Магия за пращане на сън - страст, кошмар, поука, сплашване

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Апр 2006, 08:21

Взимаш лавандула и розмарин, ушиваш малка възглавничка, без значение от какъв материал и я пълниш с памук, лавандулата и розмарина. На един лист написваш какво точно искаш да сънува.
Подготовката на мястото за ритуала:
1. Пред себе си трябва да имаш икона на Св. Богородица;
2. На север - купичка с пръст;
3. На изток - запален тамян (или ароматна клечка за медитация);
4. На юг - запалена свещ;
5. На запад - купичка с вода;
6. Огради мястото, на което ще провеждаш ритуала със свещи;
7. Пред иконата на Бодородичка сложи купа с вода, в която ще потопиш възглавничката;


Ритуала:
Сядаш в кръга. Заставаш на Север и медитираш върху Силите на Земята. Призоваваш ги на помощ; после правиш същотото със Силите на Въздуха на изток; на Огъня на юг и на Водата на запад.
След това вземи листа с написания сън и го пъхни във възглавницата заедно с розмарина и лавандулата.
Зашиваш възглавничката, и си представяш обекта как започва да сънува.

Молитвата (казва се, докато потапяш възглавничката):
"Света Майкко, Божествена,
аз стоя пред твоясвещен храм.Този човек да не слуша или учва, моите думи да гъделичкат и заглушават ухото. Св. Майко, Божествена, изпрати сън, събуди съзнанието. През хеговото въображение той живее, страстта така свободна става. Свята Майко, Божествена, изпрати му твоя омаен дъх, изчисти праха, прескочи границите. Носи моето послание чрез зова на духовете."

ПОтяпяш възглавничката и медитираш върху това, как обекта получава съня. След това задължително благодариш на Силите - топваш пръстите си в пръстта, пускаш ги през тамяна, топваш ги във водата и гасиш свещта. Пускаш стихиините покровители да си ходят, целуваш Бодородичка и прибираш ритуалното място.


Практически съвет:

Правиго вкъщи - най-лесно ще се отпуснеш....
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Марио » 04 Апр 2006, 10:28

Добър ритуал, използването на по-висши авторитети винаги помага.

Само да добавя, че хората, които не са привърженици на християнската идея, лесно могат да променят ритуала, така както им сърце желае.
Аватар
Марио
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 643
Регистриран на: 05 Яну 2005, 16:14

Мнениеот AryanSun » 04 Апр 2006, 11:15

а какво правиш с възглавничката след ритуала?
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Апр 2006, 11:31

Често казано, пазя я за следващият ритуал - тявече се е пропила с лавандулата и розмарина икато проводник на магията, по-лесно изпращам съня. А тези, които не са привърженици на християнската религия, могат да използват какавито решат други символи на божества, но мисля, че ще е най-добре, ако са женски - така заклинанието няма да се измени много...
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот AryanSun » 04 Апр 2006, 11:52

Е,последователите на Уика могат да призоват Триликата Богиня.
Сатанистите могат да призоват Лилит...ит.н.

А колкото до това защо трябва да изпращаш сън на някого...лич
но аз бих го направил с учебна цел-в най-широкия смисъл на ду
мата.Благодаря за заклинанието,защото от отдавна търся нещо
подобно.
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Апр 2006, 14:17

Няма защо, аз го използвах за едно момче, което много ме тормозеше и се подиграваше на външнит ми вид. Изпратих му сън, в който му се сбъдват сексуалните фантазии (самои че смен - не съм ли гаден?) и той престана да ми говори - действа, ако имаш на някой, в чието съзнание искаш да бръкнеш... :mrgreen:
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Апр 2006, 19:10

На следващият ден го видях в училище и го попитах: "Как спа?". Той стана бял като платно и избяга...
Техническата част - вземи едно парче плат (четириъгълно) и просто го прегъни на две и трапаносай от трите страни - ще се получи джобче. Ето ти я възглавницата...
Можеш да го накараш - просто напиши, че искаш да получи урок отсъня да ти каже истинските си чувства...
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот EliKarim » 04 Апр 2006, 20:44

Вероятно може да се използват сухи растения. В билковите аптеки или знахарски магазини има и от двете.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот hekata_ehnaton » 05 Апр 2006, 02:30

Именно - препоръчвам ти сухите. Ефтини са - има ги във всяка билкова аптека. А и можеш да ги ползваш и за други неща, освен магии - лавандулта помага срещу безсъние, а розмарина е страхотен афродизиак :oops:
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Persa » 05 Апр 2006, 09:11

За мен вентилаторът не е символ на въздух, а и... ще угаси свещта ти :wink:
Пробвай с пръчици...
И... да, сухите растения действат, дори и розмарин на капсули...
Поздрав
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот hekata_ehnaton » 05 Апр 2006, 11:01

Важното е да използваш въображението си - може да е перо, тамян, ароматни пръчици, каквото решиш (за вентилатора не съм много сигурен :mrgreen: ), така че - използваш ли въображението си, съня, който си приготвила, ще стигне до човека...
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот hekata_ehnaton » 13 Апр 2006, 17:32

Ето какво казвам аз, когато ми се налага да го използвам преди заклинанието към Богородица:

обръщасм се на Север
"Призовавам Повелителите на Севера, покровители на Земята, майчинството, болестите, страховете, живота и смъртта, призовавам Ви!"
Обръщам се на Изток
"Призовавам Повелителите на Изтока, покровители на Въздуха и емоциите, чувствата и страха, призовавам Ви!"
Обръщам се на Юг
"Призовавам Повелителите на Юга, покровители на Огъня и страстта, любовтаи порока,призовавам Ви!"
Обръщам се на Запад
"Призовавам Повелителите на Запада, покровители на Водата и инстинкта, интуицията и съхранението, призовавам Ви!"
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот Tatiana » 08 Май 2006, 05:18

здравейте ,аз пробвох този ритуал,но нямам престава дали се е получило нещо ,вместо икона на богородица използвах на мъч.Татяна но определено имам доста въпроси относно ритуала например къде точно да поставя синволите близо един до друг или в четири край кръгът а аз да съм посредата и трябва ли с абсолютна точност да бъдат поставени синволите защото компас нямам
щом не си до мен,няма нощ и ден!!!
Аватар
Tatiana
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 36
Регистриран на: 20 Яну 2006, 06:23

Мнениеот zaek » 08 Май 2006, 15:19

Хммммм....ритуалчето си го бива мерси хеката.Смятам да го тествам за да накарам един сладур да сънува малко кошмарчета :mrgreen: че доста съм му насъбрала.Наистина ще го тествам веднага имам само един лек въпрос може ли да не ограждам мястото със свещи в смисъл дали е достатъчно просто в 4-те посоки да сложа по една свещ или да не сложа никакви дали ще стане.?Мерси предварително за отговора ти. icon_thanks
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот hekata_ehnaton » 13 Май 2006, 14:56

Мила, като кажа огради, не значи да се покрие плътно олтара със свещи - и 4 са достатъчни
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот alpine » 04 Юни 2006, 10:01

Много добро ритуалче , мисля да го пробвам веднага, само че имам няколко въпроса. Понеже съм мноого начинаещ моля да не се сърдите ако ви се струват идиотски :)
1. Като пиша на листа какво трябва да сънува, нужно ли е да бъде кратко, в рамките на 1-2 изречения или мога да подготвя един малък сценарии на половин страничка примерно, където да пиша какво точно ще бъде казано и направено? Сложността и заплетеността на съня който искам да пратя изискват ли повече опит и магически способности които все още не съм доразвил ?
2. Като зашия възглавничката и си представям как обекта започва да сънува, това означава да си я представя как заспива и започва да вижда всичко това , така ли ?
3. Медитирам как обекта получава съня - това същото като по-горе ли е или да се поставя на негово място и да изживея мислено този сън докато медитирам?

Много ще съм благодарен ако ми разясните тези нещица и още вендъж се извинявам за елементарните въпроси ....
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Юни 2006, 13:40

1. Не е необходимо да се ограничаваш в писанията;
2. Представяш си как получава съня, как започва да сънува; как изпитва началото на съня;
3. Медитираш върху самия сън - визуализираш го, не на нейно/негово място - просто представяш съня, такъв, какъвто искаш да изглежда;
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот alpine » 04 Юни 2006, 15:00

мерси за инфото!
обаче пак имам въпросчета (ставам досаден нали :) )

ако оградя кръга със 4 свещи в 4те посоки на света примерно, нужно ли е да добавя още една като символ на огъня в съответната посока или тази от "оградата" на кръга я замества ?
И още нещо : ако сгафя нещо и не се получи може ли да има някакви вредни въздействия върху мен или обекта ?
Навсякаде се споменава, че при калпаво изпълнена магия може да има много странични ефекти, та искам да се информирам за тях, да не взема без да искам да направя някоя пакост.
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот hekata_ehnaton » 04 Юни 2006, 15:33

Пример:
Използвах този ритуал и сгафих с призоваването - забравих да благодаря на призованите стихии и на практика те останаха активни. Следваха три ден ужасен късмет, главоболия, световъртежи, докато не седнах и не започнах да мисля, какво може да го е причинило. Когато се сетих, просто им благодарих и ги оставих на мира. Всичко слава Богу приключи благополучно...
А за свещите: "оградата" не замества символа на Огъня.... :)
Страничните ефекти при подобни ритуали не са кой знае колко тежки, но все пак - всичко се връща!
Внимавай - ако има начин д кажеш в очите това, което ще пращаш, на който го пращаш, по-добре избери директната комуникация. Тази магия влия много на човека - не я използвайте за глупости, или за гадни номера :)
Нощта е моят дом
Аватар
hekata_ehnaton
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 189
Регистриран на: 29 Мар 2006, 17:36

Мнениеот wolf_kohen » 18 Юни 2006, 22:59

Това мисля си струва да се опита. Тия дни ако намеря време ще го експериментирам върху един колега, и след това ще го питам точно какво е сънувал, ако стане ще го постна.

Ако се направи добре няма причини да не стане...
IEHVI ADONAI HEILII
Аватар
wolf_kohen
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 109
Регистриран на: 27 Апр 2006, 22:43

Следваща

Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта