Магия и Пари

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Wizard » 02 Май 2006, 16:42

От темата за "Некрономикон Vr. Еврофутбол" ми хрумна една идея, за това да се отвори една Отделна Тема: "Магия за Пари".

Предложението ми е към всички! Според Вас ще бъдели полезно да се разисква една такава тема, мислите ли, че ще се включат повече хора и дали наистина биха могли повече хора да се ползват от едно такова знание...
Лично аз имам доста ритуали за Магия за Пари, въпросът ми се състои в това дали ще има и други хора като мен, или ще трябва сам да си пиша по темата. Само като насоки мога да кажа, че ми се ще да се включат разнообразни ритуални практики, от Ганеша през Висшата магия, Вещерските (уиич) ритуали и се стигне до ползването на Демони и Ангели... т.е. да се получи една всеобхватна тема за Магия за Пари!

КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ТОВА? :wink:
Последна промяна Wizard на 12 Май 2006, 13:50, променена общо 2 пъти
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот erhan » 02 Май 2006, 17:25

Здрасти Wizard,идеята е много добра.Ще се включа с това което зная и сам изпробвал и знам че действа. icon_eusa_clap
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот Mad_Mike » 02 Май 2006, 17:34

И аз ше метна нещо дет знам само да го преведа :)
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот Mad_Mike » 02 Май 2006, 17:44

Създател:Sir Summer ShiningStar

Магия за преуспяване.

Нужни вещи:
Половин чаша "Преуспяваща отвара";Лист хартия с написаното ти име с зелено мастило;малък съд (за течността);Зелена свещ.

Какво да направите: Запалете свеща и сложете листа в купата. Почнете бавно да го заливате с отварата докато казвате
това 3 пъти:

Paper money come alive and grow.
Pour down on me both high and low.

Загасете свеща и оставете купата да престои 3 нощи. През тези 3 нощи я запалваите по 1 път и пак изрецитирваите заклианието.

Ето и линк за отварата която съжалявам но не успях да преведа.
http://www.spellsandmagic.com/pros_potion.html
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот Mad_Mike » 02 Май 2006, 18:04

Изрецитираите това 5 пъти на Новолуние.

From the Day
Beyond this Hour
Thrice Abound
My Fertile Flower.

My Bounty Wax
Within, Without.
At Fullest Moon
Comes Broken Drought.

And By the Like
Of Due Sixpense
My Purse Be Filled
In Nine Day Hence.


Не съм ги пробвал все още но скоро може и да пробвам.
На 27.05.2006 година е новолуние.
Изображение
Аватар
Mad_Mike
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 223
Регистриран на: 01 Апр 2006, 20:42
Местоположение: His Promised Land

Мнениеот Malena » 02 Май 2006, 21:16

Наскоро ми попадна една книжка- "Мисли като милионер и ще станеш милионер". Накара ме да се замисля върху нещо, което и преди съм знаела, ама някак не съм вярвала-че всичко е вътре в нас.
Ако не си променим мисловните модели, трудно с магия бихме станали богати.
Така или иначе и аз съм си колекционирала магии за пари и ще ги изпратя- само да намеря време.
Някой да е пробвал руните в ритуали за пари?
И ако може да се подредят нещата някак по теми...да не ни се налага да "прекопаваме" сайта за всяко нещо.
Ритуали за намиране на изгубени вещи може би бил също интересен?
А магията на водата?
И като съм се наела с въпросите-някой да е успявал в изготвянето на светена вода в домашни условия?
Някак ми идва отвътре, че първо трябва да си пречистя къщата , и чак тогава да правя каквото и да е било.
И наръсването със светена вода плюс няколко молитви ми изглежда добра идея. Нещо като фенг шуи в български вариант.
Ох, светотатствам ли? Извинявам се на Създателя...
In love, light and wisdom,
Аватар
Malena
 
Мнения: 9
Регистриран на: 13 Мар 2005, 22:11

Мнениеот Wizard » 03 Май 2006, 13:02

Ами точно затова, за да не се ровим из форума, ми се струва най-удачен варианта за това темата "Магия за Пари" да включва всички възможни методи на правене на пари с помоща на магия. Когато някой иска да провери нещо, ще знае, че ще го намери ТУК в тази тема, а не да се рови безрезултатно. Така че всичко да е накуп, руническата магия също, ритуалите, които са свързани с придобиването на пари. Освен това си има и търсачка във форума, така че може и нея да ползвате, избора си е изцяло ваш.
"Ритуали за намиране на изгубени вещи може би бил също интересен?
А магията на водата?" - тези въприси биха могли да се развият - първия в "Заклинания - Ритуали", а за втория ти въпрос в "Магия" - в нея се пише за всякакъв вид магия, която не е упомента от останалите раздели на форума.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот erhan » 11 Май 2006, 15:20

Вьв вторник по изгрев сльнце в книжно пликче сипете три чаени льжички сол.Поставете пликчето в портфейла при парите.След това се приближете до прозореца,дрьжте портфейла с парите и солта между дланите си и седем пьти кажете това заклинание[glow=red]"Нашето дело на раби Божи/имената/ще започне, нашата работа ще потрьгне,нашата работа в пари ще се превьрне и нека тези пари да не свьршват от днес и навеки.С тези думи заключвам,катинар."[/glow]Заклинанието се използва за парични успехи при делови преговори.Затова когато отивате на делова среща,от която очаквате да получите печалба,извадете пликчето сьс солта от портфейла и го сложете в десния си джоб.След края на срещата поставете пликчето пак в портфейла-да стоитам докато успеете.За всяко ново начинание трябва да правите нов ритуал с нова сол.
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот Bloody Alibis » 11 Май 2006, 16:22

За да привлечете парите, направете следното:
Намажете с канелено масло зелена свещ, на която сте нарисували символ, който се асоциира с парите. Запалете я и в кръг около нея разпръснете предмети, които символизират богатството: монети, банкноти, бижута и др.
Погледнете в пламъка и визуализирайте как зелена мъгла или светлина излизат от пламъка, а в мъглата плуват сребърни монети. Сега, използвайки ръцете си, грабнете колкото е възможно повече монети. След това кажете следното:
Аз ще бъда богат. Парите и просперитета са близо до мен.
Оставете свещта да изгори докрай.
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот sui » 15 Май 2006, 11:21

Относно магията за преоспяване това е което
аз успях да приведа успех !!!


Създаден от: Господин Лято ShiningStar


Даденна : Големия Puzuzu

Вие ще трябва: 1/8 tsp. канела; 1 tsp смлян лавров лист; 1/2 tsp. Безил; 1/2 tsp. майоран; дървеният гребе с лъжица; 11/2 слага в чаша на скок
вода; малък плат; рязък шум w/ похлупак; гума

Какво да направи: Смесването елементите заедно и варене през пролетта поливат за относно 30 минути, забъркване понякога. Каналът
дозата и го лее в резкия шум. Покривката резкия шум с плата и го закрепя с гумата. Оставете дозата в тъмнина, хладен
мястото за три дена и три нощи, тогава каскет резкия шум с него е оригинален похлупак. Дозата само продължава до за четиринадесет нощи, тогава
вие ще трябва да ливнете него на Земята, благодарността нея защото е власти и енергии.

Защото повечето изричат дума буква по буква и неща на magickal , изпратете по електронна поща мен: SirSummerShiningStar@hotmail.com

© 2001 Господин Лято ShiningStar

Това изрича дума буква по буква може би използвано още къде докато като copywrite пребиваванията на него! Вземете на него без щедрост на вяра и КАРМАТА ще порази
thee. Благословен

Процъфтяването Изрича дума буква по буква

Създаден от: Господин Лято ShiningStar

Даденна : големия Puzuzu

Вие ще трябва: 1/2 чаша Процъфтяване Доза; лист хартия с вашето име написано върху него в зеленото мастило; малко блюдо (способно
на считам течности); зелена свещ

Какво да направи: Светлината зелената свещ, и поставя хартията в блюдото. Малко по малко, ливнете дозата на хартията докато поговорка
триж:
Аватар
sui
 
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Май 2006, 11:17

Мнениеот sesil » 15 Май 2006, 12:03

Имаше едни дребни не точно ритуали, ама .... като например това, че за да имаш пари не бива да държиш в къщи празно портомоне, в портомонетата задължително, дори и тези които не използваш да има поне една монета.
И другото, което се сещам от суеверията за пари, да се сложат няколко монети пред прага на къщата/апартамента/ от вътрешната страна на вратата, под пътеката, така че всеки път като влизаш да минаваш през тях. Смисъла е да вкарваш парите вътре в къщата.
Истината е някъде там.
Аватар
sesil
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 181
Регистриран на: 31 Окт 2005, 10:24

Мнениеот Persa » 15 Май 2006, 12:40

sui написа:Относно магията за преоспяване това е което
аз успях да приведа успех !!!


Създаден от: Господин Лято ShiningStar


Даденна : Големия Puzuzu

Вие ще трябва: 1/8 tsp. канела; 1 tsp смлян лавров лист; 1/2 tsp. Безил; 1/2 tsp. майоран; дървеният гребе с лъжица; 11/2 слага в чаша на скок
вода; малък плат; рязък шум w/ похлупак; гума

Какво да направи: Смесването елементите заедно и варене през пролетта поливат за относно 30 минути, забъркване понякога. Каналът
дозата и го лее в резкия шум. Покривката резкия шум с плата и го закрепя с гумата. Оставете дозата в тъмнина, хладен
мястото за три дена и три нощи, тогава каскет резкия шум с него е оригинален похлупак. Дозата само продължава до за четиринадесет нощи, тогава
вие ще трябва да ливнете него на Земята, благодарността нея защото е власти и енергии.

Защото повечето изричат дума буква по буква и неща на magickal , изпратете по електронна поща мен: SirSummerShiningStar@hotmail.com

© 2001 Господин Лято ShiningStar

Това изрича дума буква по буква може би използвано още къде докато като copywrite пребиваванията на него! Вземете на него без щедрост на вяра и КАРМАТА ще порази
thee. Благословен

Процъфтяването Изрича дума буква по буква

Създаден от: Господин Лято ShiningStar

Даденна : големия Puzuzu

Вие ще трябва: 1/2 чаша Процъфтяване Доза; лист хартия с вашето име написано върху него в зеленото мастило; малко блюдо (способно
на считам течности); зелена свещ

Какво да направи: Светлината зелената свещ, и поставя хартията в блюдото. Малко по малко, ливнете дозата на хартията докато поговорка
триж:


ползването на интернет преводач не е добър вариант, особено когато става въпрос за ритуал...
Аватар
Persa
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 128
Регистриран на: 23 Юни 2005, 07:10

Мнениеот kris » 24 Май 2006, 11:16

Ето ви нещо и от мен за привличане на пари:

Точно в полунощ натаркаите гарба на черна котка сас сол.
Аватар
kris
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Май 2006, 09:11
Местоположение: izvanzemno

Мнениеот debika » 01 Юли 2006, 19:20

Малки трикове за благополучие
#Всяка неделя палете в дома си 3 оранжеви или жълти свещи.Оставете ги да изгорят почти до край.Останалото от тях трябва да закопаете на място,където ходите много рядко.Резултатът ще се почувства след седмица.
#Винаги дръжте във ваза три червени карамфила,които трябва да сте купили в четвъртък.
Аватар
debika
Модератор
 
Мнения: 120
Регистриран на: 12 Сеп 2005, 12:12

Мнениеот valenceto69 » 10 Юли 2008, 17:48

Ако в къщи нещата откъм парите не вървят , нека най-младия член от семейството вземе дребни монети и да ги хвърли на някое кръстовище с думите: вземете нашите пари,а с тях вземете и нашите беди!
Аватар
valenceto69
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 10
Регистриран на: 07 Юли 2008, 17:10
Местоположение: kazanlak

Мнениеот Edw Magic » 11 Яну 2009, 18:09

Ето и от мен два изпробвани начина да засилите притока на пари ( от Стотина заклинания на Дража Микахарич):

Баня за поощряване на бизнеса

Не трябва да се прави по често от 3-4 месеца. Поставете в двулитрова купа 7 ч.л изсушен магданоз, 1 ч.л стрита канела, 1 ч.л стрито индийско орехче, 1 ч.л кафява захар. Залейте сместа с 1л. кипяща вода и изчакайте да изтине до стайна температура. Останете във ваната 7 минути, като се молите приходите да ви се увеличат.

Заклинанието работи силно и бързо, увеличава паричните потоци. Не трябва да се мисли от къде ще дойдат приходите, всичко само се нарежда.

Пробвала съм и Благовоние за привличане на пари с бензое, но на мен то не действа положително. Бензое може да се поръча от магическите магазини в щатите, идва за около седмица до България.
Аватар
Edw Magic
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Яну 2009, 21:46

Мнениеот Enforcer » 22 Авг 2009, 15:35

Wizard написа:От темата за "Некрономикон Vr. Еврофутбол" ми хрумна една идея, за това да се отвори една Отделна Тема: "Магия за Пари".

Предложението ми е към всички! Според Вас ще бъдели полезно да се разисква една такава тема, мислите ли, че ще се включат повече хора и дали наистина биха могли повече хора да се ползват от едно такова знание...
Лично аз имам доста ритуали за Магия за Пари, въпросът ми се състои в това дали ще има и други хора като мен, или ще трябва сам да си пиша по темата. Само като насоки мога да кажа, че ми се ще да се включат разнообразни ритуални практики, от Ганеша през Висшата магия, Вещерските (уиич) ритуали и се стигне до ползването на Демони и Ангели... т.е. да се получи една всеобхватна тема за Магия за Пари!

КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА ТОВА? :wink:

Това е интересно. Има доста черни ритуали но много от тях са с фатален край за този, който ги прави. Например съм чувал от черен колдун за ритуал за финансов просперитет с гроб. Човекът разбогатява яко - наистина. Това обаче плаща с живот след три години.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 23 Авг 2009, 22:09

По принцип имам в предвид НЕ да се забогатее на всяка цена и с непозволени средства. Идеята ми е да се "изнамери" нещо като универсален ритуал, който да се прави, КОГАТО ИМАМЕ НУЖДА от пари или искаме да платим за нещо, което искаме да притежаваме...

Не знам, аз сега определено съм на ниво - искам нещо, то ми се дава, искам пари, те идват - няма значение каква вещ или парична сума искам. Някой може би биха се учудили на думите ми, но от принципите на висшата магия, не е нужно да ползвате задължително пособия или определени аватари, за да получите резултат. Достатъчно е ментално ДА УМЕЕТЕ да си служите със законите на магията - резулата тогава е налице - рано или след известно врене (НЕ късно!). Поне при мен така действат нещата.

Но така или иначе винаги следя с интерес дали "случайно" няма нещо по-добро от моите ритуали.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот bellastella » 24 Авг 2009, 13:49

Enforcer написа: Това обаче плаща с живот след три години.



Искаш да кажеш, че се е заплатило със нечия смърт след това, нали?
Сещам се, че преди време имах огромна необходимост от крупна сума пари и се помолих да получа знак как и откъде да си ги набавя. Видях един ритуал за тази цел, но не беше пълен. Чудех се дали да го направя и вечерта сънувах сън, че ако го направя, ще се лиша с част от тялото си. Не го направих, , защото през следващите дни открих ритуала в пълен вариант и видях, че се казваше "Помощ от едноръкия".
Та в този ред на мисли, дали сами не си правим автомагия, като си поставяме сами условия в не особено подходящ вид по линията
"Искам нещо солидно" значи "Ще трябва да заплатя нещо солидно".....Няккак си, повечето от нас притежават някаква сбъркана система за преценка на залога.....
Както и ти казваш, човекът е отишъл да прави ритуала на гроб. Сигурно подсъзнателно е възприел гроба със нечия смърт, а в такива моменти подсъзнанието е отворено по особен начин, нали?
Аватар
bellastella
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 144
Регистриран на: 06 Яну 2008, 09:10

Мнениеот valko » 24 Авг 2009, 15:32

bellastella написа:
Enforcer написа: Това обаче плаща с живот след три години.

Искаш да кажеш, че се е заплатило със нечия смърт след това, нали?
"Искам нещо солидно" значи "Ще трябва да заплатя нещо солидно".....Няккак си, повечето от нас притежават някаква сбъркана система за преценка на залога.....
Както и ти казваш, човекът е отишъл да прави ритуала на гроб. Сигурно подсъзнателно е възприел гроба със нечия смърт, а в такива моменти подсъзнанието е отворено по особен начин, нали?


1. Плащаш със собствен живот или живота на някой по кръвната линия (между другото е добър начин за отстраняване на досадните роднини - два заека с едно гърмене).
2. Тези които са на търговско-стоков принцип плащат със здраве и късмет или откупват с кръв и пари. Посветените още в началото са си дали душата срещу подкрепа на силите и там въпроса е различен както и взаимоотношениета им със силите с които работят.
3. Ако е посочено човек отиде да моли мъртвия за пари на гроб то трябва да отиде на гроб, а не на скиорска писта.
Целунете ми чакрата!
Аватар
valko
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 97
Регистриран на: 18 Апр 2009, 08:29

Следваща

Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта