Защитно заклинание

Публикуваните от вас ритуали са и трябва да бъдат силно и ефикасно работещи.

Модератор: rain

Мнениеот ultramarin » 26 Май 2008, 10:04

Застава са на праг, гочно преди изгрев(сверява се по часовник или по хоризонта при възможност) и се казва бавно и звучно, с ясен глас

Ще тръгна, аз, благословен, ще изляза от врати, от врати през двори, от двори през порти, от порти в равно поле, под златно ми слъчцице, под чисто ми небе. Насред поле ми стои Храм бело-камемен, бело-каменен злато-връх. Разтварят ми се врати храмови, посрещат ми чадо си <името ви>, благосляват го от чернокнижншци и магьосници, от магове, от чародеи, от злодеи, от вещери и вещици. Който по мене лудо-зло мисли, тоз да брои в гората гори, в морето песъчинки, в небето звездички, во веки веков. Амин.(прекръстваш се)


Ритуалът е взет от мой Познат Магьосник... на него от баба му, на баба му от леля й, на леля й от мачка й, на мачка й от котето й... накратко, предпочитам да не споделям източника си... засега... за практични цели, считайте че съм го измислил аз, и след проведени бета-тестове ви давам версия за свободно ползване :D

П.П. Въпреки несериозния коментар, ритуалът си е сериозен... просто днес съм нещо много весел
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот serafin » 26 Май 2008, 11:34

А целото заклинанание може да се гледа от някъде мисля или трябва да се знае на изуст защото за всички е различно.
We all need freedom to be powerful
Аватар
serafin
MagicGateBg Приятел
 
Мнения: 118
Регистриран на: 06 Яну 2008, 11:11
Местоположение: Sopot

Мнениеот ultramarin » 26 Май 2008, 14:25

трябва да се знае на изуст
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот BallFace » 29 Май 2008, 16:41

Здравей, ultramarin.Искам да те попитам може ли това заклинание да служи за цялото ми семейство.Например там където си казвам името да кажа фамилията?!И за какво точно служи?има ли нещо определено, от което пази?Мерси :wink:
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот ultramarin » 30 Май 2008, 05:30

защитава от: чернокнижници и магьосници, от магове, от чародеи, от злодеи, от вещери и вещици. и от Който по тене лудо-зло мисли

това ритуал за ЛИЧНА благословия! все едно пием магически Колдрекс-МаксГрип... няма начин, ти да пиеш и на всички да въздейства.

А ако го промениш като го разделиш, е ве едно ЕДНА ДОЗА макстрип да я делиш на всички... нито на тях ще подейства, нито на теб.

Има си ритуали за лична благословия, има си колективна... но правилото винаги е че - не можеш НАСИЛА да помогнеш никому! Ако семейството не ще да му се помогне, колкото и да го защитаваш - няма да стане. Най добре се съберете и направете ритуала всеки един :) било заедно било последователно... за заедното, ако ви е малък прага, читвай като сложиш едно чердже въррху него като така формално го увеличаваш :))
Аватар
ultramarin
Модератор
 
Мнения: 314
Регистриран на: 06 Фев 2008, 09:15
Местоположение: София ...и България въобще

Мнениеот Black Beauty » 02 Юни 2008, 07:19

Много ми хареса този ритуал. Смятам да пробвам за себе си. Това относно семейството, което колкото и да му помагаш, то се дърпа и забива петички в земята... е вярно. Аз отколе се опитвам да вразумя родителското тяло по някои сериозни въпроси и не се получава, каквито и молби, па и заклинания да хвърля. На някои хора просто не може да им бъде помогнато. Факт.
The Beauty is everywhere. Just notice it.
Аватар
Black Beauty
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 41
Регистриран на: 24 Фев 2008, 00:42
Местоположение: София

Мнениеот BallFace » 02 Юни 2008, 07:22

Black Beauty написа:Много ми хареса този ритуал. Смятам да пробвам за себе си. Това относно семейството, което колкото и да му помагаш, то се дърпа и забива петички в земята... е вярно. Аз отколе се опитвам да вразумя родителското тяло по някои сериозни въпроси и не се получава, каквито и молби, па и заклинания да хвърля. На някои хора просто не може да им бъде помогнато. Факт.
Не, просто нашите ИЗОБЩО не вярват в магии например.Те това го имат само по филмите.Много им се нервирам, защото вярват единствено на това, което могат да докоснат!Иначе заклинанието ще се пробва :) Мерси отново 8)
Аватар
BallFace
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 94
Регистриран на: 06 Апр 2008, 08:12

Мнениеот Black Beauty » 02 Юни 2008, 07:30

От нашите, майка ми вярва до известна степен, но въпреки това нищо не се получава. Иначе тя е факир да се урочасва сама себе си - голям песимист е!
Това, което сам си правиш, никой друг не може да ти стори!
The Beauty is everywhere. Just notice it.
Аватар
Black Beauty
MagicGateBg Наблюдател
 
Мнения: 41
Регистриран на: 24 Фев 2008, 00:42
Местоположение: София

Мнениеот Sfetulia » 30 Мар 2012, 14:30

Ако не си християнин,или не си "фен" на тази религия! Амин? Прекръстване?
Аватар
Sfetulia
 
Мнения: 6
Регистриран на: 06 Май 2011, 07:04
Местоположение: Jyväskylä /Finland

Мнениеот Wizard » 30 Мар 2012, 18:07

Sfetulia написа:Ако не си християнин,или не си "фен" на тази религия! Амин? Прекръстване?


Ще трябва да потърсиш тогава друг ритуал, защото така или иначе, ако не си вярващ христянин, твоята вяра/убеденост, в силата на ритуала няма да бъде достатъчна и ритуала прото не би се получил...
The World is mine!
Аватар
Wizard
Администратор
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 09 Юни 2005, 21:47
Местоположение: Stonehange


Назад към Заклинания - Ритуали

  • Виж новите мнения
  • Виж темите без отговор
  • Кой е на линия
  • Общо на линия са 2 потребители :: 0 регистрирани0 скрити и 2 гости (Информацията се обновява на всеки 2 минути)
  • На 21 Апр 2020, 01:19 е имало общо 540 посетители наведнъж.
  • Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта