Ако си урочасан.

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот ultra » 01 Апр 2007, 11:56

Здравейте приятели!
Не мислих да пускам нова тема,но понеже не намерих нещо подобно предположих,че тук ще е най-удачно да го напиша.
Още повече,че днес е доста подходящ ден за това,което ще споделя.Ама и аз както го написах все едно е нещо супер сериозно.
Та,значи разбрах един метод,доста лесен,ако случайно сте урочасани или някой ваш близък.
Трябва ви само осветена върбова клонка,такава каквато точно на Цветница в църквите раздават.Трябва само да се запали част от листенцата или клончето и да си направиш нещо като "пречистване" с ръка (все едно искаш да помиришеш нещо във въздуха и с ръка си помагаш да усетиш мириса),докато клонката догаря.
Това е! Действало доста бързо и което е най-хубаво споделено е от свещеник.
Честно казано не бях чувала за такова нещо,а вие? :)
Аватар
ultra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 24 Юни 2006, 23:21

Мнениеот nishtoto » 01 Апр 2007, 20:02

Не трябва да забравяме че свещениците учат и знаят много от нещата на св.Киприан които е оставил.А и някои и други неща останали от бабаби те и дедовците ни.И които не са в разрез на Християнството.Ватикана имат цял отдел за разваляне и правене на разните му магиики тн... :)
Аватар
nishtoto
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 71
Регистриран на: 02 Сеп 2006, 18:47

Мнениеот Mortisha » 01 Апр 2007, 21:23

ultra написа:Здравейте приятели!
Не мислих да пускам нова тема,но понеже не намерих нещо подобно предположих,че тук ще е най-удачно да го напиша.
Още повече,че днес е доста подходящ ден за това,което ще споделя.Ама и аз както го написах все едно е нещо супер сериозно.
Та,значи разбрах един метод,доста лесен,ако случайно сте урочасани или някой ваш близък.
Трябва ви само осветена върбова клонка,такава каквато точно на Цветница в църквите раздават.Трябва само да се запали част от листенцата или клончето и да си направиш нещо като "пречистване" с ръка (все едно искаш да помиришеш нещо във въздуха и с ръка си помагаш да усетиш мириса),докато клонката догаря.
Това е! Действало доста бързо и което е най-хубаво споделено е от свещеник.
Честно казано не бях чувала за такова нещо,а вие? :)

Хей, мерси за ритуала :) . От няколко часа се канех, пък държах да го направя на Цветница, но се отнесох в празненството и какво чак в 11:59 си облях три пъти с ледена вода ръцете, подсуших и го почнах. Не съм го чувала преди и позапалих малко от клонката, на няколко пъти изгасна, но останалото направих така както е описано. Ами сега се чувствам по-добре, но може и да си внушавам. И какво от това : важен е резултата :)
А по принцип, самото урочасване има ли някакви симптоми по които можем да познаем?
Чувала съм само за главоболие, но има ли и други и какви са те? :)
Аватар
Mortisha
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Юли 2004, 04:23

Мнениеот Earth_dust » 02 Апр 2007, 07:59

Здравейте!
Много интересен метод!!!! icon_eusa_clap
Аз обаче го правя по друг начин. Просто се нашепва нещо като заклинание на човека, който е урочасан, докато се извършва едно определено движение: този, който бае събира двата си палеца на челото на другия и бавно ги разделя,описвайки 2 дъги по челото му. След края на заклинанието се "заплюва"(не наистина де) човека(пак по челото) 3 пъти. И това е.Много добра работа върши.
Силата на баенето никак не е за подценяване! Знам за случаи,в които баба ми е баела на урочасано дете.Било е много зле, даже не е можело да стой на краката си и това от няколко дена.Роднините му дойдоха много притеснени.Няколко минути след баенето обаче детето почнало да играе и да тича из къщата. icon_blob1
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот Wizard » 02 Апр 2007, 11:24

Странно обаче, защо силата за баене, по скоро като че ли я имат само по-възрастните хора, отколкото да да формират събития... Имам в предвид, че те някак си я имат като вродена или поне аз познавам само възрастни баячи, та затова така да си мисля :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Aine^ » 02 Апр 2007, 11:27

Баенето се предава от поколени на поколение, аз имам приятел, който може да бае, а е на 18 год. много често ми се налага да използвам услугите му и съм 100% сигурна в ефективността им :)
Аватар
Aine^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Апр 2006, 17:27
Местоположение: v oblacite

Мнениеот Earth_dust » 02 Апр 2007, 11:40

Аз не съм опитвала много, защото знам,че този който се е научил може да го прави едва след смъртта на предалия му думите.
Все пак, когато ми е зле си бая сама и често ми помага. На други обаче не съм пробвала.
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот Aine^ » 02 Апр 2007, 11:45

Баба му, която го е научила все още е жива, мисля,че това са просто митове
Аватар
Aine^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 86
Регистриран на: 08 Апр 2006, 17:27
Местоположение: v oblacite

Мнениеот Earth_dust » 02 Апр 2007, 11:52

Може и така да е. Не знам. Обаче е много странно като искаш да баеш на някого щото не му е добре и като му кажеш те гледа супер учудено. laughing9 Или ако не вярва в такива неща почва да ти обеснява със всичката си увереност, че това просто "не рабори". :wink:
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот ultra » 02 Апр 2007, 12:02

Хай на всички отново. :)

Earth_dust : Била съм свидетелка на урочасан познат-той е към 100 кг,едър българин,обаче завалийката взел-дал.Не можеше да мръдне и лелчето,което трябваше да му бае ходи в тях.Нейния метод беше с яйце.Нещо му баеше,счупи яйцето и вътре развалено като запартък.
Положителния резултат беше на лице малко след това.
Имам приятелка,тя пък толкова бързо прихваща лоши очи,че само да и кажеш "уу кво си ми хубаво" и моментално я зацепва главата.Не излиза без онова синьо око,което е против уроки,а майка и се е "специализирала" в баенето,заради нея.И тя по същия начин използва яйца.
Странна му работа. :roll:
Веднъж намерих из чекмеджетата на баба ми някакви странни думи,ама написани на едни хартийки-намачкани,все едно 100 годишни.Някаква бабка я научила да бае,ама тя май никога не го е "практикувала".Поне тя така ми каза,след като я питах.
Аватар
ultra
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 43
Регистриран на: 24 Юни 2006, 23:21

Мнениеот Earth_dust » 02 Апр 2007, 12:25

Този метод със яйцето и аз съм го чела някъде, но така и не го пробвах. :roll:
Ultra и аз като малка имах същия проблем като приятелката ти, ставала съм нервна и често съм ревяла, вземайки акъла на всички в къщи. Синъо око така и не си взех(може би напук), но откакто ми казаха думите вече много рядко ми се случва, може би 2-3 пъти годишно само. Мойта баба се е научила от пра-пра баба ми след като баща ми се е родил .Него също така много са го урочасвали.Според някои дали "ще те хване" зависи само от това, дали вярваш...
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот Fantasy_Girl » 20 Юли 2007, 13:18

Аз малко късно се включвам в темата, но да кажа за така нареченото синьо око, казва се "наазар" и е предназначено за предпазване от уроки :) Преди време никак не м вървеше и все ме болеше главата или очите. Една приятелка на майка ми ми подари "наазар" който си носех винаги с мен, след като започнах да го нося спряха и болките в главата и късмета се обърна на моя страна, сега винаги имам "наазар" в себе си и никога не се разделям с него. Мисля, че помага
Аватар
Fantasy_Girl
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Юли 2007, 11:16

Мнениеот Fantasy_Girl » 20 Юли 2007, 15:13

Освен това не знаех, че "наазар" действа против уроки когато ми го подариха, разбрах го едва преди около 2-3 месеца... така че няма как да съм си внушила, че от него ми е минало... или може би енергийните разуми са искали да ми го внушат незнам.... уууу усещам сега как ми внушават и разни други неща.... олеле
Аватар
Fantasy_Girl
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Юли 2007, 11:16

Мнениеот Earth_dust » 23 Юли 2007, 07:15

Офффф, що пак почнахте да се заяждате бе, хора? Всеки си има мнение по тия въпроси, това стана ясно вече. Изразявайте си спокойно идеите, не се карайте и го раздавайте малко по-толерантно. Вярно е ,че КАТ започна малко да се повтаря, ама човека просто отстоява вярванията си. Ние да не би да правим нещо по-различно. Просто това, в което той вярва рязко контрастира с нашите убеждения. Не смятам че, трябва да се съдим тука. Не сме се събрали за това май...... :?
Приятен ден на всички! :wink:
Аватар
Earth_dust
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 23
Регистриран на: 02 Апр 2007, 06:52
Местоположение: varna

Мнениеот malphax » 01 Ное 2007, 10:32

Аз нам дру вариант!
Пак може и от върбовата клонка и от цветята коита са на плащеницата на Разпети петък след литургията се вземат оставят се да изсхъхнат и след това се изполузват.Във съд се слага от върбовата клонка или от цветята слага се и свещт която е нарязана на малки парченца това вс. се слага на едно място и се запалва .
Аватар
malphax
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 24
Регистриран на: 31 Окт 2007, 18:31

Мнениеот sasho 142 » 28 Фев 2008, 18:17

Да, интересна е.Баенето израсна в очите ми, затова ще помоля някой да каже как точно бае.Plllls :)
.
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот avanabil » 29 Фев 2008, 08:29

sasho 142 написа:Да, интересна е.Баенето израсна в очите ми, затова ще помоля някой да каже как точно бае.Plllls :)


По принцип има готови заклинания, чрез изричането на които става снемане на отрицателното енергиино влияние.
Но често баячките залагат на това, че необичайното произнасяне на думите засилва тяхното магическо действие. Шепот, фъфлене, неясно мърморене, ритмично тихо говорене - въобще широк спектър от думи и звуци, засилващи магическата им сила.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот sasho 142 » 29 Фев 2008, 10:44

Благодаря, Аванабил! :)
Усмивка, на предната страница се споменава баенето, та затова питам.
.
Аватар
sasho 142
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 83
Регистриран на: 04 Фев 2008, 14:12

Мнениеот avanabil » 29 Фев 2008, 11:15

sasho 142 написа:Благодаря, Аванабил! :)
Усмивка, на предната страница се споменава баенето, та затова питам.


Може би в отделна тема ще поместя няколко такива текста, както и други методи за премахване на урочасване. Вярва се, че урочасването може да предизвика 77 болести в човека.... :) Не зная дали е така, все пак това е вярване, което идва от миналото, но и най-популярния симптом, главоболието си е достатъчно неприятен. Това пък съчетано с апатията и спъващите събития и случайности, които съпътстват почти всяко начинание, наистина може да докара и цял куп други заболявания, по линията на най-малкото съпротивление в тялото. :) Никак не е за подценяване.
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Tania » 12 Юни 2008, 08:11

Да поизместя напред темата

Как да се предпазим от уроки?Защото и мен много ме хващат и брат ми.
Майка има една позната която бае по телефона.Веднъж брат ми се тръшнал и не може се надигне.Обажда се от Варна на майка и и казва за случката едвам говори.Тя пък на познатата по телефона да и предаде.След има няма 5-6 мин. брат ми се обажда свеж като репичка нищо му нямало вече.

Та за предпазването...това синьо оче съм чела че е мюсюлманско...и който няма такава вяра няма да му действа.Става ли с червен конец и кожа на ръката?
Аватар
Tania
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 17
Регистриран на: 04 Юни 2008, 08:48

Следваща

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 22 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 22 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта