Семейни проблеми имам Нужда От огромна помощ

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Magic_Soul » 15 Яну 2008, 18:51

Значи искам някакси да пшомогна на баба ми защото чичо и леля нямат достатъчно при за да живеят на квартира и живеят при баба.Така бих желал ако някой знае някакво заклинаие за успокояване пари и така нататък моля да поства тук.Багодаря !!!
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот venus » 15 Яну 2008, 19:16

Нужни са 7 тънки църковни свещи със свещници, 1 кристал - тигрово око, червен конец - около 10 см, 3 кленови листа, червен тебешир и банкнота - от 10 лв върши прекрасна работа. Удобните дни за работа са вторник или четвъртък - 19.00-21.00 ч. На дървена маса се чертае кръг с тебешира - посока по часовниковата стрелка, тигровото око се поставя в центъра, а върху него се поставя банкнотата от 10 лв. Краищата на червения конец се завързват с три възела и се поставя около тигровото око и банкнотата като окръжност, в начертаната с тебешир окръжност. Трите кленови листа се поставят във форма на равностранен триъгълник, допрени до вътрешния ръб на очертания с тебешир външен кръг. По циферблата на часовника разположението на листата е на 9 ч, 3 ч, 6 ч. Свещите се поставят така в кръга, че да образуват триъгълник (съвпада с листата) и квадрат, така че общият изглед на подредените свещи прилича на подкова. Запалват се свещите с кибрит. Сяда се на масата така, че върхът на триъгълника да сочи към нас - там е разположена и свещ, в която се взира погледа, и се произнасят думите "В гората има толкова листа, че ако взема три от тях, няма да намалеят. В земята има толкова минерали, че ако взема един, няма да свършат. По света има толкова пари, че ако придобия (посочва се сума), другите няма да обеднеят. Сили на Земята, принасям ви в жертва тази банкнота, за да се сдобия и аз с пари, за мен и мвоите близки. Да бъде!". Изчаква се свещите да изгорят докрай, след което се изтрива кръга. Трите листа се завързват с конеца и се заравят под дърво (от южната му страна). Банкнотата се поставя в пощенски плик и се държи в чекмедже, докато не се сдобиете с поисканата сума. От получената сума, отделяйте 10 лева и ги поставете в плика с банкнотата. Тигровото око се прибира при останалите кристали, с които човек разполага, или се пази като "магичен инвентар".
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Magic_Soul » 22 Яну 2008, 20:55

благодаря винъс а може ли да си взема тигровото око от природонаучният мусей в София и дали въобше се продава
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот ilusia » 22 Яну 2008, 21:26

Тигрово око се продава под път и над път :)
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот KaFFe^ » 22 Яну 2008, 21:42

В магазините за бижутерия ги има, ама не скъпите злата ами тез за сребро и тенекия.
Аватар
KaFFe^
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Апр 2005, 14:44
Местоположение: Far Far Away

Мнениеот ilusia » 22 Яну 2008, 22:00

Продават се в тия магазинчета и бутки , тигровото око аз лично знам , че е подходящ за зодия дева и близнаци :) за това ги има на всякъде като талисманчета
Малко ще нагарчам с цвят на кръв
Аватар
ilusia
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 923
Регистриран на: 07 Апр 2006, 14:28

Мнениеот Magic_Soul » 23 Яну 2008, 20:27

а в природо-научният музей в София има ли щанд или каквото и да е защото ми трябват много не6та 10х предварително
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 5 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 5 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта