Заклинание за да "имаш" някого

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот EliKarim » 29 Авг 2006, 13:44

Предупреждавам, че този ритуал ще ви поднесе човекът когото обичате, но той няма да е Той или Тя, а просто подчинен/а на вашите желания. С това ваше желание вие ще имате човека когото обичате, но не ви дава гаранция че вие ще сте обичани и това ще е вечно. Не препоръчвам ритуалът никому, но го постнах заради обещанието си на някои участници от форума....
Смятам че не е за секцията Любовна магия, защото тук става въпрос за егоизъм, а не за любов.

Преди да отбележа ритуала искам да напиша нещо важно, както за него, така и за подобни ритуали, като рамката е взета от гримуар. Освен че фазите на Луната са няколко – нарастваща Луна, пълна Луна, и т.н…, влиянието и облика на Луната е описан в магьосническите книги и по други начини. За папа Хонорий например, или за Соломон видът и положението на Луната е било от огромно значение.

Януари : Луна след Коледа или стара луна
Февруари : Луна за сняг, Луна за глад или вълча Луна (най-често бяла или синкава)
Март : изсмукваща Луна, Луна за кукуригане или изнемощяла (постене) Луна
Април : Луна на тревата или Луна на яйце, благотворна
Май : Луна за мляко или Луна за поставяне, началото на нещо
Юни : Луна на розите(любовта), Луна за разцвет или Луна на ягодата(често с розов отенък)
Юли : Луна за гръмотевица или Луна за сено (често жълтеникава или мъглива)
Август : Луна за зърнена храна или зелена Луна за зърното
Септември : Луна на плод или Луна за реколта
Октомври : събираща, обединяваща Луна или Луната на ловеца
Ноември : Луната на ловеца, мразовита Луна или Луната на бобъра
Декември : Луна преди Коледа или дълга нощна Луна


За Ритуала:

Нужен ни е зелен(или червен) конец или боя с който/която да зашием или нарисуваме символите. Задължително конците се пришиват върху черен плат. Боята пък трябва да е такава, че да не се трие при търкането с тялото или други дрехи.
Като най-подходящ ден от седмицата бих избрала петък, фазата на Луната – нарастваща, или точно на новолуние. Препоръчвам ритуалът да се прави на дата (или сума на дата) която да е на 3, на 6 или 7.

Нужни са ни още: 6 червени свещи и една черна, игла и конец, восък, живак, снимка или кичур коса(ако имаме на “въпросната цел”). Иглата с която ще бъдат пришити буквите трябва една нощ преди началото на ритуала да бъде поставена в съд с дъждовна вода(или просто вода престояла под луната), в която е пусната щипка сол. С тази игла не трябва да се шие нищо друго преди или след ритуала. Нужен ни е конец в зелен цвят. След като иглата и конецът са готови се палят свещите наредени в кръг и оператора започва да пришива буквите. Черната свещ стои пред нас. Преди това ни е нужен ритуалния кръг, който ако умеем можем и да визуализираме(в огън). От момента на стартиране на ритуала, до приключването му операторът не трябва да говори, и в никакъв случай не трябва да се смее.

Първо се пише името на личността за, която се прави ритуалът. Започва се от дясно на ляво. Под името се пише буква, която изразява цифрова стойност равна на сбора от всяка една буква, която присъства в името. Цифровите стойности и буквите са написани в секцията "Сканадинавска магия - руни" , в "Руните на папа Хонорий". Предварително можете да начертаете контурите на буквите (ако ще ги шиете), тъй като те не са лесни, а ако ще ги рисувайте внимавайте да не промените вида им. Ако имате снимка капнете на нея капка разтопен восък(може и от свещите) и капка живак, нагънете я колкото можете и я зашийте под буквите.
Под всичко което ще напишете (името и сбора от буквените стойности) напишете буквите "ший" и "дъ" - с англ - S, D и цифрови стойности 300 и 4.
Ако имате снопче коса, готовото парче плат се поставя на пода в кръга, снопчето коса върху него, върху всичко това се капва разтопен восък, след това капка живак. Косата не се пришива, просто трябва да бъде нагъната заедно с парчето плат и буквите.
Докато правим това шептим(в никакъв случай с глас!!!!!!):

“Зеленото (или червеното, ако сме везали с червен конец)здраве за мен
черното - взимам ти силата
донеси ми..(името на целта)
както водата гаси огъня
и както вятърът носи пепелта
и както пепелта пада на земята.
Викам силата в името
Подчини се и сила ми дай
ден към нощта и нощ до деня.
До зазоряването от светлината,
до светлина от тъмнината.
Чуй ме и не ме отпращай
Дай ми сила и сила ще бъда.”

След това всяка свещ се загася вътре в кръга и кръгът се затваря. Иглата и конецът не се раздяват, след ритуалът се заравят в пръст или се изхвърлят в течаща вода. Въпросното парче плат се носи у вас, пришива се към дреха така че да не се вижда от останалите.

Успех!
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот Slayer fest'06 » 10 Сеп 2006, 18:55

Знам може да е егойсти4но , но ще го направя ! :) Само4е никъде в Козлодуй (моя град) няма 4ерна свещ ! :) Ако може да ми помогне6?
Аватар
Slayer fest'06
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 68
Регистриран на: 10 Авг 2006, 18:52
Местоположение: Kozloduy

Мнениеот alpine » 11 Сеп 2006, 11:16

ЕлиКарим, правила ли си този ритуал? Интересува ме доколко неприятни последици ще има за този който го изпълни? Така като гледам ми се струва, че ако го направя и подейства кармичната "сметка" ще е доста солена .... а тя не идва по пощата с данъчна фактура :) ))))))))) :mrgreen: .
Моля те дай ми повече инфо ако имаш лични впечатления относно действието.
Аватар
alpine
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Юни 2006, 21:20
Местоположение: somewhere in Europe

Мнениеот EliKarim » 12 Сеп 2006, 21:25

Slayer fest'06, просто не си открил черна свещ. Вероятно все някъде се продава... Ако все пак не намериш можеш да боядисаш свещта. Има много начини, дори тук във форума имаше писано забоядисване, за изработване на свещ и т.н... Разрови се. Можеш да оцветиш восък с туш, с боя (най-различна),можеш да топиш восъкът ( което ще ти е по-сложният начин)...

alpine, няма нищо даром. Всичко се връща по един или друг начин. Специално за този ритуал - Да, правила съм го. Обикновено реакцията при ползването на буквите при всеки е различна, еднакви са физическите усещания и неразположенст. Общо взето човек може да достигне до болница, до лудница,...до силна уплаха, която всъщност може и да откаже човек нацяло от опита му да се занимава с магия... Нещата са индивидуални. Въпреки последиците обаче, никой не би се научил без да опита, без да навлезе в тази сфера от сили.
Аватар
EliKarim
Модератор
 
Мнения: 781
Регистриран на: 24 Сеп 2004, 19:57

Мнениеот svoboda » 27 Сеп 2007, 18:23

От къде се купува живак и знае ли някои как е на английски?

А каав беше ефекта? След колко време подейства?
Аватар
svoboda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 12 Сеп 2007, 18:42
Местоположение: Dania

Мнениеот Shedinko » 27 Сеп 2007, 18:35

по принжип ако счупиш тернометъра можеш да махнеш живака.
А иначе ритуала е незнам как да кажа...Лично аз не бих направил такова нещо 2 път.Преди няколко години бях пробвал подобен ритуал получих каквото исках ,но малко след това усъзнах, че не ми носи никаква радост,защото беше с мен против волята и.
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот Eleonora » 27 Сеп 2007, 22:06

mercury - живак(хим.)

ПП:Тази магия ми изглежда меко казано "злонамерена". Не мога да повярвам, че някой би направил подобно нещо за единия опит или секс... Аз дори не бих взела от косата на някой, когото искам в живота си...
Аватар
Eleonora
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 37
Регистриран на: 13 Сеп 2007, 13:58

Мнениеот svoboda » 28 Сеп 2007, 08:05

Мерси.
Да така е. Аз съм начинаеща и може би трябва да се захвана с други магии като начало.
Напоследък си дадох сметка че всъщност не искам този човек и не го обичам. Ако го взема тук той ще е напълно зависим от мен (финансово а аз не мога да си го пзволя), освен това е много болен и луд. А и ще загубя семейството си и приятелите си от Гърция които ме предопредиха за него. Аз първоначално не ги слушах а избрах да вярвам на него и да сам с него, което ми коства невероятно много. Парите не са всичко въпреки че ги нямам но тази травма които остана в сърцето ми едва ли sthe мога да залеча така бързо.
Искам и мога да подтисна чувствата си който са останали и да запазя чистата си съвест.
Ако някои има книги подходящи за начинаещ на бг език който може да ми прати като файл по скапе много ще бъда благодарна.
Аватар
svoboda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 12 Сеп 2007, 18:42
Местоположение: Dania

Мнениеот galina_dim » 28 Сеп 2007, 08:16

Остави си скайпа отново, Соня, моля те. Радвам се за решението, което си взела, не е никак леко.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот svoboda » 28 Сеп 2007, 08:32

Скапа Галина Дим,

Аз съм наистина много благодарна че този форум съществува и наистина научих нови неща за себе си. Благодаря отново за съветите които получих.
Да не е никак лесно и сърцето ме боли при мисълта за унизението страха които изпитах когато той след 16 часа път с 2 самолета автобуси и тахита ме остави на улицата през ноща, но всичко се връща.

Ако отмъстя това само би продължило омагьосаният крак от които се опитвам да излезна.

Скапа ми е soniabulgarien1, търсете ме в Дания.
лек ден на всички.
Аватар
svoboda
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 46
Регистриран на: 12 Сеп 2007, 18:42
Местоположение: Dania

Мнениеот [-_-] » 28 Сеп 2007, 10:40

А може ли да се използва ритуала за друго освен за любов ?
А как се разваля (незнам дали точно това е правилната дума) тази магия ?
И според мен не си заслужава. Аз съм решил да не се меса в живота на другите хора :]
Благодарско за ритуала. Ще си го запиша.
Аватар
[-_-]
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 18
Регистриран на: 08 Авг 2007, 12:28

Мнениеот rain » 28 Сеп 2007, 11:08

Чак пък злонамерен ритуал... понякога всичко си има цена и често резултатите могат да имат
и негативни последици, но това зависи от човека и намеренията му. Обаче много ми е странно,
как ще носите живак до тялото си, при условие че той е силно токсичен и може да се натровите?
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Shedinko » 28 Сеп 2007, 11:49

rain нищо не пречи да носиш живак ,като са били малки родителите ми са го пипали с голи ръце и са си играели с него.Това ,че е вреден е леко преувеличено.
Отворете душите си ...и помирете сърцата си ;)
Аватар
Shedinko
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 226
Регистриран на: 30 Авг 2007, 20:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот rain » 28 Сеп 2007, 13:44

Определено доста може да навреди. В миналото е имало и монети с живачна сплав,
както и покритията на някои огледала, в състава на които живакът не е опасен,
но в чиста форма, като течен особено в старите термометри си е отровен. А в ритуала
се изисква течен живак. Нямам желание да го оспорвам, а просто казвам за повече
предпазливост.

Цитат от Уикипедиа:

"Живакът е мощен невротоксин, оказващ влияние върху функциите на мозъка и на нервната система.
Той е опасен за здравето както като първичен живак – срещащ се в термометрите, така и като в органична
форма – т.нар. метилживак, какъвто се открива в рибата. Особено е опасно влиянието му върху бременните
жени и малките деца (нараства вероятността от поява на церебрална парализа, глухота, слепота). При възрастните
хора хроничното отравяне с живак може да доведе до загуба на паметта, треперене, загуба на зрението.
Живакът е класически глобален замърсител"
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот MrFaust » 29 Сеп 2007, 13:53

svoboda написа:От къде се купува живак и знае ли някои как е на английски?


Преди години , можеше да се закупи в дрогериите и в някои аптеки , предолаам че и сега го има на същите места , не препоръчвам на никой да чупи термометър , за да вади живака оттам , най малкото този живак в термометрите е моалко по-различен от другия , защото този , който се продаваше в аптеките се смесваше ( 1 капка : 4 литра ) с абсент и след това абсена естествено се пие ...

Та така , търси го в дрогериите . Би следвало да е в едни тъмнозелени шешенца , поне преди беше :)
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот MrFaust » 29 Сеп 2007, 13:58

... И понеже , сбърках , а ЕДИТ-а все още е мистериозно изчезнал , ще се поправя в нов пост ...

1 капка живак в 0,04 литра абсент ...

NB!!! Но пак повтарям - НЕ този от термометрите ....

Така направено се засилва халюцигенният ефект от абсента .

с уважение: MrFaust
In hoc signo vinces
Аватар
MrFaust
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 99
Регистриран на: 13 Авг 2007, 20:36

Мнениеот mozerad » 14 Ное 2007, 23:13

ЕлиКарим
"Като най-подходящ ден от седмицата бих избрала петък, фазата на Луната – нарастваща, или точно на новолуние. Препоръчвам ритуалът да се прави на дата (или сума на дата) която да е на 3, на 6 или 7. "
чакаи сега нарастващата луна е преди пълнолунието не би ли триабвало да е на нарастваща или на пълнолуние а не на нарастваща или на новолуние
другото което нещо ми избиагва е "напишете буквите "ший" и "дъ" - с англ - S, D и цифрови стойности 300 и 4"само двете букви ли ги пишеш S, D или...?
и цялото име ли пишеш или само първото ?
и (много и-та станаха маи :) ) как ги гасиш свещите в къга това нещо не го разбрах
мерси предварително за инфото
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот enigma » 20 Ное 2007, 16:54

доста интересен ритуал но доста неразбираемо написан поне аз нищо не разбрах
Аватар
enigma
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Ное 2007, 13:27

Мнениеот mozerad » 21 Ное 2007, 01:25

дали някои ще може да ми отговори на въпросчето по горе плссссс
мерси
Аватар
mozerad
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 30
Регистриран на: 05 Ное 2007, 06:13
Местоположение: Sf

Мнениеот enigma » 23 Ное 2007, 07:35

обиколех цяла софия и никъде не успях да намеря живак някой може ли да ме насочи към място в което се продава
Аватар
enigma
 
Мнения: 4
Регистриран на: 19 Ное 2007, 13:27

Следваща

Назад към Заклинания - Ритуали

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта