За разваляне на черна магия и разбиране на извършителя

Специално място за теми, които смятате, че трябва да бъдат изтривани. Може да премествате и теми, които мислите, че временно трябва да бъдат заключени.

Мнениеот Godiva » 04 Окт 2009, 16:50

А срещу магия направена с яйца дали ще действа ?
Аватар
Godiva
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 11
Регистриран на: 29 Сеп 2009, 20:02

Мнениеот Enforcer » 07 Окт 2009, 13:27

Godiva написа:А срещу магия направена с яйца дали ще действа ?

Би трябвало. Снабди се с броеница или клечки. Чети я в оригинал.
Аватар
Enforcer
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 202
Регистриран на: 02 Сеп 2007, 08:09

Мнениеот Wizard » 08 Окт 2009, 15:14

rain написа:Ако подозирате, че сте под влиянието на черна магия или негативни енергии, особено за арабски магии, може да използвате следния метод
за развалянето им. Преди да си легнете да спите кажете 8 пъти Сура Инфитар от Корана:

[i][b]"Бисмиллах иррахман иррахиим
Изас самааун фатарат
Уа изал кауакибун тасарат
Уа изал бихару фудж джират
Уа изал кубоору бу сират
...."
Правете това всяка вечер в продължение на 11 дена преди да си легнете и се помолете всяко зло което е изпратено срещу вас да бъде отпратено, а злосторника да се разкрие пред вас в съня ви. Ако след11-я ден не ви се разкрие нищо, то тогава няма опасност. Ако обаче срещу вас е насочено някаква магия, тя ще ви бъде разкрита в съня, както и извършителят, а негативните влияния ще бъдат унищожени.



ИСКАМ ДА ОБЪРНА ВНИМАНИЕ, на следния факт: замисляли ли сте се, ако НЕ сте способни или дилетант в магията като цяло, какво би се случило с вас, ако тръгнете да разваляте "Черна магия", която е направена от евентуално много по-силен от вас маг/вещер!?! Все едно да се опитвате без да сте специалист, сами да си поправите повредата в ел. инсталацията ви.... sad3

Бих искал също да помоля, Рейн, ако има желание, да посочи и евентуалните "приготовления (ритуал за защита)" преди да се започне същинската част на ритуала по развалянето на този вид магия.
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот rain » 08 Окт 2009, 15:49

Така е, различните методики за разваляне изискват определено познание, ниво на защита и опит за да работят
ефективно и без странични последици. В случая обаче, това е ритуал-молитва, който е предназначен да се прави
лично и за който не са необходими никакви странични приготовления. Ако не помогне, поне няма да навреди.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Honor and Blood » 22 Окт 2009, 13:45

Wizard написа:
rain написа:

ИСКАМ ДА ОБЪРНА ВНИМАНИЕ, на следния факт: замисляли ли сте се, ако НЕ сте способни или дилетант в магията като цяло, какво би се случило с вас, ако тръгнете да разваляте "Черна магия", която е направена от евентуално много по-силен от вас маг/вещер!?! Все едно да се опитвате без да сте специалист, сами да си поправите повредата в ел. инсталацията ви.... sad3

Бих искал също да помоля, Рейн, ако има желание, да посочи и евентуалните "приготовления (ритуал за защита)" преди да се започне същинската част на ритуала по развалянето на този вид магия.


Искам само да кажа,че описаният от Rain Ритуал-Молитва наистина работи.
Wizard ще ти отговоря с пример:
Леля ми Емилия винаги се съмнявала,че има направена Черна магия.Преди известно време преписах Сурата придоставена от Rain и я дадох на Леля като и обясних какво да прави.Та на 5-тия ден Леля санувала мъж който пръска входната врата с вода и говори нещо на Арабски.Времето ще покаже дали магията му е развалена.Но едно е ясно,че разобличихме извършителя.Леля е вярваща жена но си няма хал хабер от магии и пак Ритуалат-молитва подеиства срещу човек който със сигурност има повече опит в магията от Леля ми.За мен и това стига.....само да се научи кои е извършителя.А колкото и могъщ маг/вещер да е тои няма Магия, Бог или Демон който да му помогне когато срещу него се исправи побеснял 1,87см.102кг.мусколна маса човек срещу него(говоря за себе си) та въпросния могъщ Маг се расплака и си расказа всичко след като го зграпчих за гушата :)
The Triumph Of Steel
Аватар
Honor and Blood
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 23:03
Местоположение: Кърджали

Мнениеот Wizard » 22 Окт 2009, 21:03

Honor and Blood написа:Искам само да кажа,че описаният от Rain Ритуал-Молитва наистина работи.
Wizard ще ти отговоря с пример:
Леля ми Емилия винаги се съмнявала,че има направена Черна магия.Преди известно време преписах Сурата придоставена от Rain и я дадох на Леля като и обясних какво да прави.Та на 5-тия ден Леля санувала мъж който пръска входната врата с вода и говори нещо на Арабски.Времето ще покаже дали магията му е развалена.Но едно е ясно,че разобличихме извършителя.Леля е вярваща жена но си няма хал хабер от магии и пак Ритуалат-молитва подеиства срещу човек който със сигурност има повече опит в магията от Леля ми.За мен и това стига.....само да се научи кои е извършителя.А колкото и могъщ маг/вещер да е тои няма Магия, Бог или Демон който да му помогне когато срещу него се исправи побеснял 1,87см.102кг.мусколна маса човек срещу него(говоря за себе си) та въпросния могъщ Маг се расплака и си расказа всичко след като го зграпчих за гушата :)



Ок, аз приветствам всяка магия или ритуал от МГ, който е спомогнал по някакъв начин за разрешаване на даден случай!
Едно обаче не ми стана ясно - ти наясно ли си кой е направил магията или само предполагаш? Защото, ако вещера си разбира от работата, ще се измъкне и колкото и да му се заканваш от разстояние, нищо няма да му се случи.
А колкото до физическата саморазправа, това е тематика на други форуми и ние няма как да ти помогнем в това :)
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот Honor and Blood » 23 Окт 2009, 13:21

Просто искам да кажа,че ритуала работи а това е доказателството след като го спипах си призна всичко :) е естествено каза,че не била магия за да навреди на Леля ми :mrgreen: Но това е разбираемо да се защитава. Просто с това ми деиствие за себе си доказах,че Ритуала на Rain е Работещ и реших да споделя.Все пак е добре да се знаят Работещите неща във форума нали така :)
The Triumph Of Steel
Аватар
Honor and Blood
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2009, 23:03
Местоположение: Кърджали

Мнениеот darkeyedsoraya » 02 Апр 2011, 02:27

Здравейте! Малко съм закъсняла с темата, как стои според вас въпроса, ако не изповядваш ислям, дори да вярваш в ефективноста на заклинанието, не е ли кощунство и обида спрямо твоя Бог или Пантеон и спрямо Аллах самия? Не би ли трябвало да подхождаме към силите, които и да са те, с необходимото уважение и етика?
Аватар
darkeyedsoraya
 
Мнения: 8
Регистриран на: 19 Мар 2011, 01:51

Мнениеот Wizard » 02 Апр 2011, 15:00

darkeyedsoraya написа:Здравейте! Малко съм закъсняла с темата, как стои според вас въпроса, ако не изповядваш ислям, дори да вярваш в ефективноста на заклинанието, не е ли кощунство и обида спрямо твоя Бог или Пантеон и спрямо Аллах самия? Не би ли трябвало да подхождаме към силите, които и да са те, с необходимото уважение и етика?



Няма еднозначен отговор за това - какво е правилно и какво не. Лично аз не смятам, че е "кощунство", спрямо моя или друг Бог, ако използвам текстове с ДРУГО звучене от моя роден език или религия. Това за мен е все едно да предавам своите мисли на чужд език, различен от моя роден език... А колкото до вярата в ефективността на заклинанието - на който и Бог да се оповаваш, на какъвто и език да изричаш думите от заклинанието, ако НЕ си достатъчно способен, все едно нищо няма да се получи с ритуала ти :wink:
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот cecile » 27 Фев 2012, 11:17

Искам да попитам дали ще има ефект, ако аз чета тази Сура Инфитар, но магията е направена на приятеля ми за раздяла с мен? Аз знам кой я е направил, но ще е добре да се убедя, и ако наистина това работи и да я разваля.
Аватар
cecile
 
Мнения: 1
Регистриран на: 27 Фев 2012, 09:01

Мнениеот Wizard » 27 Фев 2012, 11:23

cecile написа:Искам да попитам дали ще има ефект, ако аз чета тази Сура Инфитар, но магията е направена на приятеля ми за раздяла с мен? Аз знам кой я е направил, но ще е добре да се убедя, и ако наистина това работи и да я разваля.


Опитай, може и да се получат нещата както ТИ ги искаш. Понякога магията работи и тогава, когато най-малко сме го очаквали...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange

Мнениеот kleoj » 14 Мар 2012, 05:30

Здавейте , преди 2 месеца на приятеля ми му откриха магия за смърт . Беше заровена в градината на склада му и до офиса в магазина му. Едната на 1,5 година натъпкана в главата на детска кукла с натрошени хапчета , нарисувани гробове името му и рзлични заклинания . Другата по млада на 6 мес. беше с живак и пак гробове + дати и заклинания да полудее, фалира и катастрофира ( Кака е възможно да има толкова лоши хора не ми ясно ). Преди седмица, същия човек му откри още две сложени преди ден едната в колата , а другата вече на входа на склада ( извън оградата) . Този човек кохто ги открива е ходжа има огромна книга на арабски от която чете и изчислява вижда всичко до много големи подробности , но не казва кой е направил магиите. Този ритуал може ли да се използва след като е ясно, че има магия, тя е открита и развалена ? До сега винаги съм се молила от душа към господ , да му помага и да го пази може би за това той ни изпрати този ходжа толкова скоро (ние не сме подозира лли, че има магия).
Ходжата му гледа в тази книга всяка седмица , може ли да навреди по някъкъв начин този ритуал за разбиране на злосторника ?
Аватар
kleoj
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2012, 16:47

Мнениеот degagement » 15 Мар 2012, 22:14

darkeyedsoraya написа:Здравейте! Малко съм закъсняла с темата, как стои според вас въпроса, ако не изповядваш ислям, дори да вярваш в ефективноста на заклинанието, не е ли кощунство и обида спрямо твоя Бог или Пантеон и спрямо Аллах самия? Не би ли трябвало да подхождаме към силите, които и да са те, с необходимото уважение и етика?


Нашата религия е наследница на еврейската, а исляма - на християнството. Имам приятелка дето учеше тези неща 4 години. И онова, дето най-много плюем в исляма (което не е задължително според корана, а според закона) е именно наследство от християнството.

Не мисля, че ще е голям проблем християнин да каже арабска молитва, по-скоро обратното.
А някой да се е замислял, че по принцип по-естествения ход на нещата е еволюцията, нещата да стават по-добри с развитието си и ако исляма произлиза от християнството, то дали исляма не е малко по-съвършен вариант на последното?
Предполагам ако се наритам някой ден да прочета тези огромни тухли, ще рабера :)

Ако ви притеснява произношението, какво пречи да отворите дадения линк в първите постове и да го отрепетирате добре? Само да се има предвид, че когато се опитвах да уча арабски думи, карах хората, които ме учеха, да повтарят една исъща дума минимум десетина пъти, докато успея да я произнеса правилно. Да се има предвид, че има 3 "х" с различно звучене, 2 "т", 2 или 3 "с" и други, за които в момента не се сещам. Може би един малък речник или разговорник ако се купи ще е от помощ, тъй като дават основните обяснения на звуците в арабския език.

На мнение съм, че на който му е запарило под задника и има основателно съмнение за магия, ще отдели необходимото време, за да произнесе молитвата правилно. Ако не друго, то една седмица подготовка примерно, би генерирала доста енергия и би дозасилила намерението.

11 дни пише да се казва. Защо точно 11? Интерено ми е. Това е господарско число в кабала и нумерологията, на която исляма се пада един вид внук.

А някой да има молитвата с арабски букви? Има хора като мен, които по този начин биха различили къде кое "с" точно или с кое "к" се произнася.
Аватар
degagement
Модератор
 
Мнения: 541
Регистриран на: 08 Май 2007, 20:00

Мнениеот Nemezius » 17 Мар 2012, 09:51

Сорая, ако толкова се притесняваш, използвай съответните молитви от твоята традиция. Християнството има своите Киприянови молитви- използвай тях.
За мен името е без значение- Бог е Бог; използването на някое име е просто аспект на цялото, на Създателя, на Единното начало. Няма значение как Го наричаш, а колко е силна Вярата в сърцето ти и дали тази в сърцето и съзнанието ти съвпадат.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот PERSIAN » 02 Май 2015, 23:39

https://www.youtube.com/watch?v=_sNUto9tKcI

Препратка, към YouTube, с превод на английски език във вид на субтитри. Мисля, че всеки, би могъл да стопира клипчето на всяко изречение и да си преведе молитвата, записвайки я на лист, а в последствие и да я прочете и на глас. Както е написано в библията, Господ Бог, е дал на хората от различните етноси, различни езици, за да не могат, да се разбират помежду си, когато са строели вавилонската кула, за да не могат да го достигнат, но Той, Всевишния, чува и разбира всичко и всички ни и мисля, че не е проблем, да бъде прочетена молитвата и на български език. Все пак, това е !молитва! към Бог, а не е магичско заклинание!
Аватар
PERSIAN
 
Мнения: 2
Регистриран на: 20 Авг 2013, 23:17

Предишна

Назад към DELETE

cron
  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия e 1 потребител :: 0 регистрирани0 скрити и 1 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта