Циганските заклинания

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот fly^spirit » 15 Окт 2004, 10:47

Защитен пирон


Този ритуал,създава талисман,който ще ви пази от външна вреда и злина.Намерете железен пирон,който е хванал червеникава ръжда.Колкото по стар е-толкова по добре.Имате нужда също от малък плосък камък и железен чук.По време на началото на Новолуние,при тъмна нощ,поставете пирона на камъка.Ударете гвоздеят три пъти с чукът,казвайки при всеки удар:
"Clavus ferreus
Malleus ferreus
Ferreum ferreus
Ferreum nobilis"
Одраскайте камъка 3 пъти с пирона.После отнесете камъка и го заровете в земята далече от вашия дом.Гвоздеят вече може да бъде използван като защитен талисман.



Лекуващо заклинание

Това е проклятие срещу треска,което се прави срещу устремен бягащ поток.Обърнати с гръб към потока хвърлете девет парчета от дърво във потока повтаряйки римата:
"Треска,треска махай се от мен,
Давам я на теб,вода!
На мен не си ми драга
Затова върви далеч от тук
където са загрижени за теб
където да те подлонят,
където те обичат.
MASHURDALO SASTYAR!"

Да благословиш някого!

Най-благоприятно е времето на пълнолуние в Дева или Риби.Нужни са:светено олио за помазване,две бобови зърна.В ярък и слънчев ден,вземете в шепа семената и ги помажете с олиото.Дръжте семената близо до сърцето си и повторете два пъти:
"Както тези семена се размножават и растат
,така и благословията ще бъде засята.За(името)
аз хвърлям тези семена на вятъра,така че магията
може да започне."

При произнасянето на последната дума от втория път,пуснете семената в богата(предварително избрана)почва и се обърнете по часовниковата стрелка.Ако е възможно,вземете и гребло за да стане както си му е редът и да разорете почвата.
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот fly^spirit » 24 Апр 2005, 08:14

Ами казва се че циганската клетва и магия са едни от най-силните .Аз също съм имала среща с циганка която дори не познавам,но на улицата започна да ми говори на цигански и ме гледаще с доста омраза,само дето не познавах тази жена.След час бях ни жива,ни умряла.Така ме беше урочасала,че едва не умрях.За 1 час бе баяха 5 жени.Това се случи много отдавна,но не мога да го забравя.Знам че всичко пред очите ми беше черно,гласовете идваха от много далечно място,влачех си краката и т.н.Абе имам си едно на ум за циганите:)При някои от циганите обаче съм забеляза че да кълнеш е като да ти каже добър ден:).Но според мен циганските заклинания са доста силни .За твоя случай-незнам:))))
Аватар
fly^spirit
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 168
Регистриран на: 12 Авг 2004, 10:45
Местоположение: pomorie

Мнениеот Arhimikus_NA » 24 Апр 2005, 13:45

Зависи значи все пак и от циганката. Защото ако няма знание как се кълне, ако не знае как се правят магии, при нея са си просто думи. Но вече при магьосниците, положението е доста опасно.
Аватар
Arhimikus_NA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 286
Регистриран на: 01 Яну 1970, 00:00

Мнениеот EliKarim » 24 Апр 2005, 21:38

Arhimikus написа:Зависи значи все пак и от циганката. Защото ако няма знание как се кълне, ако не знае как се правят магии, при нея са си просто думи. Но вече при магьосниците, положението е доста опасно.


Така е. Ако е знаела какво говори или какви проклятия ти хвърля, то тогава ще загазиш. Така, сега моля те напиши подробно какво направи циганката за да опитаме да помогнем ако все пак има нещо. Искам да уточня, че циганските клетви са едни от най-силните, направени естествето както трябва.
Знам от човек, който разбира от това, че възможно най-бързо след подобно нещо трябва да изпиеш малко солена вода, отпивайки три глътки.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Poison » 25 Апр 2005, 16:22

Няма да пиша сега как съм я разгневила циганката но тя започна да говори бързо и шепнещо. Викаше само само в определени моменти и звучеше нещо като напяване. Това което извика беше нещо като мурчекано или нещо като мурекало. Незнам не запомних всичко. Накрая се изплю на земята и си тръгна. Стоях като гръмната и не можах да направя нищо.Не казах нищо ама разбрах че ме кълне.Гледаше злобно. После ме заболя глава а като се прибрах в къщи дядо ми се оплака от същото. После от главоболие се оплака и съседката която дойде у нас, после и моя приятелка която дойде и така. Сигурна съм че циганката нещо е направила ама незнам как да се пречистя.Има ли такива ритуали срещу циганска магия?
Аватар
Poison
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 558
Регистриран на: 29 Яну 2005, 15:01

Мнениеот EliKarim » 26 Апр 2005, 22:58

Не ми се вярва да те е омагьосала само с клетвата си, но не бива да изключваш и такъв вариянт. Според мен трябва да се провери, но мисля, че главоболието или е заради внушение или просто така нареченото "урочасване", което също може да бъде силно.
За думите... :shock: : според това, което си написала най-близки по звучене са няколко думи за които се сещам. На цигански (като при тях има доста различни диалекти) означава:
"муликано" - означава "мъртвешки"
"муликано мохто" - ковчег
"муршикано" - мъжки (повече като мъжка постъпка)
"муханати" - небрежен, невнимателен

Незнам обаче дали тази циганка просто не ти е теглила някаква псувня или да ти се е скарала по типично цигански начин. Ако се чувстваш добре, предполагам нямаш основание за тревоги.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Trismegist » 21 Ное 2005, 17:25

Циганите са много на ти в духовната област,но са паднали много на ниско и сега изкупват карма.Тяхните заклинания са много древни и няма значение дали разбират какво и как да кажат,за да действат.
При тези заклинания самите думи имат действие,привличайки съответните същества и сили.

Ако вие си измислите заклинание,то ще се ползва от силата на вашата мисъл,но ако ползвате древно заклинание,ще се ползвате от мисълта на всички,които са го произнасяли.
Подобни заклинания са Анатемата и баенето.

Ами то наистина не трябва да се плашиш от каквито и да е заклинания,че така само можеш да усилиш действието им.Има методи за очистване от такива заклинания или ако не е много силно,ще има влияние за кратко време.Да не забравяме,че всичко на този свят е временно.Ако си си правила ритуали за защита,като МПРП. може да не се притесняваш от такива кълнежи.
Аватар
Trismegist
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 340
Регистриран на: 28 Юли 2004, 20:15
Местоположение: Made in Bulgaria

Мнениеот treskea » 25 Сеп 2006, 11:33

преди една година на майка ми й се случи нещо подобно със циганка,все още се чудя дали е съвпадение или не.Имаше страшни проблеми ,един ден както си стояла пред офиса и една циганка минала и й казала че може да и помогне ,майка естествено я отпратила ,защото е наясно какви добри психолози са циганите ,и сигурно оная я е усетила по нещо ,че не й е добре ,но оная взела направо да й обяснява къкъв е проблема ,да й говори неща дето са лични и с подробности ,тогава майчето решила да я изслуша -циганката й казала какво да направи за да се подредят нещата и абсолютно нищо не й е искала -малко странно за циганин.Както и да е казала й да вземе някви семена мисля,че беше жито,просо ,слънчоглед и такива подобни да вземе червен конец да върже три възела,казвайки думи ,които майка не ми каза какви са да носи зърната три дни у себе си зьедно с конеца ,после да ги изгори заедно и пепелта да пръсне на кръстовище.Незнам дали е съвпадение или не, но още същата вечер нещата й взеха да се нареждат и тя чак тогава сподели с мен за това-та ако някой е наясно какво точно е правено нека пише.Защото това което е правено като цяло ми е познато ,но все пак тук има и разминаване,и точно циганка да й го каже, ама то знае ли човек.
Аватар
treskea
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 12 Авг 2006, 20:02

Мнениеот kapiliar » 16 Май 2011, 21:03

от ''Цигански магии вещерство и гадателство'' на Чапрлс Годфри Лиланд
Ако птица намери коси и свие от тях гнездо ,загубилият ги ще страда от главоболие,
докато по време на смаляването на луната не натрие главата си с яйчен жълтък
и не я измие с чиста течаща вода.освен това страдащият трябва да смеси няколко
свои косъма с храна и да ги даде на бяло куче,което трябва да ги изяде.


Ако видите човешки косми на пътя не ги настъпвайте, защото ако са някой лунатик,
вие също ще полудеете.

За да омагъосате врага,вземете косми от гребена му,потопете ги в урината си
и след това ги хварлете върху одеждите му.Така той няма да намери покой
нито денем, нито нощем.
Аватар
kapiliar
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Фев 2011, 16:20

Мнениеот kapiliar » 16 Май 2011, 21:56

Нокти отрязани в петък,трябва да се изгорят и пепелта да се смеси с храната на добитъка,това гарантира. че
животните няма да бъдат откраднати или нападнати от диви зверове.Ако децата са дребни,същата пепел ,прибавена в тяхната храна,ще ги накара да растат.

БОЛКИ В ОЧИТЕ

Болки в оичите се лекува с изворна или кладенчова вода и шафран.По време на прилагането й се рецитира;
''О,болка от очите,
влез във водата,
излез от водата
и влез във шафрана,
излез от шафрана
и влез във земятя.
В Земния Дух.
Там е твоят дом. Там върви и яж''.
Аватар
kapiliar
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Фев 2011, 16:20

Мнениеот kapiliar » 16 Май 2011, 22:48

ПРОТИВ ГЛАВОБОЛИЕ

Главата на пациента се разтрива и след това се измива с оцет или гореща вода,при което се повтаря следното заклинание;
''Болка в моята глава,ти на всяко зло баща.
Виж,огледай се сега.
Ти страдания ми причиняваш
и глава ми изтезаваш.
В мен не искам да стоиш.
У дома да си вървиш,гдето,ти,Зло,си бозало,
ход натам да ускориш.
Върху сянката ми,който седне,
в него,болко,ти да легнеш.
Аватар
kapiliar
 
Мнения: 7
Регистриран на: 27 Фев 2011, 16:20


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 21 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 21 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта