Магия за премахване на лош кьсмет и нещастия

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот erhan » 27 Май 2006, 09:38

ПРЕДУПРЕЖДАВАМ ЧЕ Е МАЛКО ГАДНИЧКА.
Купете някаква скьпа вещ.Може да се използва и такава,която вече имате и сте ползвали./може да бьде злато но без никакви камьни по него,може да е мобилен телефон/Важното е да не се скьпите и да не вие яд за тези предмети.Сложете избрания от вас предмет на масата.От лявата и от дясната му страна сложете по една свещ/но да не са цьрковни/Запалете ги и 6 пьти кажете;"Отдрьпнете се от мене беди и нещастия,напуснете ме празнота,мька и липса на кьсмет.Отхвьрлям ви от себе си и на/наименованието на предмета/ ви предавам.Нека с тази вещ/наименованието/ме напуснат всички мои нещастия и неуспехи.Които вземе/названието на вещта/ всички вас да вземе."След това вземете предмета,отидете на крьстопьт/хубаво е на него да излиза и черен пьт/ и оставете предмета в средата на крьстопьта.Обьрнете се през ляво рамо и хвьрлете 6 монети/стоиноста нямя значение/ и кажете "Платено" Трьгнете си бьрзо,без да се оглеждате КОЙТО ВЗЕМЕ ТАЗИ ВЕЩ,ЩЕ ПРИВЛЕЧЕ НА СЕБЕ СИ ВСИЧКИ ВАШИ ПРОБЛИМИ И ЛОШ КЬСМЕТ.
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот AryanSun » 27 Май 2006, 09:50

Имаше един подобен обея ритуал-взимаш в ръката си пари,мислиш
за всичките си беди и после ги хвърляш на някого,така че при него
да отидат проблемите ти.Странно,защо скъпите,материалните неща
и парите се смятат за зло или контейнер на това?
Аватар
AryanSun
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 925
Регистриран на: 10 Юни 2005, 16:50

Мнениеот erhan » 27 Май 2006, 11:37

Материалните неща много лесно променят и развалят човек.Сигурно заради това приемат и попиват лошото.
Аватар
erhan
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 56
Регистриран на: 20 Яну 2006, 16:31
Местоположение: sofia

Мнениеот AMON RA » 22 Юли 2006, 07:50

да аз съм го пробвал с почти същия ритуал, има ефект но временен.
Може и аз да не съм го направил както трябва (беше преди 4-5 год.)но имаше ефект. А може и дарът който избрах (храна която дадох на човек който не понасям)да нее бил използван по предназначението си.
Трябва да го пробвам отново, мерси че ме подсетихте.
МАГИЯТА Е ВЪВ ВАС
Аватар
AMON RA
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 195
Регистриран на: 06 Юни 2006, 19:58

Мнениеот darkeyedsoraya » 15 Май 2011, 13:10

icon_angry icon_angry Това е против етиката в магията. Я си представете, че дете намери "чудничкия ви дар". Или вашето дете, роднина или приятел? Ще спите ли добре? Нали знаете, че такъв род "добринки" се връщат обратно с лихвите?
Аватар
darkeyedsoraya
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Мар 2011, 01:51

Мнениеот Malphas » 05 Фев 2012, 11:27

Затова ще го хвърлите на някой кръстопът в циганска махала, където да го намери някой циганин.
Аватар
Malphas
 
Мнения: 1
Регистриран на: 14 Мар 2011, 20:28
Местоположение: Abaddon

Мнениеот breaker » 05 Фев 2012, 12:54

Malphas написа:Затова ще го хвърлите на някой кръстопът в циганска махала, където да го намери някой циганин.

Страхотна идея! icon_eusa_clap icon_compress
Аватар
breaker
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 32
Регистриран на: 16 Ное 2009, 09:52


Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 11 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 11 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта