,която оставихме там.След известно време сънувах,че статуетката е забита с глава надолу в гроба и като отидохме,я нямаше.Искам само да споделя,че сестрата на свекър ми не ме харесваше,защото смяташе,че не съм подходяща за племенника и и всячески се опитваше да ни раздели,смятам ,че се занимава и с магии...Може ли де има нещо такова,като се има предвид и това,че сънищата ми винаги ме предупреждават,като ще се случва нещо...?
Само да вметна,че същата тази жена след време идва вкъщи и със свита в ръце чанта се беше отправила право към спалнята ни,но аз я спрях,почти с риск да се сбием-убедена съм,че носеше нещо,защото злобата,с която ме гледаше,я издаде.
Оттогава мъжът ми не е добре,не му върви,като че тъпче на едно място,застой...може ли все пак да е успяла нещо да направи(ако има нещо в гроба или друг вариант)?
Мерси!!!
Аватар
bezsmartna
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Авг 2008, 10:51

Мнениеот silver sea angel » 25 Сеп 2008, 22:09

А как може да се определи дали даден човек има направена такава магия???
Водата е моята същност
Аватар
silver sea angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2007, 12:44
Местоположение: Морските дълбини


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта