Да разберете бъдещия си съпруг

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот rain » 04 Мар 2008, 13:34

Един ефективен ритуал използван от циганските девойки за разбиране на бъдещия им съпруг.
Сварете твърдо едно яйце, след което го обелете и разрежете на две. Извадете жълтъка му
и добре го оваляйте в сол. Поставте го обратно в белтъка. Преди да си легнете да спите
изяжте яйцето, без да пиете вода. Казва се, че в съня ви, като изпитвате жажда, ще ви се
присъни мъж, който ще ви подаде кана с вода. Този мъж ще е бъдещия ви съпруг.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Magic_Soul » 04 Мар 2008, 17:11

интересно ритуалче особенно за момичетата или жените :)
Аватар
Magic_Soul
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 106
Регистриран на: 29 Дек 2007, 20:07
Местоположение: s0fiq

Мнениеот avanabil » 04 Мар 2008, 23:10

Magic_Soul написа:интересно ритуалче особенно за момичетата или жените :)


Magic soul, а ти как би се почувствал, ако в момента имаш една почти идеална връзка, преизпълнена с любов и щастие, на която възлагаш дългосрочните си пердпективи и в един момент "ритуалчето" ти показва един друг образ?
Давал ли си си отговор на този въпрос?
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот Cath » 05 Мар 2008, 08:15

и защо пък изобщо трябва да си го задава? след като имаш връзка, в чиято перспектива си убеден защо ти е да го правиш изобщо този ритуал???

има подобен ритуал и при арменците, но той се прави в навечерието на определен техен празник и не се яде яйце оваляно в сол, а едни соленки. иначе всичко друго си остава - не трябва да се пие вода до сутринта и ще сънуваш мъж, който ти подава чаша вода. разбира се не е задължително да сънуваш Пешо или Иван, може просто да сънуваш някакъв мъж-символ. като например една позната сънувала цигулар и наистина се омъжила за музикант. соленките обаче са толкова солени, че много воля се изисква дори само да ги изядеш.
Evil is a point of view.
Аватар
Cath
Модератор
 
Мнения: 677
Регистриран на: 21 Яну 2006, 00:24
Местоположение: София

Мнениеот alana_lire » 05 Мар 2008, 09:45

аз тоя ритуал го знам само че като се разреже яйцето половината му жълтък се маха и празното място се пълни със сол и тогава се изяжда яйцето..
ГатаКа
Аватар
alana_lire
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 339
Регистриран на: 23 Мар 2007, 12:21

Мнениеот mandragorko » 05 Мар 2008, 10:08

avanabil написа:
Magic_Soul написа:интересно ритуалче особенно за момичетата или жените :)


Magic soul, а ти как би се почувствал, ако в момента имаш една почти идеална връзка, преизпълнена с любов и щастие, на която възлагаш дългосрочните си пердпективи и в един момент "ритуалчето" ти показва един друг образ?
Давал ли си си отговор на този въпрос?


...всеки сам е отговорен за действията си,ние сме длъжни само да маркираме къде има опастност,останалото е в главите на "жертвите",които явно не си стоят на раменете.....
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот avanabil » 05 Мар 2008, 10:40

Cath написа:и защо пък изобщо трябва да си го задава? след като имаш връзка, в чиято перспектива си убеден защо ти е да го правиш изобщо този ритуал???



Да, Cath, аз поставих просто поле за размисъл. Естествено, че е безсмислено да направиш такъв ритуал, ако имаш задоволителен личен живот.
Но искам само да кажа, че дори и към такъв на пръв поглед безобиден ритуал трябва да се подходи с малко повече отговорност, а не просто така от любопитство. :)
Аватар
avanabil
Модератор
 
Мнения: 571
Регистриран на: 29 Юни 2007, 16:09
Местоположение: локален диск (D:)

Мнениеот venus » 05 Мар 2008, 10:54

alana_lire написа:аз тоя ритуал го знам само че като се разреже яйцето половината му жълтък се маха и празното място се пълни със сол и тогава се изяжда яйцето..

Това звучи брутално :) Ако трябва да изям толкова сол, ще се замисля дали съм толкова любопитна :))
Аватар
venus
Модератор
 
Мнения: 542
Регистриран на: 12 Окт 2007, 09:36

Мнениеот Bloody Alibis » 07 Мар 2008, 07:42

Но възторгът от наученото я върнал към живота ;)
А сега по темата...знам други къде къде по не мъчителни методи от това със солта...аз съм пробвала два...резултата е притеснителен...тъй като и в двата случая резултаат е един и същ 2ма мъже се явяват...ами сега? как да е...ше му мисля като му дойде времето,а и нищо не е сигурно,все пак е забавно да се пробват такива неща за предизвивкване на подобни сънища...ето какво мога да ви дам и аз като ритуалчета:

"Обуй чорап на левият си крак и легни да спиш като прошепнеш : "Годенико-страннико,ела да ме събуеш днес!" "

Друга разновидност е:

"Слага се под възглавницата гребен,колан и сапунмкато се казва: "Годеник-странико,измий ме,среши ме о ме препаши!"В съня си момичето ще види бъдещият си годеник,а според поверието като се събуди ще се каже измита сресана и препасана"

Трети варянт:

"От цъфнало клонче напави "мост" над чаша с вода,после сложи клончето под дюшека (значи ако нямате дюшек сиг и матрака върши работа :P ) след което кажи: "Годенико-страннико,преведи ме през моста!"Ще ти се присъни бъдещият жених точно в това облекло,в което ще бъде на сватбата и ще те преведе по мост над река.Ако не ти е писано да се омъжиш скоро нищо няма да сънуваш"

И още един:

"За ритуала са ви необходими лист хартия,плик за писма и едно листче розов цвят.Напишете на белият лист следното "Мой ангелю пазителю,позволи ми да видя насън този,когото ще обичам."След това сложете листа заедно с розовия цвят в плика.Преди да си легнете за сън поставете плика под възглавницата си затворете очи и повторете 30 пъти същата фраза."

Пробвала съм първото и последното и май вършат работа защото се припокриваха,но съм ги пробвала много мнооого отдавна,са кат прочетох темата и си спомних май скоро пак ще ги пробвам хехе :) а вие ако се получи нещо похвалете се какво сте сънували...айде лека нощ :P
Аватар
Bloody Alibis
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 234
Регистриран на: 06 Ное 2005, 11:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Lilith » 12 Мар 2008, 23:35

Това изглежда интересно , но дали няма да ти се яви този за когото си си мислил точно преди да си заспал ?
И този вариант го има ... особено ако имаш някакви определени желания към някого .... :oops:
Аватар
Lilith
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 58
Регистриран на: 17 Апр 2007, 08:55
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот zaek » 14 Мар 2008, 09:35

За ритуала са ви необходими лист хартия,плик за писма и едно листче розов цвят.Напишете на белият лист следното "Мой ангелю пазителю,позволи ми да видя насън този,когото ще обичам."След това сложете листа заедно с розовия цвят в плика.Преди да си легнете за сън поставете плика под възглавницата си затворете очи и повторете 30 пъти същата фраза."

А какво лии означава ако сънуваш няколко мъже от които някои познаваш или си имал връзка с тях?Щото на мене това ми се случи
А това с яйцето мпже и да го пробвам Мерси рейн само дето аз ям много солено но пак ми се вижда като проява на лек мазохизъм:)
Аватар
zaek
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 196
Регистриран на: 01 Дек 2005, 13:27

Мнениеот nataliq_91 » 03 Авг 2009, 17:50

Пробвах това с яйцето... присъни ми се нещо , но почти не помня. Спомням си, че видях нечия ръка. Събудих се. После след като заспах сънувах 2 момчета и едно момиче, от които едното момче го познавам. И след това сънувах бившия ми приятел, който скъса със сегашната си приятелка пред очите ми (в съня ми). Но не са ми носили вода. Все пак може ли да се приеме, че някой от тях е потенциален жених. Мерси предварително. :wink:

Направих и това с чорапа... без особен резултат. Или поне не помня :oops:
Аватар
nataliq_91
 
Мнения: 6
Регистриран на: 04 Сеп 2005, 00:58


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 20 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 20 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта