Магия и Пари

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот chocollatte » 17 Дек 2015, 12:38

Здравейте аз мога да ви дам тези ритуалчета честно казано на мен ми вършат идеална работа. От както ги ползвам не съм оставала без пари .
1) пробвайте талисманите на соломон аз си направих един изрязах си го и си написах желаните отзад на него и няколко дни го носих все в мен след това го скрих в протмонето. ПС всичко съм писала с молив и отзад на талисмана освен желанието се пишат и имемета, рожденната дата и се подписваш
2) когато сте закъсали с парите вземете протмонето си (ако нямате никакви пари сложете някакви стотинки може и да са жълти) и след това поставете зарядното в телефона си. Все едно си зареждате телефона ама вместо това протмонето (спокойно няма да стане пожар). Оставете протмонето да се зарежда няколко часа или денонощие. До няколко дни след зареждането ще получите пари. Може това да е аванс от работата, някой да ви върне заем и т.н имайте впедвид че няма да са много (хиляди).
3) Тръгваш след погребение и хвърляш пари по пътя (стотинки) и казваш :" когато мъртвият излезе от гроба тогава и парите да излязат джоба ми. " и вървиш и хвърляш и повтаряш :)
Аватар
chocollatte
 
Мнения: 7
Регистриран на: 26 Юни 2014, 09:47

Мнениеот fly4e » 23 Авг 2016, 20:47

icon_eusa_clap и аз не знам, но правилото не навреждай на никого е задължително за мен, а има много, за това скоро се запознах със Соломоновите печати и ме изуми силата с която четвърти печат на Марс постоянно ми се появява пред очите в един и същи час, и се изумих какво да правя, това е ново за мен, знам, че е пентакъл на победата, но и на отмъщението, също се запознах и с часовете на деня в астрологията, казвам му въртелешка, защото постоянно се повтарят http://www.astrohoroscopes.info/hours/ и като резултат в главата ми е каша освен, че преди малко беше 22;55 УСПЕХ на всички в търсенето с вяря и с добро, не че ме преследва 4 пентакъл на Марс, а и луната ми е в марс и направо ще избухна БУМ, ако ви дразня, изтрийте ме icon_angel
Аватар
fly4e
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Авг 2016, 13:18

Мнениеот fly4e » 23 Авг 2016, 21:01

да добавя, дано не съм досадна просто, когато чета за Соломоновите печати и ми стана много интересно и започнах да уча и смволи и когато го правиш с вяра и имам някакъв проблем смият печат те намира, аз вярвам в Бог, не правя зло и поне се старая....даже дава знак звук, 4исло, светлина, ще усетите, УСПЕХ O:)
Аватар
fly4e
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Авг 2016, 13:18

Предишна

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта