Магия против безплодие

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот bellastella » 24 Сеп 2008, 12:47

Nemezius написа:
monika написа:ще се опитам да ги направя макар че съм малко скиптично настроена .


Няма да помогнат, не и докато си скептично настроена ;) СПИН се лекува с аспирин и минерална вода, стига да си уверена в това...
Дерзай


Или с минерална вода и витамин С, пак по мнение от една друга тема. Всичко опира до това какви команди подаваш на подсъзнанието. И аз се боря с тези неща в момента. Открих, че там е ключа. Работата е много. Начинаеща съм за жалост.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот Cath » 25 Сеп 2008, 05:27

monika написа:Не съм много на вътре в теэи неща (да не кажа иэобщо) эа това се надявах някои от вас да се опита поне да ми помогне, но явно няма желаещи ,както и да е.


ето това звучи доста абсурдно и то в тема, в която има цели 2 ритуала по твоят въпрос! :wink: искрено ти желая успех!
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот monika » 27 Сеп 2008, 12:44

ето това звучи доста абсурдно и то в тема, в която има цели 2 ритуала по твоят въпрос!

2 ритуала единиа от които се препорачва да не се прави эащото имало савсем друго въэдействане а пък другия много сложен(поне эа мен) л
Аватар
monika
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Сеп 2008, 10:50

Мнениеот Cath » 27 Сеп 2008, 13:01

ако аз искам да имам дете, няма да ме спре нито едно от двете. целта оправдава средствата. не виждам проблем. нищо не ти коства да пробваш. ако щеш и двата.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот monika » 27 Сеп 2008, 13:20

Исках нещо по лесно эа испалнение и не толко плашещо(в първия ритуал трябва да се ходи до гробищата да не говорим че трябва да намеря гроб на девственица)а и както вече писах още преди да съм тръгнала ще получа инфаркт :)
Аватар
monika
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Сеп 2008, 10:50

Мнениеот Cath » 27 Сеп 2008, 13:28

ами Моника искам само да ти кажа, че ако да отидеш до гробищата ти се вижда висока цена, за да имаш дете, то за мен ти просто не искаш да имаш дете. няма висока цена, за да постигнеш тази цел.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот monika » 27 Сеп 2008, 13:36

Също и това ме спира да направя един от ритуалите написан тук-- "Не препоръчвам този ритуал да се прави за безплодие. Няма да излагам аргументи, но съм убедена в това което изказвам...Ефектът е съвсем различен."--энам ли какво ще стане
Аватар
monika
 
Мнения: 5
Регистриран на: 20 Сеп 2008, 10:50

Мнениеот Dechko88 » 27 Сеп 2008, 13:43

напално сам сагласен с кат ... за постигане на цели няма лимити... ако толкова много ти се иска да имаш дете трябва да положиш труд ...нищо не става без да се жертва нещо... пак и не е толкова страшно в гробище повярваи ми... ако толкова силно го желаеш трябва да се престрашиш... :) успехи
Аватар
Dechko88
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 13
Регистриран на: 21 Сеп 2008, 17:59
Местоположение: Portugal

Мнениеот bellastella » 27 Сеп 2008, 15:02

monika написа:Също и това ме спира да направя един от ритуалите написан тук-- "Не препоръчвам този ритуал да се прави за безплодие. Няма да излагам аргументи, но съм убедена в това което изказвам...Ефектът е съвсем различен."--энам ли какво ще стане


Ами сега да се повтарям ли?
В една друга твоя тема ти бях посочила книга с ритуали за здраве и там има специални заклинания, коио се четат при безплодие и за активизиране на детеродните органи. Явно наистина много от нещата, които ги пише тук по форума не са ти чак толкова необходими, за да не им обръщаш внимание. Не знам какво да кажа повече.
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Предишна

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта