За раздяла на двама с връв

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот rain » 16 Апр 2008, 08:40

Ритуалът се изпълнява вечер (полунощ), като около вас не бива да има никакви кръстове.
Вземете плътна вълнена връв и кажете на нея наричането:

" Заклинам и разединявам (името) и (името). Разделям ги в нощ и в полунощ, в час и получас, в път и под път, в сън и наяве.
Заклинам (името) да се хвърля и мята от мъка към мен от стена на стена, от ъгъл на ъгъл, от пода до тавана, от тук по всички
пътища, пътеки и кръстопътища, по въздух и вятър. Да се мята, да се хвърля от прозорец на прозорец, от врата на врата, от
порта на порта, по всички пътища, пътеки и кръстопътища с трепет да остане без този без който минута не може.
Заключвам моите слова с катинар да бъдат силни и крепки, амин."


След което на връвта завържете 8 двойни възела, като на всеки възел се казва следното:

1. Излез на улица
2. Хвърли се в чисто поле
3. На раздяла
4. Между дворове
5. В пътища
6. В море
7. В гора
8. В мътни блата


Когато завържете всичките възли, тихо кажете:

"Желая и тук оставям, което е започнато, такова да стане."

След което връвта се оставя на такова място, така че да бъде настъпена незабелязано от жертвата.
Когато човекът стъпи върху нея действието на ритуала ще започне.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот Kotentseto » 16 Апр 2008, 16:12

Не ми стана съвсем ясно... Идеята на ритуала е да разделим двама, така че единият от двойката да дойде при правещия ритуала, така ли?
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47

Мнениеот rain » 16 Апр 2008, 16:34

Да, но идеята като цяло е за раздяла на двойката.
модератор цербер
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот mandragorko » 16 Апр 2008, 19:32

...ритуалите помествани от rain,както и от останалите членове на форума,вкл'чително и тези,които аз съм постнал са с информативна цел и всеки има право да ги прави или не...те само обогатяват форумната част и мисля,че дори и "странни" те носят това,от което всеки се нуждае-информация и сравнителна база...
Предай нататък....
Аватар
mandragorko
MagicGateBg Фен
 
Мнения: 373
Регистриран на: 07 Ное 2007, 22:01
Местоположение: там нейде,след светлината и мрака

Мнениеот rain » 16 Апр 2008, 21:05

За съжаление, хора с лоши намерения винаги ще има и без подобни ритуали те пак ще намерят начини да навредят.
А ако има такива, които правят мръсотии срещу заплащане, това си е техен проблем и честно казано не ме интересува.
Целенасочеността на форума е за достъп до свободна информация, така че това неизменно включва и ритуали с
"черна" природа, поради което гледам да поствам поравно и от едните и от другите.
Въпросът обаче си остава отворен, ако имаме "оръжието" бихме ли стреляли с него?
Струва ли си цената? Правилно ли е това? Не нараняваме ли някой невинен по този начин?
Все въпроси които засягат личния ни избор и отговорност, но нека всеки сам прецени колко съвестно постъпва
и какво печели от това което върши.
Аватар
rain
Модератор
 
Мнения: 473
Регистриран на: 26 Юни 2007, 20:07

Мнениеот sin angel » 14 Сеп 2008, 19:58

изникна ми един въпрос,ритуала може ли да се прави от човек който всъщност е част от тази двойка (имам предвид единия иска да се раздели с другия и прави този ритуал) и при самата му направа поражда ли това страдание или просто двамата човека охладняват един към друг и по взаимно съгласие се разделят?
H8 ME
Аватар
sin angel
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 310
Регистриран на: 21 Яну 2008, 13:15
Местоположение: в мечтите ти

Мнениеот Kotentseto » 14 Сеп 2008, 20:12

Син,

ако е налице връзка и единият от двамата тръгне да прави ритуал за раздяла вместо просто да бие шута/се раздели човешки... Има нещо фатално сбъркано в ситуацията.

Поздрави icon_flowerface
Розата е роза е роза...
Аватар
Kotentseto
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 270
Регистриран на: 06 Фев 2006, 14:47


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 26 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 26 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 25 Апр 2024, 19:08 е имало общо 565 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта