Освещаване

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Arian Star » 13 Дек 2006, 20:45

Здравейте на всички,
Прегледах темите тук в форума, но не открих как да направя едно освещаване на нов камък, който днес си купих. Това е камъка на Изида, червен халцедон. Знам, че въздейства за защита, но не знам как да направя такова освещаване.

Някакви идеи да ми дадете? :roll: icon_flowerface
Аватар
Arian Star
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 145
Регистриран на: 27 Юли 2005, 16:04
Местоположение: Burgas

Мнениеот FireSun's Viking » 13 Дек 2006, 20:56

Освети го, като го пречистиш, вдъхнеш частица от себе си в него и помолиш елементите (може и Изида) да му подсили качесвата или там за каквото ще ти служи ;)
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот WandaBlenda » 14 Дек 2006, 08:13

Първо го пречисти.Сложи го на те4аща вода няколко часа и после да седи 1-2 дни и нощи в сол,навън(най-добре под някое дърво),но да има пряк достъп до лунна и слънчева светлина.После се заравя в земята за да попие и от нейната енергия.За освещаването инвокирай Изида и и го посвети.Помоли я да го направи проводник на своите сили.Не е задължително да го посвещаваш на Изида разбира се ,може да го посветиш на каквото си искаш.После може да го ползваш за някакъв ритуал или да направиш от него талисман.И не го затваряй в шкаф или поне от време на време го изваждай на слънце и луна за да се презарежда.Най добре да седи на прозорец.Никой да не го пипа освен теб за да не поема камъка чужда енергия. Правила съм талисмани за други хора.Когато са готови и заредени ги увиваш в парче плат без да ги докосваш и ги даваш на съответния човек.Само притежателя може да ги пипа,ина4е енергията им се замърсява.Освен ако не е камък-вамп,на който предназначението му е да смуче чуждата енергия,да в пречиства и да ти я предава.
Последна промяна WandaBlenda на 14 Дек 2006, 08:28, променена общо 1 път
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот WandaBlenda » 14 Дек 2006, 08:24

И между другото в никакъв случай не му вдъхвай частица от себе си :roll: Ще си наметкаш големи неприятности.По тоя начин правиш не пътечка,а направо магистрала към себе си за "онова" дето се връщало 3 пъти :mrgreen:Особенно ако е предназна4ено за талисман на някой друг .Не се знае в чии ръце ще попадне.Да не говорим че го оставяш да си смуче от твойта енергия.Най добре го вържи към някой природен източник-планина,море,река и т.н.
Аватар
WandaBlenda
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 299
Регистриран на: 28 Ное 2005, 07:49

Мнениеот FireSun's Viking » 14 Дек 2006, 13:21

WandaBlenda написа:И между другото в никакъв случай не му вдъхвай частица от себе си :roll: Ще си наметкаш големи неприятности.По тоя начин правиш не пътечка,а направо магистрала към себе си за "онова" дето се връщало 3 пъти :mrgreen:Особенно ако е предназна4ено за талисман на някой друг .Не се знае в чии ръце ще попадне.Да не говорим че го оставяш да си смуче от твойта енергия.Най добре го вържи към някой природен източник-планина,море,река и т.н.
Ако се прави за теб, е задължително да влееш част от теб, за да резонира с теб!
HAMARR, HELGA VE THETTA OK HINDRA ALLA ILLSKA!!!
Аватар
FireSun's Viking
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 660
Регистриран на: 13 Мар 2006, 21:45
Местоположение: Valhala

Мнениеот galina_dim » 14 Дек 2006, 15:36

Това, което ти наричаш червен халцедон, всъщност е по-известно като карнеол и аз нямам информация да е пряко свързан с Изида или със защита. По-скоро е свързан с потентността при мъжете и главата като орган от тялото. Най-добре го освети във вторник - ден на Марс.
В солена вода се слага камъка така, че да гледа към луната и слънцето (и нали се сещаш, че трябва от време на време да го местиш :), после - ако ще е твой, си го зареди от себе си. Получава се синхрон на енергията, придобита отвън, с тази, която влагаш отвътре.
Преди всичко обаче трябва да решиш като какво искаш да го ползваш. Като решиш, кажи, аз ще ти дам още инфо.
Последна промяна galina_dim на 04 Яну 2007, 21:40, променена общо 2 пъти
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Nemezius » 15 Дек 2006, 07:37

galina_dim написа:Получава се синхрон на енергията, придобита отвън, с тази, която влагаш отвътре.
.


Галина, не бих искал да се заяждам или нещо такова, но говориш глупости с това! Става въпрос за зареждане на кристал. Енергията идва от два/повече източници, но ВСИЧКИ ИЗТОЧНИЦИ които си посочила за зареждане са ВЪНШНИ за кристала. Ще има "синхрон" на енергията когато започне да се използва кристала, но синхрона няма да бъде за кристала, а за използващия го- тогава ще се синхронизира инергията, вложена в кристала, с тази в използващия го.

Немезиус
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот galina_dim » 16 Сеп 2008, 13:22

Брате Немезиусе, какви неща се откриват, когато човек иска да насочи хората.

Не си ме разбрал, нямала съм предвид вътрешен за кристала източник, а за човекът, който го зарежда - собствената ти енергия е вътрешна, нали?. И всъщност това съм и казала, не знам откъде е дошла интерпретацията. :wink:
И не е задължително да се ползва кристала, за да се синхронизира енергията, може това да се направи съвсем целево :)

*Отговарям ти заради принципа, не за друго, мисля, че точно в момента ти нямаш нужда от този отговор, но поне да не виси въпроса... icon_occasion
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София

Мнениеот Arhimikus » 16 Сеп 2008, 17:46

В момента присъствате на възкръсване на теми!
"Човече, опознай себе си!"
Аватар
Arhimikus
Модератор
 
Мнения: 803
Регистриран на: 29 Ное 2005, 17:14
Местоположение: Сливен

Мнениеот galina_dim » 17 Сеп 2008, 05:25

Еми вчера я намерих, докато насочвах един потребител с търсачкта и не се сдържах, понеже е увиснала и недовършена... Но и без друго често излизат въпроси за освещаване, та си струва да я има тая тема.
...Да мълчиш...
Филолог е диагноза!
Аватар
galina_dim
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 655
Регистриран на: 24 Мар 2006, 12:08
Местоположение: София


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта