Заклинание за да "имаш" някого

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот enigma » 23 Ное 2007, 13:54

да идея е но някъде беше написано че не трябва да се използва такъв живак
но все пак реших да го направя на следващото новолуние тъкмо ще събера всички продукти
Аватар
enigma
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Ное 2007, 13:27

Мнениеот runner413 » 23 Ное 2007, 16:16

Да прочетох поста на MrFaust , но при положение че няма от къде другаде да намериш и това е опция!
I don't play your rules I make my own!
Аватар
runner413
Модератор
 
Мнения: 709
Регистриран на: 26 Май 2007, 18:09
Местоположение: Отвъд хоризонта

Мнениеот zaek » 28 Ное 2007, 12:14

Поста на Мистър Фауст не се отнася до този ритуал така че от термометър ще свърши работа.Ритуала е добър но аз специално не мисля че би ми стигнала смелост да го направя не заради това че последиците могат да са фатални а защото както предупреди Ели с този ритуал няма да имаш самия човек а едно зомбирано същество което ще е подвласно не на любовта а на магията а когато тя премине какво?А и нека всеки сам се запита какво иска - човека или зомбираното му копие до себе си.Иначе е интересен ритуала и не много лесен за правене.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот омия » 29 Ное 2007, 10:12

това със живака ме плаши .според ели карим използването на буквите довежда до неразположение,уплаха ,дори лудост-а това са симптомите при натряване със живак-как може да се разбере дали човек е успял да се докосне до силата на руните на хонорий или просто се е натровил от парите.Натравянето ми изглежда неизбежно при положение,че плата трябва да се пришие към дреха и да го носи със себе си?!освен това живакът от термометъра представлявайки топченца-ако го капнем върху снимка ,то той просто ще се плъзнне настрани-няма да попие например?какво да го правим
имам и още един въпрос-снимката трябва да се нагъне и да се зашие-това означава че трябва да я намачкаме и зашием или да я сгънем на 4 , на 8 и така да я зашием сгъната?мерси
Аватар
омия
 
Мнения: 8
Регистриран на: 31 Окт 2007, 16:46

Мнениеот mozerad » 29 Ное 2007, 15:07

гледаи сега за живака нема страшно самоче след като го направиш пи всеки ден по една чаша прясно мляко като гледаи да не се е вкисало или пресекло препоръчвам ти да го вариш всеки ден (докато носиш парчето плат със себеси) а и да продължищ по дълго това ниама да ти навреди
млякото ще неотрализира отровата на живака ако не напълно поне на 90 % което смиатам че е напълно достатачно

П.С.
ще съм ви много благодарен ако ниакои погледне поста ми по горе и ми отговотри на въпросите

мерси все пак надявам се наи после ниакои да ми отговори
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот zaek » 30 Ное 2007, 08:01

Хора не си играйте със сили който не познавате.
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот омия » 01 Дек 2007, 08:34

аз подобно на мозерад ще се радвам да получа отговор на въпроса си-а именно за пришиването на снимката-намачкваме я и я зашиваме или я сгъваме на 2,4,8 ... и така я зашиваме сгъната?И я разполагаме под комбинацията S и D или тези букви все пак трябва да останат последни?мерси предварително
Аватар
омия
 
Мнения: 8
Регистриран на: 31 Окт 2007, 16:46

Мнениеот enigma » 03 Дек 2007, 11:45

добре защо никой не иска да поясни нещата
Аватар
enigma
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Ное 2007, 13:27

Мнениеот EliKarim » 16 Дек 2007, 10:31

enigma написа:добре защо никой не иска да поясни нещата


Не съм намерила време да надникна какво става тук, не съм прочела въпросите ви и затова не съм отговорила или пояснила нищо.

Омия, аз отговорих на лична бележка на Мозерад, преди да прочета че и тук има същите запитвания. Това прави работата ми двойна, но ще го напиша и тук.
Примера ми с лунните фази е не толкова от значението им по какъв начин се редуват, а просто пример за най-подходящата фаза на Луната. Ако е за друг ритуал целящ друг резултат, вероятно примерът ми ще е друг. За двете букви - такае, пишат се двете букви, защото искането ни е "да притежаваме някой". Но се пишат едва след написаното име, сборът от цифрената му стойност и накрая тези две букви за които пишеш. Всичко е математика и изчисления. Някои от хонориевите ритуали са дори таблици с много трудни изчисления. виждала съм и подобни при Соломон и печатите му, при Фауст, при Кроули, при Агрипа, при Енох и неговите таблици....и т.н.
Така, за името - ако не знаеш трите имена и едното ще свърши работа. Нали имаш снимка. Свещите се гасят както за теб е добре. Няма някакви допълнителни писания и изисквания за този ритуал.
Няма значение как е нагъната снимката и дали е между буквите или под тях. Буквите са последни за писмената част от ритуала. Успех.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот svoboda » 16 Яну 2008, 16:26

Никoй правил ли е ритуала? Би ли ми го обяснил по простичко и какви са ефектите в случай че някои го е изпробвал вече?
Аватар
svoboda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 12 Сеп 2007, 18:42
Местоположение: Dania

Мнениеот venus » 16 Яну 2008, 17:12

Отравяне с живак и неговите съединения

Що се отнася до моралната оценка на такава магия... всеки ще си понесе последствията.
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот EliKarim » 21 Яну 2008, 18:17

Това е така. Няма измъкване от последствията.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот spasimira77 » 09 Сеп 2012, 13:52

отваряйки и прочитайки темата за Руните на папа Хонорий, останах с впечатление,че руните общо взето действат сравнително бързо.Знам,че при всеки нещата са различни,но можете ли да ми кажете дали, примерно месец след направата на това заклинание, би трябвало да има видим ефект? Само не тръгвайте да ме укорявате, няма да правя ритуала,просто всичко свързано с руните ме интересува
Аватар
spasimira77
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Юли 2012, 18:34

Предишна

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 10 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 10 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта