Ритуал за щастие и късмет

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот Shadow Mage » 04 Сеп 2008, 00:56

Благодаря за пояснението Нем :). Това все пак ми отговаря на въпроса, защото има разлика както знаеш м/у триъгълник напред и такъв нагоре :). Просто усещах че нещо не е съвсем наред в ритуала и сега ми се изясни.
Колкото до Аванабил съм забелязал, че за нещата, с които е наясно и има въпроси по тях отговаря бързо и точно :). Предполагам че и тя не е знаела защо е така ритуала иначе досега мисля че щеше да е отговорила. :)

ЕА: "Името - можеш накрая на молбата да го напишеш, но това също не е указано. Все пак се акцентира върху това, че изработвайки талисмана, влагаш достатъчно количество от твоята лична енергия, която по някакъв начин те унифицира сред всички останали".
Мисля че можеш да го използваш и за други хора, но вероятно ефекта ще е по-слаб. Също така ти препоръчвам ако го ползваш от името на друг да получиш изричното му съгласие за това. Това може след време да ти спести куп неприятности и проблеми.
The many men, so beautiful
And then all dead did lie
And a thousand thousand slimpy things
lived on and so did I.. :)
Аватар
Shadow Mage
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 327
Регистриран на: 19 Фев 2005, 15:17
Местоположение: Sliven

Мнениеот Nemezius » 28 Сеп 2008, 19:29

ay-gul написа:Ако се прави за любов, не трябва ли някьде да се пишат имената на любовниците?


В заглавието на темата е написано за КАКВО се ползва, и това като цяло изключва любов и т.н. глупости и простотии, за които се сещате като прочетете "щастие" и "късмет".
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот Nemezius » 14 Ное 2009, 11:48

Предвид няколкото въпроса, които наскоро получих относно темата, я отварям за писане, но все пак внимавайте със спаменето в нея- прочетете всичко по темата преди да задавате въпроси, на които вече е отговорено.
Изображение
Аватар
Nemezius
Модератор
 
Мнения: 941
Регистриран на: 18 Юни 2006, 20:32
Местоположение: Templi Ad Noctum

Мнениеот [moon] » 09 Авг 2010, 10:34

Здравейте, чудя се дали би имало смисъл и/или проблем, ако ритуала се изпълни едновременно от двама души на два листа или пък само на един лист, но с обединена концентрация, желание и цел, за да подсили енергията и резултата...? Примерно, когато се отнася за късмет, щастие и успех на цялото семейство...? Или ако не заедно и едновременно, то дали би било добре да се направи първо от единия и след известен период от време, да се изпълни същия ритуал от другия член на семейството, със същото желание...? Надявам се, да съм задала въпроса достатъчно разбираемо. Благодаря предварително! :roll:
Better safe than sorry...
Аватар
[moon]
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Юли 2010, 14:38

Мнениеот hamar » 15 Ное 2011, 21:38

Здравейте.Темата е започната много отдавна,задават се всякакви въпроси ,но никой не пише има ли ефект от ритуала.Като си го е направил някой за нещо,станало ли е ,променило ли се е това което иска , за добро или за лошо.
Аватар
hamar
 
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Ное 2011, 10:29

Мнениеот magiosnica » 13 Дек 2011, 19:52

Здравейте,да ви кажа честно пробвах го и вече месец по-късно няма никакъв резултат.Може да не съм го направила правилно,та искам да попитам :Ако не съм го направила правилно,може ли да го повторя?И трябва ли да разкопая старите листове преди да започна наново?
Аватар
magiosnica
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Мар 2009, 08:32

Мнениеот galqstefanova » 27 Юни 2013, 13:52

здравейте, този ритуал наистина действа затова внимавайте какво си пожелавате.
Аватар
galqstefanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Дек 2010, 09:14

Мнениеот LadyMorgana » 12 Окт 2015, 21:45

Ритуалът изглежда наистина интересен,ползвотворен и като цяло безопасен...
И все пак смятам,че за да има каквото и да е благоприятно действие ''неудачникът'' или просто човека с лош късмет трябва да направи някакво усилие и по естествен път да промени положението си. Не може да бездейства постоянно и да очаква,че след ритуала като с магическа пръчица живота му ще стане идеален. Освен това искам да попитам ако някой се намира в тази ситуация да не му върви системно в нищо и тн и тн не е ли по-добре първо да потърси причината за това ?( понякога може да се окаже негативно влияние,депресия или дори родово проклятие,а понякога и човек несъзнателно сам да се е урочасал...) и чак след това да се насочва към подобен ритуал...? Малко по-разумно е,поне според мен. :)
Аватар
LadyMorgana
 
Мнения: 9
Регистриран на: 23 Юни 2015, 11:03

Мнениеот myurid » 08 Ное 2015, 21:33

Привет, Моргана!
Напълно права си - наистина ВСЯКА магия изисква да бъде подкрепена с действие чрез което или да се възползваш от ефекта й или да го накараш да се появи. Обикновено това действие е същото като "естественото действие" в същата ситуация. Само че по естествен път действието за оправяне на нещата може да изисква доста усилия, а с магическа помощ тези усилия са по-малки. Обаче никога не изчезва напълно нуждата от тях - това са ми го казвали всичките ми учители, чел съм го в множество книги, а и от личен опит го потвърдя.

Що се отнася дали да търсим причините - това зависи от избрания подход! Един вариант е да търсиш причина и да я премахнеш, след което да изчакаш нещата да се оправят. Друг вариант е да разгледаш положението си в неговата цялост, да отбележиш нехармоничното и да действаш така, че хармонията да се възстанови.

Класически примери от вторият подход са хомеопатията и тренирането на бойни изкуства - целта и в двете е да се направи тялото балансирано, центрирано и способно само да се връща в съствоянието на центрираност и баланс, без съзнателно участие.
Класически пример от първия подход е имунизацията, избягването на опасните места, подготвянето за очаквани трудности, отлитането на птиците на юг(борбата със зимата по втория начин е човешкият подход да се запасяваме с дърва и печки).

Така борбата с едно родово проклятие по първия начин е да го надмогнеш, да му се опълчиш, да направиш това което ще го инвалидира. А по втория начин е просто да живееш така, че то никога да не се прояви или дори да се разпадне, бидейки несъвместимо с живота който живееш. И ако за родово проклятие очевидно е по-добър първият вариант, то за борба със самоурочасване и депресия е по-добър вторият начин ;)
Аватар
myurid
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 64
Регистриран на: 28 Юни 2012, 15:58

Мнениеот Sogodarius » 09 Ное 2015, 20:41

Хммм - малко ми се вижда пресилено това, че ритуалът може да се прави само веднъж. :?
По-принцип за кабалистичните талисмани не е известно да има такива рестрикции.
IHVH - Едно от божиите имена, ADM - Адам, ChVH - Ева, а триъгълникът - той е израз на фокус на енергията. Според мен това е един прост и елегантен кабалистичен ритуал, но някак си излишните условности за часове и използване " само веднъж " не ми се връзват...

Аз лично бих носил талисмана със себе си , отколкото да го закопавам в земята.Ако все пак ще се копае то най-добре да е в корените на здраво и яко дърво.Като гледам няма споменати сефири, архангели, ангелски ордени , ангели, icon_angel_4 планетарни гении или духове - така че и нарочно освещаване едва ли е нужно, макар че т.н. " оживяване " на талисман никога не е излишно. :wink:
Аватар
Sogodarius
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 50
Регистриран на: 23 Фев 2011, 01:06

Мнениеот Lustre4108 » 10 Юни 2016, 16:09

avanabil написа:
Този ритуал е предназначен за тези, на които патологично не им върви в живота. С негова помощ пред тях може да се отвори пътя на парите и властта. Изпълнява се вечерно време, желателно след 19.00 часа.
Вземете лист хартия и с черен цвят нарисувайте върху него равностранен триъгълник, ориентиран с основата надолу, а с върха нагоре.
На върха на триъгълника напишете следните символи: IHVH;
Върху левия долен ъгъл: ChVH ;
Върху десния долен ъгъл: ADM ;
На обратната страна на изображението напишете своето желание, което трябва да е максимално точно и ясно формулирано. След това закопайте талисмана на тайно място. Но това трябва да се извърши три поредни пъти, като всеки път се рисува нов триъгълник.
Друг начин за използването на талисмана, освен закопаването, е да се носи близо до тялото в продължение на 40 дни в специално ушита торбичка. На 41 - вия ден талисмана се изхвърля, а най-добре е да се изгори и пепелта да се изхвърли в течаща вода.
Матрицата на този кабалистичен талисман е способна да привлече паричните маси и да осигури благосклонността на деловите партньори. За да се усили това свойство, на обратната страна на талисмана, преди желанието, трябва да се напише думата KALHIVI, която означава “Бъдете като Боговете”. Твърди се, че подобно съчетание на символи, ще осигури късмет дори на най-големите неудачници. Но трябва да се има предвид, че до действието на този ритуал може да се прибегне само един единствен път.
Ако след направата на талисмана, разчитате на някаква лотария или друга игра с парични печалби, трябва да се знае, че това може да стане поне три дни след изготвянето му.

Друг вариант на талисмана е, когато на обратната му страна, вместо споменатото KALHIVI, се напишат следните две думи AHVH /което значи “любов”, “любовници”/ и AchD /”съюз”, “обединение”/. В този случай амулетът ще олицетворява съзидателната сила на Любовта и ще бъде способен да влияе на човешките взаимоотношения, правейки ги по-чисти и хармонични.

понеже тук имаше дебат за това, че е много възможно каквото поискаш, да ти се изпълни така, че след това да си платиш, защото нарушаваш равновесието във вселената и за да се възстанови, ще се случи нещо, което да доведе до неговото възстановяване обратно. При положение, че тук се използват божествени имена, никакво нарушение на равновесието не може да има. Всяка церемония, започваща с божественото име или друг метод, който води до "теглене" на непроявена енергия от Празнотата(в кабалата Аин Соф Аур) не нарушава равновесието, а води до обратното - до увеличаване на ресурса, което може да доведе и до други положителни резултати.
Аватар
Lustre4108
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 190
Регистриран на: 08 Ное 2014, 18:16

Мнениеот Lillyt » 20 Юли 2016, 11:07

Относно ритуалът работи. Дори талисманът може да бъде изготвен и за други хора. Аз го направих,но моята грешка беше че не бях концентрирана добре. Ще го направя отново. Понякога трябва или се налага да се повтори. За ефектът на пеперудата трябва да иследвате внимателно къде ще се концентрира вашата енергия. Искам да кажа за последствията,трябва да узнаете в положителен и отрицателен аспект. Променяш нещо но след него идва и друго. Има техники позовавайте се във гадтелски инструменти. Лично аз за характеристики и иследвания ползвам техниката Дистанционно Виждане. Като за направата на този талисман е лесно да го начертаеш и да го изработиш. Запомнете трябва добра и здрава визоализация докато го изработвате.
Аватар
Lillyt
 
Мнения: 8
Регистриран на: 20 Юни 2016, 14:20

Мнениеот Lillyt » 20 Юли 2016, 11:12

Да така е трябва и физически чрез действия да се подпомага на дадена магия. Абе просто казано. Каквото горе такова и долу!!!!
Аватар
Lillyt
 
Мнения: 8
Регистриран на: 20 Юни 2016, 14:20

Предишна

Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 3 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 3 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта