Магия за пращане на сън - страст, кошмар, поука, сплашване

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот StellaMorgana » 16 Юни 2012, 18:21

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0% ... 1%82%D1%83 ето малко инфо за Лилит. За действане, действа по всяка вероятност не съм пробвала да работя с нея. Аз лично предпочитам Кали, но с нея не бива шега, а само ако се нуждаеш от сериозна помощ можеш да я призоваваш.
Опитай да се придържаш към ритуала в началото.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот kemal86 » 18 Юни 2012, 10:51

Виж сега в началото на ритуала има неща от християнството,аз сам мюсулманин и няма как да го изпаля ! А и да го направя няма да ми се получи,д руга вяра съм ! Аз не деля хората,не съм расист,и мразя расизма ! Прочетох за Лилит,но все пак аз не съм вещер,не искам с цел да помогна на друг да навредя на себе сй! Проблема е такъв,че искам да пратя сън на един, който нарочно трови живота на един приятел,за да преcтане да прави злини ! Каузата мй е благородна,а не за да сй права кеф на чужд гръб ! Kажи мй,твоят метод за пращане на cън ? Нали казваш с Kали,доколкото подразбрах пробвала сй го и е ефективен ?
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот degagement » 18 Юни 2012, 13:46

kemal86 написа:не искам с цел да помогна на друг да навредя на себе сй! Проблема е такъв,че искам да пратя сън на един, който нарочно трови живота на един приятел,за да преcтане да прави злини ! Каузата мй е благородна,а не за да сй права кеф на чужд гръб !


Да се направиш на великия помощник, но без да пожертваш нищо, за мен означава, че не ти е работа да се месиш.
Ако този човек наистина ти беше приятел, то не би се поколебал да отнесеш малко последствия - т.е. волята не е изчистена, има "ако", има колебание. Волята е слаба в този случай.
Това според мен не е благородство, а его. Това си е мое мнение. Никой не е длъжен да мисли като мен.

Моят вариант би бил просто да му намеря нещо интересно на такъв тип, за да си насочи вниманието другаде. Така няма и да се сети за онзи, който тормози повече. Без злоба, без "връщане" и много по-икономично откъм енергийни загуби.
Т.е. не сън а директно омагьосване. Ако е мъж, безотказно действа да си намери нова мацка за кратко.
Съвсем забравят на кой какво правят ако някоя въртиопашка се покаже на хоризонта icon_flowerface
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот kemal86 » 18 Юни 2012, 16:55

Мнението ти за мен е погрешно,но все пак го оважавам ! Не искам да се правя на никакъв,а човека наистина ми е приятел ! Въртиопашки,че аз да не съм сводник !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот kemal86 » 18 Юни 2012, 17:12

Стела би ли споделила с мен метода с Кали ?
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот kemal86 » 18 Юни 2012, 17:44

Ще ти бъда мн.благодарен Стела !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот StellaMorgana » 19 Юни 2012, 18:52

Аз казах само, че на мен лично ми е по сърце Кали, не че съм пращала сън на някого. Ако ще работиш с Кали, тя е по - скоро склонна да ти помогне да отстраниш враг, не да пращаш сънища. Освен това предпочита жените. Затова не мога да ти помогна, съжалявам.
Life is a journey!
Аватар
StellaMorgana
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 142
Регистриран на: 17 Дек 2009, 18:13

Мнениеот kemal86 » 20 Юни 2012, 07:36

"да отстраниш враг"-тва как да го тълкувам ? Няма да сеем смърт ! Абе хора защо поствате ритуали които не сте пробвали !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот degagement » 22 Юни 2012, 13:46

Замисли се за същност (божество), която много те очарова, но и те плаши. Няма да е зле да е от мъжки пол. Аз предпочитам Лилит, но тя е жена, както и аз.

Изравяш всичкото инфо, до което се докопаш от нета за тази същност - ритуали, митология - всичко.
Съставяш по-тежка инвокация, в смисъл със всичките и' елементи, сакраменти и детайли.
Инвокираш преди да легнеш да спиш без прогонване.
Волята предварително направена на заклинание, като повтаряш концентрирано и внимателно до заспиване.
Когато усетиш момента на преминаване в сън, премини през портал , повтаряйки за последен път волята и се остави на съня.

Иска се доста добра подготовка - почистване на стаята, медитация преди да започнеш практиката по инвокацията...
Изобщо отдели си минимум 2-3 часа само за това.

Това е вариант, който опитах няколко пъти и почти всеки път подейства.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот kemal86 » 25 Юни 2012, 07:39

Благодаря тй ! Не подозирах,че си жена ! Предполагам, че си по красива от Лилит ?-малък комплимент ?

Иавно обичаш да помагаш,което е много хyбаво !

Не разбирам "исчисти стаята" ? И 2-3 часа подготовка ?
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот kemal86 » 25 Юни 2012, 07:44

degagement ,ако може пиши на личната мй страница ! Благодаря тй предварително !
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот degagement » 27 Юни 2012, 21:45

Не ме интересува личната ти страница.
Контактувам предимно с практици, а ти не си такъв. Съдя по това, че досега щеше да си опитал минимум 5 различни варианта и най-вероятно щеше да имаш и резултат.

2-3 часа подготовка: основно почистване на работното помещение, пречистващи и прогонващи практики, медитации - изобщо настройка за онова, което ще правиш, насочване на мислите и действията към него, с цел да се промъкне в подсъзнанието, за да може самият ритуал после да е по-успешен, тъй като и подсъзнанието ще е настроено да работи в наша полза.

Като цяло подсъзнанието не може да бъде контролирано. В будно състояние имаме усещания и разбирания от него, но те са на супер дълбоко ниво и могат да се доловят едва-едва. Самата магия често се извършва нацяло от подсъзнанието. Ако то не е в синхрон със желанията ти, практиката ти ще сработи много трудно.
Винаги можеш да упорстваш обаче :) ако правиш минимум по един ритуал/практика на ден и опитваш различни неща от време на време, резултата ще се прояви накрая, ако не заради друго, то защото по случайност най-накрая ще си нацелил необходимите условия. Поради това мисля, че теб те мързи да се хванеш да опиташ предложените до момента неща, а само философстваш тука за удоволствие. Не че това е моя работа, де. Единствено ти решаваш какво, как и дали да правиш.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот kemal86 » 28 Юни 2012, 08:04

От къде пък знаеш,че не пробвам ! Данеби да познаваш всички в форума та даваш характеристики?
И благодаря за комплимента,но не мисля,че съм мързел ? Не ставаш за учител happy7 аз преподавам и го казвам от опит ! За да научиш някой на нещо трябва да имаш търпение ! А тй маи си била в кофти настроение когато си писала това съобщение ! :wink: happy7
Аватар
kemal86
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 06 Юни 2012, 07:45

Мнениеот Nemezius » 30 Юни 2012, 22:06

Чатенето- в съответните теми или на лични съобщения!

Kemal86, малко по-сериозно, моля! И без друго рядко давам повече от едно предупреждение като модератор.

Темата се затваря с оглед спиране оспамването й.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Предишна

Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта